[BYTOM] lek. wet. Mateusz Mazur

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[BYTOM] lek. wet. Mateusz Mazur

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana lek. wet. Mateusza Mazura.

Obecnie przyjmuje (aktual. 23.11.16):
Przychodnia Weterynaryjna
ul. Gombrowicza 1
41-936 Bytom

tel. 608 624 289
NAGŁE PRZYPADKI (DYŻUR 24H) CENA +100%, TELEFON 608-624-289

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Lanuszka

Re: [BYTOM-STOLARZOWICE] lek. wet. Mateusz Mazur

Post autor: Lanuszka »

przepraszam ale => nie polecam :(
między innymi => drogo
Anita16

Re: [BYTOM-STOLARZOWICE] lek. wet. Mateusz Mazur

Post autor: Anita16 »

Nie polecam nikomu !!! beznadziejna wizyta,brak zaangażowania ze strony tego lekarza jeśli chodzi o leczenie świnek.Kasę zdziera ostro,a badań nie robi żadnych.Dużo potrafi gadać i pysznić się kontaktem z dr.Piaseckim z WrocławiaJakim cudem ta osoba widnieje w polecanych weterynarzach na stronie ,,Caviarnia" ??? Nadadaje się tylko może do błachych przypadków , ale nie do poważniejszych problemów.Co prawda spiłował trzonowce ( utworzył się most ) mojej śwince pod narkozą,ale jej nie wybudził zaraz po zabiegu,bo to była sobota i utwierdził mnie w przekonaniu,żeby świnka sama w domu się wybudziła ! Trwało to 6 godzin! Niestety świnka w niedzielę nawet nie otrzymała środka przeciwbólowego i nie podjeła się jedzenia.W późniejszym czasie poinformował mnie abym kupiła żel przeciwbólowy dla niemowląt na ząbkowanie i smarowała nim dziąsła śwince ! W poniedziałek informowałam,że świnka nie potrafi niczego mocniej przygryźć,bo ma za długie siekacze ,a on stwierdził ,że są one normalne ! Niestety musiałam świnkę po tygodniu uśpić,bo nic nadal nie jadła chociaż po wybudzeniu miała takie chęci,a dziś już wiem,że jezeli piłuje się trzonowce to trzeba także skorygować do nich siekacze,bo miałam jednak rację ,że świnka miała je za długie.Trzymajcie swoje świnki z dala od tego weterynarza !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”