[GLIWICE] lek. wet. Sławomir Miera

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[GLIWICE] lek. wet. Sławomir Miera

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami o Panu lek. wet. Sławomirze Miera.

Obecnie przyjmuje (aktual. 22.11.16):
Przychodnia Weterynaryjna Krzysztof Słowik
ul. Rybnicka 24, Gliwice
tel. 032 232 08 94

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.



OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
asiaijejczesio pisze:18 lut 2010, 22:59
Weterynarz który leczy Czesia już 2 lata. Z powodzeniem przeprowadził mu zabieg przycięcia trzonowców. Dziesiątki razy wyleczył z różnych infekcji. (Obecnie leczy moją małą zaświerzbioną świnkę.)Bardzo ostrożnie dobiera dawki leków, rzetelnie i cierpliwie tłumaczy działanie każdego leku, uczciwie przedstawia działania niepożądane, nie mydli oczu złudnymi obietnicami cudownego wyzdrowienia zwierzęcia, ale też nie pozbawia nadziei. Ma bardzo życzliwy stosunek do zwierząt, nie traktuje ich przedmiotowo. Pamiętam jak mieliśmy wizytę, a do gabinetu wpadł ktoś mówiąc że na ulicy potrąciło psa. Pan Sławomir od razu pobiegł pieska ratować. To on zaczął leczenie chorego serduszka Czesia.
Lubię tego weterynarza i jako specjalistę i jako człowieka. Ufam jego osądom.
megi8989

Re: [GLIWICE] lek. wet. Sławomir Miera

Post autor: megi8989 »

Polecam zdecydowanie Pana Sławomira. To bardzo miły,uczynny i uczciwy człowiek. Ma super podejście do zwierząt :) Można z nim porozmawiać, cierpliwie wszystko tłumaczy i doradza. Bardzo ostrożnie dobiera leki, nie faszeruje niepotrzebnie świnki chemią jeżeli nie jest to konieczne. Widać, że zna się na świnkach :) Do tego nie zdziera za wizyty. Nam nawet za kilka konsultacji po zakończonym leczeniu nie wziął ani grosza :) To złoty człowiek i zwierzęta to czują bo nawet mój dzikusek jest u niego dość spokojny :)
Polecam Pana dr z czystym sumieniem :)
tu&ja

Re: [GLIWICE] lek. wet. Sławomir Miera

Post autor: tu&ja »

Czy polecany przez Was Pan Doktor Miera nadal przyjmuje w Gliwicach na Rybnickiej? Przymierzamy się do podwójnej adopcji i znalezienie naprawdę dobrego weterynarza dla gryzonia wydaje mi się ogromnie ważne. Nawet nie sądziłam, że mamy szanse znaleźć go tak blisko /mieszkamy jakiś kwadrans spacerem od ul. Rybnickiej/.
fenek

Re: [GLIWICE] lek. wet. Sławomir Miera

Post autor: fenek »

wg moich wiesci tak, ale pan dr jest o roznych godzinach - najlepiej zadzwonic wczesniej i sie upewnic.
megi8989

Re: [GLIWICE] lek. wet. Sławomir Miera

Post autor: megi8989 »

Tak dr Miera przyjmuje na Rybnickiej,jesteśmy jego stałymi gośćmi - godziny ma zazwyczaj popołudniowe od 12-20 ale co któryś dzień jest od 8 i ma dyżur w niektóre soboty - najlepiej zawsze dzwonić i się upewnić czy akurat przyjmuje :))
tu&ja

Re: [GLIWICE] lek. wet. Sławomir Miera

Post autor: tu&ja »

Świetnie, dzięki za odpowiedzi :-) Te popołudniowe godziny dobrze brzmią ;-)
agata1234

Re: [GLIWICE] lek. wet. Sławomir Miera

Post autor: agata1234 »

Pan Sławomir jest najlepszym weterynarzem od świnek. My chodzimy wyłącznie do niego. Nikt inny nie zna się na świnkach tak jak on! Bardzo profesjonalny weterynarz!
swinkalusia

Re: [GLIWICE] lek. wet. Sławomir Miera

Post autor: swinkalusia »

U nas poprawna diagnoza przy pierwszej wizycie, od razu leczenie, świnek szybko wrócił do zdrowia :) Pan lek. wet Sławomir Miera bardzo miły człowiek, odpowiada kompetentnie na wszystkie pytania. My z całego serca polecamy :)
puerh

Re: [GLIWICE] lek. wet. Sławomir Miera

Post autor: puerh »

Z całego serca popieram komentarze i sama lekarza polecam! To człowiek niesłychanie miły i sympatyczny, ma wiele serca, traktuje poważnie zgłaszane problemy i sam bada czy świnka nie ma jakichś innych. Dziś u niego byliśmy, przyciął trzonowce, dokładnie obmacał z każdej strony, sprawdził pyszczek i gardło, dokładnie osłuchał prosiaczka. Co prawda powiedział, że zachowanie świnki nie jest charakterystyczne dla żadnej choroby i on na tę chwilę może zlecić jedynie badanie krwi i echo serca, ale dał namiar na weterynarza, który dysponuje sprzętem do badania małych zwierząt i jeszcze przepraszał, że nie jest w stanie konkretnie pomóc. Zauważył problem, którego my nie wyłapaliśmy, przyszliśmy zupełnie z innym. Wszystko dokładnie, rzetelnie, bardzo miło. Nie spotkałam jeszcze takiego weterynarza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”