Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

twojawiernafanka

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: twojawiernafanka »

Świetnie! :jupi:
W domku mogą nie chcieć siedzieć razem nigdy. Tak samo, jak mogą się nie tulić. Mogą się nawet sprzeczać, ale dopóki nie będą się gryźć, będzie dobrze.
Lama

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Lama »

Dotarły do nas jamki od pastuszka. Czesław wniebowzięty, a wandal Zbigniew pogardził nowym nabytkiem i rzuca jamką po całej klatce. W efekcie Czesiek śpi w swojej ukochanej polarkowej jamce, a Zbyś dostał z powrotem plastykowy domek (co nie przeszkadza mu w próbach zdewastowania jamki Cześka - na szczęście Czesław waży 2 razy więcej od Zbysia i nie daje się wywalić młodemu).
Chłopaki miłością do siebie raczej nie pałają, Zbyś zaczepia Czesława, Czesław cyka zębami na Zbigniewa i odwraca się do niego zadem. Tylko przy jedzeniu leżą obok siebie. No i non stop gadają, o 5 rano wynoszę klatkę, żeby moje dziecko mogło pospać do 6.30.;)
Ogólnie nie tłuką się, ale miłości też między nimi nie ma.
Można przenieść wątek z zarezerwowanych, bo już Zbyśka nie oddamy.;)
W wolnej chwili założę chłopakom temat w "Naszych świnkach".
Lama

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Lama »

I jeszcze kilka fot klatkowych:

Obrazek
Obrazek
Tysia

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Tysia »

Bardzo się cieszę, że chłopaki się "dogadują" :jupi: choć wchodząc teraz na wątek, aż się bałam, że coś nie tak.. uff
Zbyś, zachowuj się chamie i nie dewastuj koledze jamki :nono:
twojawiernafanka

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: twojawiernafanka »

Tysia pisze: Zbyś, zachowuj się chamie
:rotfl:
Lama

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Lama »

Tysia, żebyś się nie bała, założę im wieczorem nowy wątek.;)
Zachowaniem Zbysia się nie zrażam, w końcu mam już psa o bardzo podobnym "chamowatym" charakterze.;]
Tysia

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Tysia »

Ja się bardziej bałam, że przerazi Cie jego gadulstwo :roll:
Czekam na wątek chłopaków :)
Shana

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Shana »

Cieszę się, że chłopcy się dogadali :yahoo: U mnie Zbysio też lubił wywracać norkę, ale koniec końców kładł się w środku :D
Po kim on taki charakterek odziedziczył to nie wiem. Z mamusi to taki wystraszony dominator jest xD
Zbysiu, mama mówi, że mógłbyś się w końcu ustatkować i nie rozrabiać. Taki kawał chłopa już z Ciebie, a taki wariat :lol:
Tysia

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Tysia »

Co tam u Zbysia? :roll:
Lama

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Lama »

Wszystko ok, kłócą się z Cześkiem od samego rana, nadal razem nie śpią, ale do łapkoczynów nie dochodzi. Każdy leży na swoim posłaniu i sobie gadają, a raczej krzyczą.
Zbyś ma chyba żyłkę projektancką, bo robi w klatce remont - wygryza dziurę z boku swojego domku i przestawia wszystkie miseczki.
Nie wiem, kiedy znajdę czas na założenie wątku, bo w pracy mam zapiernicz, a w domu nie jest lepiej - muszę non stop sprzątać świńskie bobki, bo produkcja idzie taśmowo.;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”