Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Lama

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Lama »

Bardzo się cieszę.:) Myślałam, że Zbyś przez tę zwłokę jest dla nas stracony, a tu taka niespodzianka. Dziękuję Tysiu.:)
Lama

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Lama »

Melduję, że u naszego Ciapka/Czesława/Krecika widać już poprawę. Mam nadzieję, że w ostatnim tygodniu maja zabierzemy Zbigniewa.
Shana

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Shana »

Ojej... U mnie nie zauważyłam żeby miał grzybka. Moje dziewczyny są zdrowe, obejrzałam sobie je wszystkie właśnie, jak o tym usłyszałam. No cóż, może się chłopina zestresował zmianą otoczenia. Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrówka :fingerscrossed:
Tysiu, jak cierpisz na deficyt CN nadal, to możesz się zgłosić, dzisiaj przyszedł mi worek ;) Jak coś to PW :D
Tysia

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Tysia »

Shana, nie Zbyś, a kolega Zbysia ma grzyba ;) tak ogólnie, to u młodego wszystko ok, gada ile wlezie, nawet w nocy :roll:
Shana

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Shana »

Ahhaa, Kurczę, chyba się w tych imionach pogubiłam xD No cóż, zdrówka koledze życzę. A Zbysia ode mnie wymiziaj, mały rozrabiaka. U mnie po Jego wyjeździe się cicho dosyć zrobiło. Laura przejęła prym w wołaniu o jedzonko :lol: Mam nadzieję, że nie naprzykrza Ci się za bardzo, mały papla :love:
Lama

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Lama »

Co słychać u Zbysia? W tym tygodniu idziemy na kontrolę z naszym prosiakiem, mam nadzieję, że już niedługo Ciapek będzie całkowicie zdrowy i gotowy na przyjęcie kolegi.
Tysia

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Tysia »

U Zbysia ok.. Matko, jaka z niego gaduła!! :glowawmur: Ale to pewnie dlatego, że u mnie 6 bab, a on biedny sam siedzi. Dziś przed 5 zaczął się wydzierać, wytrzymałam 2 godziny i poszłam do kuchni po żarcie. Nie chcę go uczyć wymuszania, choć i tak czasem ulegnę w ciągu dnia dla świętego spokoju. Kolacja też zawsze w locie, szybko do kuchni, bo inne już nauczył, jak mnie pośpieszyć. Powoli się przyzwyczajam, choć dziś myślałam, że pójdę spać do wanny :lol: Mam nadzieję, że kumpel go trochę wyciszy. To będzie kawał świni, teraz ma około 700g, a wcale na dużego/grubego nie wygląda. Jutro może jakieś zdjęcia zrobię ;) o ile ta mała pchła usiedzi :D
Tysia

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Tysia »

Tyle mam, jakiegoś dnia postaram się o więcej, ale potrzebuję dużoo czasu, żeby go uchwycić..
Obrazek
Obrazek
Lama

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Lama »

Piękny jest.:)
Nasz Czesław/Ciapek już podobno czysty, mam jeszcze poprosić o pobranie zeskrobiny?
Większa klatka w drodze, jamki dla chłopaków się szyją, więc myślę, że na początku przyszłego tygodnia mogłabym podjechać po Zbysia?
Tysia

Re: Zbyś[Katowice] Zarezerwowany

Post autor: Tysia »

Jak już nic nie ma, to bez sensu. Pewnie, możesz podjechać kiedy Ci będzie pasować. Ja jestem w domu po 15 ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”