Podgryzanie włosów

Czyli czym Twoja świnka zaskoczyć potrafi

Moderator: Pulpecja

Awatar użytkownika
EstaToJa
Posty: 10
Rejestracja: 19 sty 2014, 12:51
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Podgryzanie włosów

Post autor: EstaToJa »

Czasem biorę Estę na kolana, a ona wdrapuje się jak najwyżej i zaczyna ,,przeżuwać'' moje włosy
Ktoś wie o co chodzi?
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12502
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: Podgryzanie włosów

Post autor: Cynthia »

Moje baby przeżuwają sobie swoje kłaki nawzajem. I potem są krzywo wystrzyżone :glowawmur:
boe22

Re: Podgryzanie włosów

Post autor: boe22 »

Ja kiedyś usnęłam z Ututem, a jak wstałam to okazało się, że na poduszce leży sporo moich włosów, niestety ostrzygł mnie niezbyt równo! :shock:
Do tej pory próbuje powtórzyć wyczyn, zakrada się z tyłu, a jak się odwrócę(teraz już jestem czujna), to ma minę pt. to nie ja! :roll:
Awatar użytkownika
EstaToJa
Posty: 10
Rejestracja: 19 sty 2014, 12:51
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Podgryzanie włosów

Post autor: EstaToJa »

Mnie na szczęście nie strzyże :lol:
Majka745

Re: Podgryzanie włosów

Post autor: Majka745 »

Moi chłopcy też czasem podgryzają mi włosy, też nie wiem o co chodzi, ale u mnie w domu śmieją się, że mam siano na głowie.
Lanuszka

Re: Podgryzanie włosów

Post autor: Lanuszka »

a czy jak świnka "zajmie się" takimi ludzkimi włosami, to czy jej się nic nie stanie ?
Bo nawet dla człowieka "zjedzenie" włosów, to trochę ryzyko :(
shaantelle

Re: Podgryzanie włosów

Post autor: shaantelle »

No napewno nie jest to dla niej zdrowe bo jak się to pewnie w tym małym żąłądku sklei to może być problem.. Wojtuś też raz się dobrał do moich ale szybko go pozbawiłam tej przyjemności :lol:
Awatar użytkownika
Vestris
Posty: 40
Rejestracja: 02 gru 2014, 9:28
Miejscowość: Poznań
Kontakt:

Re: Podgryzanie włosów

Post autor: Vestris »

A ja mam ten problem u swoich dziewczynek. Tilia (długowłosa) jest podgryzana przez Amber. Martwi mnie to, bo wiem z doswiadczenia jak u świnek kończy się zjadanie włosów.
Co na to poradzić? Wysmarować jej te włosy czymś? (myślałam o czymś nieszkodliwym, może kwasek cytrynowy?). Ostatnio zmieniłam Tilii szampon - czy mogło to tak zadziałać?
Lanuszka

Re: Podgryzanie włosów

Post autor: Lanuszka »

czytałam że ananas i kiwi w rozsądnych ilościach pomagają na kłaczki, natomiast co zrobić żeby chrumki sobie włosków nie podgryzały ... nie mam pojęcia ...ale chyba taka ich natura :D
Awatar użytkownika
Vestris
Posty: 40
Rejestracja: 02 gru 2014, 9:28
Miejscowość: Poznań
Kontakt:

Re: Podgryzanie włosów

Post autor: Vestris »

Well, Amber bawi się we fryzjera, tylko, że jej efekty są raczej opłakane :P A właśnie, skoro mowa o jedzeniu - brokuła podajemy na surowo czy zblanszowanego? Wiem, że to nie ten temat, ale przy okazji zapytam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania, nawyki, wybryki”