[BIELSKO- BIAŁA] lek. wet. Izabela Całus

Moderator: pastuszek

Asia909

Re: [BIELSKO- BIAŁA] lek. wet. Izabela Całus, Med- Wet

Post autor: Asia909 »

Ja słyszałam że około 15 zł :)
Trajkotka
Posty: 84
Rejestracja: 18 lip 2013, 15:41
Miejscowość: Oświęcim
Kontakt:

Re: [BIELSKO- BIAŁA] lek. wet. Izabela Całus, Med- Wet

Post autor: Trajkotka »

To nie dużo ;P spodziewałam się więcej xD
Trajkotka
Posty: 84
Rejestracja: 18 lip 2013, 15:41
Miejscowość: Oświęcim
Kontakt:

Re: [BIELSKO- BIAŁA] lek. wet. Izabela Całus, Med- Wet

Post autor: Trajkotka »

A jak przyjmuje godzinowo i "dniowo"? Trzeba najpierw dzwonic i sie umawiac czy jest codziennie w jakichs godzinach?
twojawiernafanka

Re: [BIELSKO- BIAŁA] lek. wet. Izabela Całus, Med- Wet

Post autor: twojawiernafanka »

Na zwykłą kontrolną wizytę nie trzeba się umawiać, ale pani doktor przyjmuje w bardzo różnych godzinach, więc warto zadzwonić i upewnić się, czy jest w danej chwili.
Jeśli chodzi o jakieś poważniejsze badania - tu już trzeba ustalać konkretną godzinę.
Asia909

Re: [BIELSKO- BIAŁA] lek. wet. Izabela Całus, Med- Wet

Post autor: Asia909 »

Mala poprawka propos ceny za wizyte- 25 zl. I oczywiscie do tego dochodza ceny badan. :)
Awatar użytkownika
Cynthia
Moderator globalny
Posty: 12499
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:05
Miejscowość: Kęty/Zielonka
Lokalizacja: Kęty/Zielonka
Kontakt:

Re: [BIELSKO- BIAŁA] lek. wet. Izabela Całus, Med- Wet

Post autor: Cynthia »

Mam do Pani doktor pełne zaufanie, a już po operacjach tymczasów 120%. To bardzo zaangażowana i życzliwa Pani Weterynarz, chętnie tłumaczy i ma dużo cierpliwości nie tylko do zwierząt ale i do właścicieli histerycznych (patrz moja skromna osoba). Jeśli idzie o umawianie się - lepiej telefonicznie upewnić się, że doktor Iza jest, czasem ma jej nie być - a jest(tak jak dzisiaj). Uważam, że nawet 25zł za kontrolę to nic w porównaniu z moim spokojnym snem...
Marlena

Re: [BIELSKO- BIAŁA] lek. wet. Izabela Całus, Med- Wet

Post autor: Marlena »

Doktor Izabela Całus jest bardzo kompetentnym, życzliwym i z powołania lekarzem. Potrafi rzeczowo i w przystępny sposób wyjaśnić problem i przy okazji jako osoba jest bardzo ciepła i pogodna. Leczy moje świnki od sierpnia ubiegłego roku. Nie zamienię jej na żadnego innego lekarza :102: :jupi:
gucci

Re: [BIELSKO- BIAŁA] lek. wet. Izabela Całus, Med- Wet

Post autor: gucci »

Ma niesamowitą wiedzę, uratowała nie jedną moją swinkę. tłumaczy bardzo fajnie. super podejście do zwierząt, a w szpitalu bardzo dobry sprzęt i współpracuje z labo w berlinie (chyba) i tam też krew mojej swinki została wysłana. możliwość zostawienia zwierzęcia na leczeniu. Polecam jeśli chodzi o zwierzęta egzotyczne - swinki.
gaya

Re: [BIELSKO- BIAŁA] lek. wet. Izabela Całus, Med- Wet

Post autor: gaya »

Potwierdzam. Pani doktor jest rewelacyjna - ma wiedzę, doświadczenie i ma bardzo fajne podejście i do zwierzaczka i do jego opiekuna :szczerbaty: Przez siedem lat chodziłam tylko do niej: na kontrolę i jeśli prośki były chore.
I pani doktor i reszta zespołu to lekarze z powołania. Polecam baaaardzo!
gabys

Re: [BIELSKO- BIAŁA] lek. wet. Izabela Całus, Med- Wet

Post autor: gabys »

Dzień dobry :)

Dr Iza Całus zajmuje się również naszymi zwierzakami :) Reszta zespołu Med-Wet też sobie świetnie radzi :)
Pozdrawiamy !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”