[SOSNOWIEC] lek. wet. Katarzyna Bernacka, "Kati"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[SOSNOWIEC] lek. wet. Katarzyna Bernacka, "Kati"

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet. Katarzyny Bernackiej.

Obecnie przyjmuje (akt. 23.11.2016):
Przychodnia weterynaryjna Kati
ul. Kiepury 9, Sosnowiec
505 110 030

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
wiktorias20

Re: [BĘDZIN/ SOSNOWIEC] lek. wet. Katarzyna Bernacka

Post autor: wiktorias20 »

Również bardzo polecam Panią wet. Biernacką, niestety nie dała rady uratować Stefanka, ale wzięła go do domu na obserwację, to bardzo dobrze o Niej świadczy. Zna się na świnkach, a to najważniejsze. Pozdrawiam.
Tinki

Re: [BĘDZIN/ SOSNOWIEC] lek. wet. Katarzyna Bernacka

Post autor: Tinki »

ja takze z czystym sumieniem polecam!
Acinetobacter

Re: [BĘDZIN/ SOSNOWIEC] lek. wet. Katarzyna Bernacka

Post autor: Acinetobacter »

Ja także polecam . 3 tygodnie temu kastrowałam u nich Kajetana- przywiozłam w poniedziałek odebrałam we wtorek wieczorem po zabiegu.Wszystko ładnie się wygoiło-bezproblemowo. Bardzo sympatyczna i miła pani doktor . Polecam z czystym sumieniem!!!!!!!!!!!!!! :ok: :ok:
Trajkotka
Posty: 84
Rejestracja: 18 lip 2013, 15:41
Miejscowość: Oświęcim
Kontakt:

Re: [BĘDZIN/ SOSNOWIEC] lek. wet. Katarzyna Bernacka

Post autor: Trajkotka »

Wie ktoś może coś o cenach? Ile za wizytę, bądź jakieś badania?
Acinetobacter

Re: [BĘDZIN/ SOSNOWIEC] lek. wet. Katarzyna Bernacka

Post autor: Acinetobacter »

O cenach nic nie wiem ja za kastracje zapłaciłam 80 zł.Za ściągniecie szwów już nie płaciłam wejdź sobie na stronę KATI-WET tam jest kontakt-wetki super uprzejme i na pewno wszystkiego się dowiesz.
Ostatnio zmieniony 09 sty 2014, 19:14 przez Acinetobacter, łącznie zmieniany 1 raz.
becik_25

Re: [BĘDZIN/ SOSNOWIEC] lek. wet. Katarzyna Bernacka

Post autor: becik_25 »

Doktor Bernacka ma swoją przychodnię w Sosnowcu na ul. Kiepury i teraz tam przyjmuje. Ja poznałam panią doktor jak jeszcze pracowała w Będzinie w Alaskanie i trzymam się jej. Prawdą jest, że w gabinecie spędza się dużo czasu, bo pani doktor dokładnie ogląda, bada świniaczki i wysłucha dokładnie co właściciel ma do powiedzenia. Z panią doktor razem pracuje doktor Ewa Jeziorowska, która tak samo jest oddana zwierzaczkom. W razie potrzeby panie konsultują się ze sobą.
Kiedy adoptowałam drugą świnkę okazało się, że ma na pyszczku zmiany grzybiczne, pojechałam z nią do pani doktor, za dokładne zbadanie dwóch świnek, witaminy, lekarstwa, poradę zapłaciłam 45 zł. Za kontrolę nie płaciłam już nic, tylko za podcięcie pazurków 10 zł. Naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: [BĘDZIN/ SOSNOWIEC] lek. wet. Katarzyna Bernacka

Post autor: sosnowa »

Nie polecam przychodni Alaskan. Zdecydowanie nie.
Awatar użytkownika
DanBea
Posty: 1726
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:22
Miejscowość: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: [BĘDZIN/ SOSNOWIEC] lek. wet. Katarzyna Bernacka

Post autor: DanBea »

Pani doktor Katarzyna Bernacka już nie pracuje w Alaskanie. Trzeba to zmienić, bo wprowadza ludzi w błąd, którzy udają się do pani doktor i zamiast do Sosnowca, lądują w Będzinie, a potem jest jak jest :(
Alu, możesz pomóc? :please:
Obrazek
Akatrini

Re: [SOSNOWIEC] lek. wet. Katarzyna Bernacka, "Kati"

Post autor: Akatrini »

Cześć, proszę o radę stałych bywalców u tej Pani doktor - przyjmuje nadal w Sosnowcu? Potrzebuję wybrać się na konsultację w sprawie nawracających objawów zapaleniach dróg moczowych + narośli (kaszaka?) w uszku.
Polecacie innego speca z najbliższej okolicy Katowic w 100%?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”