[CHORZÓW] lek. wet. A. Brandwein, DogVet

Moderator: pastuszek

ruby

[CHORZÓW] lek. wet. A. Brandwein, DogVet

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana dr-a Adama Brandweina.

Obecnie przyjmuje (akt. 17.11.16):
Gabinet Weterynaryjny DogVet
ul. Marii Konopnickiej 21
41-500 Chorzów
tel. (32) 241 27 41

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Morumotto

Re: [CHORZÓW] lek. wet. P. Padykuła i A. Brandwein, DogVet

Post autor: Morumotto »

Opinia dotyczy lek. wet. P. Padykuły

Obrazek

Karta pacjenta który spadł z 1250 gramów do 750 gramów. W ciągu miesiąca. Później utrzymywał swoją wagę lub mu się wahała. Nigdy nie udało mu się powrócić do swojej naturalnej wagi, wg. weterynarza - zupełnie normalne.

Po otrzymaniu karty, pomyślałam że wymyślam świnkom choroby. Panna Fiu Fiu musiała mnie utwierdzić w przekonaniu, że one naprawdę są chore.

Niech każdy wyrobi sobie swoją opinię, a ja od siebie polecam poprosić weterynarza o wydruk karty pacjenta (NIE SPISANIE LEKÓW, TYLKO WYDRUK).
Domi

Re: [CHORZÓW] lek. wet. P. Padykuła i A. Brandwein, DogVet

Post autor: Domi »

Nasuwa mi sie tylko jedno stwierdzenie: "a nie mowilam?!"... porazka...
fenek

Re: [CHORZÓW] lek. wet. P. Padykuła i A. Brandwein, DogVet

Post autor: fenek »

Bardzo mi przykro, za taka sytuacje Morumoto, bo weterynarz jest u nas polecany...
Awatar użytkownika
silje
Moderator globalny
Posty: 7851
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:24
Miejscowość: Sztum/Czernin
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: [CHORZÓW] lek. wet. P. Padykuła i A. Brandwein, DogVet

Post autor: silje »

:shock:
A w dodatku jaki opis wywiadu. Nie wspomnę, że z błędem ort.

Takie ignorowanie przypadku.. Teraz zamiast polecać, trzeba przed nim ostrzegać- koniecznie!
Moje kochane świnki (po)morskie: Bronek, Finka i Dorjan + 9 w DT
Awatar użytkownika
justynuszek
Posty: 1678
Rejestracja: 07 lip 2013, 16:41
Miejscowość: Sosnowiec
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: [CHORZÓW] lek. wet. P. Padykuła i A. Brandwein, DogVet

Post autor: justynuszek »

Co do dr Padykuły to pominę milczeniem.

Natomiast dr Brandweina polecam ;)
Mój Leon miał u niego zabieg usuwania kamienia z pęcherza. Wszystko było ładnie, ok, ładnie się wybudził, bez problemów.
Jedyne co to proście o wydruk karty z wizyty. Bo o tego panowie nie robią.
Obrazek Obrazek
zamówienia kalendarzy i gadżetów SPŚM: zamowienia@forum.swinkimorskie.eu
Morumotto

Re: [CHORZÓW] lek. wet. P. Padykuła i A. Brandwein, DogVet

Post autor: Morumotto »

Też polecałam tą lecznicę. Do czasu kiedy okazało się, że z wizyty na wizytę pan dr nie wiedział po co właściwie przychodzimy i doszedł do wniosku że są to wizyty towarzyskie :|. Jak się ma taką historię pacjenta to wcale się nie dziwie.

Co do dr Brandweina to też nie mogę go polecić. Misio u niego był także w wakacje , w okresie kiedy musiałam go dokarmiać ręcznie a pomimo tego i tak schodził z wagi, pan doktor doszedł do wniosku, ze świnka nie je bo jest ciepło ...
W ogóle nie zajął się jego diagnozą. Padykułą zrobił badania i wyszły mu nerki. W innej lecznicy, nerki w porządku, za to chora watroba. Dostał wspomagająco na wątrobę ostropest, który mu pomógł, jednak dziś znowu czuje się gorzej :(.

Podczas każdej z wizyt, dochodzili do wniosku, że skoro Misio nie je to sprawdzian ząbków i korekta. Titi miał tyle tych korekt, że w końcu ropień zajął mu policzek (prawdopodobnie od niesterylnych narzędzi - co niektórzy wiedzą o czym mówię), coraz czestsze stany zapalne w buzi i w końcu zapalenie oskrzeli. Po korektach Brandweina jeszcze nie miałam zapaleń.
Tysia

Re: [CHORZÓW] lek. wet. P. Padykuła i A. Brandwein, DogVet

Post autor: Tysia »

Aż jestem ciekawa co jest w naszej karcie.. Ale korekty lepiej robi dr Brandwein.
ruby

Re: [CHORZÓW] lek. wet. P. Padykuła i A. Brandwein, DogVet

Post autor: ruby »

fenek pisze:Bardzo mi przykro, za taka sytuacje Morumoto, bo weterynarz jest u nas polecany...
Ten wet jest u nas w spisie,nie w polecnych,polecani sa tu http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=31&t=288
Awatar użytkownika
DanBea
Posty: 1726
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:22
Miejscowość: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: [CHORZÓW] lek. wet. P. Padykuła i A. Brandwein, DogVet

Post autor: DanBea »

ruby pisze:
fenek pisze:Bardzo mi przykro, za taka sytuacje Morumoto, bo weterynarz jest u nas polecany...
Ten wet jest u nas w spisie,nie w polecnych,polecani sa tu http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=31&t=288
Jak nie jest w polecanych, jak jest ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”