[CHORZÓW] lek. wet. A. Brandwein, DogVet

Moderator: pastuszek

Awatar użytkownika
DanBea
Posty: 1726
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:22
Miejscowość: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: [CHORZÓW] lek. wet. P. Padykuła i A. Brandwein, DogVet

Post autor: DanBea »

Marumotto nie jestem lekarzem, nie leczę. Mam dużo świnek, więc i większe prawdopodobieństwo chorób. Pewne objawy są typowe dla danych schorzeń, więc nie trzeba być fachowcem, aby przypuszczać co może zwierzakowi dolegać, tym bardziej, gdy miało się świnkę z takimi dolegliwościami.
Jednak od tego są weterynarze, aby leczyć. My możemy sobie tylko pogdybać co śwince może dolegać ;)
Zawsze, gdy ktoś pyta mnie o poradę, odsyłam go do lekarza :ok:
Obrazek
Morumotto

Re: [CHORZÓW] lek. wet. P. Padykuła i A. Brandwein, DogVet

Post autor: Morumotto »

Sama prawda. Jednak z twoim doświadczeniem zastanów się czy nie iść na weterynarza ;) bylabys swinkowa specjalistka. :love:
Wybacz, ale jeszcze Misia nie widzialas a już drugi raz na dwa razy Twoje przypuszczenia Sie sprawdziły bardziej niż diagnozy weterynarzy. To jest czasem przerażające ;p
ruby

Re: [CHORZÓW] lek. wet. P. Padykuła i A. Brandwein, DogVet

Post autor: ruby »

Trzymajmy sie tylko i wylacznie tematu, posty z inna trescia zostana usuniete.
Awatar użytkownika
Moranghinia
Posty: 64
Rejestracja: 21 lip 2013, 20:08
Miejscowość: Sosnowiec
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: [CHORZÓW] lek. wet. P. Padykuła i A. Brandwein, DogVet

Post autor: Moranghinia »

Pana Padykuły zdecydowanie nie polecam
Zdiagnozował nieistniejące zwichnięcie żuchwy powiedział że świnka do uśpienia
Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową
gucci

Re: [CHORZÓW] lek. wet. A. Brandwein, DogVet

Post autor: gucci »

Moje konto zostało usunięte prawdopodobnie przez to, że długo nie byłam tu obecna ;) Szkoda, że posty również znikają...
W każdym razie, chciałam się wypowiedzieć na temat weterynarzy.

dr Padykuła- byłam z 2-3 razy. Najpierw opierniczył mnie o to, że daje mlecze świnkom (bo to przecież niezdrowe), zdiagnozował "przebicie tchawicy". Kiedy dopytywałam się o endoskopie powiedział, że czegos takiego się nie robi bo nie ma takich małych narzędzi. Jak powiedziałam, że w Warszawie robią, zdenerwował się i powiedział "że mam sobie jechać do warszafffki". Świnka miała endoskopię w bielsku u dr Całus, na podstawie rtg które dr Padykuła również widział, zostało stwierdzone że swinka ma problem z sercem. Dostała leki i było ok :) Endoskopia nic nie wykazała, a dr Całus stw że po przebiciu tchawicy swinka by żyła kilka godzin.
ps. *uj pisze się przez ch. :)
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: [CHORZÓW] lek. wet. A. Brandwein, DogVet

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Powstało nowe forum i każdy musiał założyć nowe konto :)
Edit: Dodatkowo, ten wątek dotyczy jedynie lek. wet. Brandweina, więc proszę się o lek. wet. Padykule tutaj nie wypowiadać, aby nie wprowadzić ludzi w błąd :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”