[GDYNIA] lek. wet. Jarosław Hajdo

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[GDYNIA] lek. wet. Jarosław Hajdo

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana lek. wet. Jarosława Hajdo.

Obecnie przyjmuje (aktual. 22.11.16):
Przychodnia weterynaryjna
ul. Apisa 1, Gdynia-Chwarzno
tel. 058 624 90 00
http://www.przychodniavet.pl/

Kontakt:
502 595 191
hajdo@przychodniavet.pl


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.


OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
nugatka pisze:18 gru 2010, 11:59
Polecam z czystym sercem dr Hajdo i dr Benkowskiego w Gdyni - pracują w jednej klinice. Dr Hajdo jest chyba w trakcie robienia specjalizacji zwierząt egzotycznych (z tego, co pisała mi Gaga). Dr Hajdo bardzo miłym i bardzo dobrym lekarzem, ładnie oczyścił ropnia mojej śwince, delikatny dla zwierząt, widać, że lubi to, co robi i swoje diagnozy podpiera badaniami.
MEMOrySTICKer

Re: [GDYNIA] lek. wet. Jarosław Hajdo

Post autor: MEMOrySTICKer »

Polecony mi przed dr Marcelę Wawrzyniak-Gursztyn specjalista chirurg. Łapki mojego rudego niepełnosprawnego MEMOry'ego wykonane bardzo profesjonalnie i sprawnie, a dr Hajdo to bardzo sympatyczny fachowiec. Leczyć nie leczyliśmy, bo na idealnych fotkach wyszły łapki bez zarzutu pod względem ortopedycznym czy chirurgicznym.
Lusia123

Re: [GDYNIA] lek. wet. Jarosław Hajdo

Post autor: Lusia123 »

Moja świnka Lusia była u niego operowana ( guzek na tarczycy ) nie wiem czy pani Zalewska była przy operacji ,ale ona zdiagnozowała świnkę. Mogę p.Hajdo i p.Zalewską z czystym sumieniem polecić :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”