[GDYNIA] lek. wet. Paweł Benkowski

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[GDYNIA] lek. wet. Paweł Benkowski

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana lek. wet. Pawła Benkowskiego.

Obecnie przyjmuje (aktual. 22.11.17r):
Przychodnia weterynaryjna
ul. Apisa 1, Gdynia-Chwarzno
tel. 058 624 90 00
http://www.przychodniavet.pl/

Kontakt:
502 508 863
benkowski@przychodniavet.pl


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.


OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
nugatka pisze:18 gru 2010, 11:59
Polecam z czystym sercem dr Hajdo i dr Benkowskiego w Gdyni - pracują w jednej klinice. Dr Hajdo jest chyba w trakcie robienia specjalizacji zwierząt egzotycznych (z tego, co pisała mi Gaga). Dr Hajdo bardzo miłym i bardzo dobrym lekarzem, ładnie oczyścił ropnia mojej śwince, delikatny dla zwierząt, widać, że lubi to, co robi i swoje diagnozy podpiera badaniami. Dr Benkowski - także świetny specjalista. Obaj panowie to lekarze z powołania. Świetne podejście do zwierząt, miła atmosfera, profesjonalizm, zaangażowanie.
MEMOrySTICKer

Re: [GDYNIA] lek. wet. Paweł Benkowski

Post autor: MEMOrySTICKer »

Planowałam przenieść chłopaków pod skrzydła dr Benkowskiego, gdy odkryłam że Chwarzno Appolina to wcale nie koniec świata, a wręcz przeciwnie - całkiem przyzwoity dojazd tam mamy. Jednak przy specyficzności MEMOry'ego, który nie hańbi się oczywistymi problemami zdrowotnymi, praktycznie za każdym razem wizyta kończyła się zaleceniem wycieczki do dr Bielskiej, jeśli rudzielec dalej będzie mnie niepokoił. Z uwagi na nasze niezmotoryzowanie uznałam, że w takim układzie praktyczniej będzie od razu udawać się na Osowę.
Dr Benkowski jest sympatycznym lekarzem, który uważnie słucha i poświęca dużo czasu na dokładne zbadanie pacjenta. Bardzo cenię znajomość granic własnej wiedzy i doświadczenia i powiedzenia "nie wiem". Wg mnie jest to jeden z najistotniejszych wyznaczników profesjonalizmu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”