[GDAŃSK] lek. wet. Agata Nikitin, "Altervet"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[GDAŃSK] lek. wet. Agata Nikitin, "Altervet"

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet. Agaty Nikitin.

Obecnie przyjmuje (akt. 23.11.16r):
Gdańsk
Przychodnia weterynaryjna Altervet
ul. Kartuska 345 B


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.




OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
Evilin pisze:07 lip 2010, 22:42
Jakiś czas temu polecałam lekarzy z kliniki w Gdyni na Stryjskiej, doktora Debisa i doktor Plewako. Moje stanowisko w tej kwestii się nie zmieniło. Niestety pracuje tam również doktor AGATA NIKITIN (ODRADZAM!!!), która nie reprezentuje dobrze tej kliniki. Mój młodszy świniak miał jak co miesiąc podcinane trzonowce, niestety tym razem zajęła się nią rzeczona pani. Po zabiegu twierdziła, że prosiak tak się szarpał, że rozwieracz w pyszczku ukruszył jej dolne siekacze. Nie chcąc stresować świnki obejrzałam zęby dopiero w domu. Okazało się, że oby dwa dolne siekacze są WYŁAMANE DO DZIĄSEŁ!!! Świnka nie może jeść, muszę jej wszystko mielić i ścierać, zlizuje jedzenie z ręki. Interweniowałam telefonicznie i pojawiłam się osobiście. Pani na następny dzień twierdziła, że zęby, słabe przez niedobór witamin nie dały rady i się połamały. Dzień wcześniej chwaliła karmę ze względu na zawartość witamin. Do samego końca zmieniała temat, lawirowała i milczała kiedy argumenty były niewygodne. BEZNADZIEJA!!!Nie chciałam zwrotu pieniędzy, zaproponowałam, żeby korygowała uzębienie nieodpłatnie do momentu aż wróci do poprzedniego stanu, powiedziała, że mogę przyjść, ale nie ma asystenta ani narzędzi (?!!). Do kliniki będę nadal uczęszczać, ale nigdy do tej pani.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”