[GDAŃSK] dr n. wet. Mirosław Kalicki

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[GDAŃSK] dr n. wet. Mirosław Kalicki

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana dr-a n. wet. Mirosława Kalickiego.

Obecnie przyjmuje (akt. 23.11.16r):
Gabinet Weterynaryjny Mirosław Kalicki
ul. Diamentowa 15
80-028 Gdańsk

Tel.: (58)5521751 w. 127
kalickim@gd.pl
http://www.weterynarz-trojmiasto.pl/


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.


OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
bjetris pisze:09 paź 2009, 13:06
To ja polecę w Trójmieście naszego lekarza - dr Mirosław Kalicki. Przyjmuje na Oruni, ul. Diamentowa 15, pon-pt 15.30-19.00. Można się do niego dodzwonić jedynie przez Zoo (58)5521751 w. 127, do ok.15.00. Kontakt fatalny, w razie nagłej potrzeby po prostu trzeba jechać, ale zna się na rzeczy i ma bardzo fajne podejście do zwierzaczka i opiekuna :)
Valkiria

Re: [GDAŃSK] dr n. wet. Mirosław Kalicki

Post autor: Valkiria »

Stowarzyszenie Pomocy Świnkom Morskim i działacze tych organizacji mają 20 % zniżki na usługi weterynaryjne. Taką Informację otrzymałam na FB prosto z gabinetu:)
Druidka

Re: [GDAŃSK] dr n. wet. Mirosław Kalicki

Post autor: Druidka »

Ja co prawda nie mam jeszcze świnek, więc nie wiem jak Pan Mirosław się nimi zajmuje ale myślę, że na pewno jest to pomoc na wysokim poziomie i na pewno jedna z lepszych, jak nie najlepszych w rejonie. W końcu nie bez powodu pracuje w zoo i specjalizuje się w egzotycznych zwierzętach. Jeżeli zdecyduję się na prosiaki to i opiszę swoje wrażenia. Zajmował się moim kotem, który jako maluch nie miał właściwie szans na przeżycie, a jednak wyleczył go i nikt nie przypuszczałby po tym kocie, że mógł być w tak złym stanie. Silny, wielki, sprawny, uciekały przed nim psy :) Leczył też mojego psa, owczarka niemieckiego, przez 10 lat i bardzo chwaliliśmy sobie jego podejście. Nie było czegoś takiego, co teraz jest tak widoczne często w tych "wypasionych" nowoczesnych gabinetach, gdzie głównie liczy się kasa i często proponowane zupełnie niepotrzebne zabiegi lub leki. Pies pomimo dysplazji, był sprawny i w formie do końca swoich dni. Moja obecna Pani weterynarz na pewno zaciągnęłaby go już na 20 operacji i zabiegów, po których byłby cieniem psa, bo już mojego obecnego ciągle sugeruje żeby kroić, a to już naprawdę sędziwy senior, który bardzo źle znosi wszelkie badania, nie będę się pastwić nad zwierzakiem... :sadness: Teraz już mam trochę dalej do gabinetu ale widzę, że jednak ten doktor jest najlepszy i muszę do niego jeździć, bo w tych kwestiach nie warto polegać na tym, gdzie mamy bliżej. To zawsze napawa mnie optymizmem, że są jeszcze ludzie z prawdziwą pasją :yahoo:
Mk1609

Re: [GDAŃSK] dr n. wet. Mirosław Kalicki

Post autor: Mk1609 »

Powinno to zostać zmienione. Wczoraj byłem w ramach informacji pod tym adresem i sprawa wygląda tak że godziny otwarcia są od 15:30 i najlepiej umawiać się telefonicznie, gabinet jest obsługiwany przez dwie kobiety ale sam Mirosław jeszcze czasem zagląda i leczy zwierzęta. Co do opinii mogę z pewnością polecić tego weterynarza znam go od dobrych kilkunastu lat i nigdy nie zawiódł moich zwierząt, ma bardzo dobre podejście do każdego zwierzaka. Teraz będę poznawał kobiety które to prowadzą choć wstępnie odniosłem wrażenie że będą dobre, mam nadzieję że choć trochę tak dobre jak Mirek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”