Nasze wybiegi

Czyli jak powinna mieszkać świnka

Moderator: Pulpecja

Nikodemcio

Re: Nasze wybiegi

Post autor: Nikodemcio »

O matko u mnie taki dywan by nie przeżył za długo. W zasadzie mam dwa puchate dywany, na których organizowany jest wybieg, ale przykrywam je zawsze dwoma grubymi kocami i nic nie przecieka. Już tak myślę, że kij jakby to były siuśki, ale jak chłopy zaczynają znaczyć teren to sie udusić ze smrodu idzie.
Klatka co prawda zmieniona, ale wybieg nie :3 Tyle miejsca mają chłopaki przez pół dnia.
Obrazek
Świnka Morska

Re: Nasze wybiegi

Post autor: Świnka Morska »

Oto nasza rezydencja. :102: Tak mieszkamy na codzień
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A to moje dziwczynki
Obrazek
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Nasze wybiegi

Post autor: Kropcia »

Dobra, w 98 % ukończony wybieg. Dlaczego w 98? Bo jeszcze muszę zamontować matę na "drabinkach", rama musi się zawiązać, pasuje mi jedno miejsce jeszcze zabezpieczyć, no i jakoś muszę rozplanować mostki od Kimery. Doradźcie, gdzie byście dali dwa mostki.

Obrazek
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Nasze wybiegi

Post autor: kimera »

To są nie tyle mostki, co duże domki z grubych patyków. Ja nazywałam je stodółkami :).
Awatar użytkownika
Kropcia
Posty: 1171
Rejestracja: 03 mar 2015, 11:47
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: Nasze wybiegi

Post autor: Kropcia »

No dobra, jak to widzisz w takim razie Kimera? Bo w chwili obecnej zastanawiam się czy z jednego nie zrezygnować, by dziewczyny miały też jakieś miejsce do biegania. Ot, po prostu wydaje mi się, że to, co jest to jest za mało.
TM Karinka (4.01.17), Karmelka (2.12.18), Lukrecja (12.09.19), Pistacja (1.12.20), Pchełka (25.07.21)
swinkowypotwor

Re: Nasze wybiegi

Post autor: swinkowypotwor »

A ja mam pytanie, czy jeżeli moje dwie świnki mają klatkę 150x75 cm to czy warto im robić wybieg taki dołączany do klatki? Świnki są wypuszczane i biegają sobie po pokoju ale mogą tak biegać tylko kiedy jestem w domu no i nie za długo bo zawsze mam coś do roboty a u mnie za dużo kątów i kącików jest żeby sobie mogły biegać bez mojego nadzoru. Myślałam, żeby dostawić im płotek obok klatki i wtedy klatka podwoiłaby swoją wielkość czyli 150x150. Więcej nie jestem w stanie im przeznaczyć bo pokój wielki nie jest a jeszcze mam skosy co optycznie zmniejsza jego wielkosc. To co, robić wybieg na stałe czy nie robic? :think: :think:
Cimcia555

Świnkowe wybiegi!

Post autor: Cimcia555 »

Witam! :)
Jestem początkującą świnek, i mam problem... mam (na razie) jedną świnkę samiczkę ma dwie klatki (jedna większa druga mniejsza) i jeszcze dorabiam się wybiegu.
Możecie opisać jak powinien wyglądać? Że co pod spód jakie zabawki... :)

Z góry dziękuję! I miłych wakacji życzę z Rubi!! :buzki:
Olek

Re: Świnkowe wybiegi!

Post autor: Olek »

Ja zrobiłem wybieg z Paneli i dodatkowo wykorzystałem kratki ze starej klatki.

Na spód cerata, na ceratę kocyk, matę łazienkową.

U mnie świnki na wybiegu mają domki z polarku, kocyk, tunel z drewienek, legowisko no i przysmaki.


Obrazek
swinkowypotwor

Re: Świnkowe wybiegi!

Post autor: swinkowypotwor »

Jest już podobny wątek, wystarczyło poszukać.
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =24&t=2201 :szukaj: :szukaj: :szukaj:
Cimcia555

Re: Świnkowe wybiegi!

Post autor: Cimcia555 »

swinkowypotwor pisze:Jest już podobny wątek, wystarczyło poszukać.
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =24&t=2201 :szukaj: :szukaj: :szukaj:
Przepraszam. :?
Nie chciałam przeszkadzać. :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świnkowe mieszkanie”