Nasze wybiegi

Czyli jak powinna mieszkać świnka

Moderator: Pulpecja

Awatar użytkownika
kimera
Moderator globalny
Posty: 3160
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:54
Miejscowość: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Nasze wybiegi

Post autor: kimera »

Całkiem wystarczy, tylko nie wygląda tak ładnie. Nie zrobisz z niej kuwety z podniesionymi brzegami, ale jako ochrona podłogi sprawdza się. Sama tak mam, pod kocem leży płachta z namiotu ogrodowego.
lubię

Re: Nasze wybiegi

Post autor: lubię »

Cerata kuchenna też daje radę. Można ją podwinąć do góry przy meblach, bo jest wystarczająco sztywna. Tam gdzie brak pionów do podparcia, możesz coś wsunąć pod spód - nawet świńskie siki nie pokonają grawitacji ;)
Hahnoto

Re: Nasze wybiegi

Post autor: Hahnoto »

To w takim razie muszę odezwać się do kuzyna, bo prawdopodobnie ma grubą folię i nie potrzebuje :D
Akurat kuwety nie potrzebuję z niej robić. Położę na to kocyk i będzie super :D
Do tej pory kładłam zwykłą malarską folię, ale ona tak "lata', że mnie szlak jasny trafia :x Po za tym obsuwa się jak prosiaki szaleją :lol:
Bartuu

Re: Nasze wybiegi

Post autor: Bartuu »

Jeżeli chcesz estetyki to cerata :) Ja osobiście przecinam reklamówki-układam płasko i mam nieprzemakalną warstwę :D
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1484
Rejestracja: 18 mar 2014, 0:25
Miejscowość: Opolskie
Kontakt:

Re: Nasze wybiegi

Post autor: Natasza »

Ja mam na podłodze zwykłą folię na pewno można taką kupić w JYSK ale cenowo nie wiem jak wygląda bo ją dostałam. Kładę na nią dwa koce i nic nie przesiąka zresztą mój świniak nie siusia na koce tylko w mały kącik z trocinami w klatce. Na zdjęciu widać kawałek foli.
Pozdrawiamy !

Obrazek
Moje łyse szczęście Filip jest ze mną od 15.01.2014, Kofi jest z nami od 6.06.2014, maluszki od 3.09.14 i Glorcia od 24.12.14
Filip&Kofi&Jagódka&Klementynka&Peppa&Bianka&Glorcia+2psy+2gekony
Usunięto reklamę z podpisu. W sprawie wyjaśnienia proszę o kontakt z administratorem.
Hahnoto

Re: Nasze wybiegi

Post autor: Hahnoto »

Cerata czy tam folia to mi obojętne, jak rozłożę na to kocyk to nikt nie będzie mi tam chyba zaglądał :lol:
Bartuu

Re: Nasze wybiegi

Post autor: Bartuu »

Gruba folia wystarczy w zupełności. Może być też cerata albo super nisko budżetowe porozcinanie reklamówki :))
Hahnoto

Re: Nasze wybiegi

Post autor: Hahnoto »

Oj nieee, wolę w całości :lol: A kleić taśmą też mi się nie chce :P
Folię mam już załatwioną, wystarczy tylko po nią pojechać :)
Awatar użytkownika
llenka
Posty: 296
Rejestracja: 08 kwie 2014, 16:27
Miejscowość: ŁÓdź
Kontakt:

Re: Nasze wybiegi

Post autor: llenka »

W poprzednim mieszkaniu nie kładłam na podłogę nic, a świnka gdy tylko byłam w domu była wypuszczana (w jednym pokoju)
W tym mieszkaniu robię wybieg w przedpokoju - jest najbezpieczniej, no i są płytki a nie panele ;)
Pod polary rozkładam folię, a na polary wszelkiego rodzaju domki, norki i smakowitości oczywiście ;)
moje futrzasta Cysia zaprasza na jej kątek internetów :meeting:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=3544
Bibelotka

Re: Nasze wybiegi

Post autor: Bibelotka »

"Ej kolego... ksz ksz... dlaciego się nie lusasz ciały dzień? cioś ci jeśt? jesteś głódni?"

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świnkowe mieszkanie”