[RADOM] lek. wet. Katarzyna Zwierzchowska, "Provet"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[RADOM] lek. wet. Katarzyna Zwierzchowska, "Provet"

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat lek. wet. Katarzyny Zwierzchowskiej.

Obecnie przyjmuje (akt. 4.12.16):
Provet
Adres: ul. Policka 2 lok. U6
26-600 Radom
Email: klinika@provet.radom.pl
Tel: +48 692 565 529


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Awatar użytkownika
jasnoluska
Posty: 514
Rejestracja: 08 lip 2013, 8:38
Miejscowość: Radom
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: [RADOM] lek. wet. Katarzyna Zwierzchowska

Post autor: jasnoluska »

Z całego serca polecam tą lecznicę i pania dr. Razem z drugim wet są tam na zmianę. Uratowali mojego Cymka kiedy był już praktycznie umierający. Drugi wet tam pracujący kiedy z Cymkiem bylo bardzo źle specjalnie dla nas w niedzielę przyjeżdżał i o umówinionej z nami godzinie otwierał lecznicę, żeby dać mu kroplówkę i zastrzyki (nie brał za to żadnych dodatkowych pieniędzy, taka niedzielna wizyta kosztowała kilkanaście złotych). A pani dr Zwierzchowska mimo, że ma uczulenie na sierść świnek morskich i zawsze przy nich zaczyna bardzo kichać i pojawia się straszny katar z pełnym poświęceniem zajmuje się tymi małymi stworzonkami. Nie wiem czy są specjalistami od świnek, ale ja w pelni im ufam, bo gdyby nie oni to miałabym jedną świnkę mniej.
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie,
że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji. "

http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=339
Żaneta84

Re: [RADOM] lek. wet. Katarzyna Zwierzchowska

Post autor: Żaneta84 »

W tej lecznicy również i ja leczyłam Kriska Moriska. Nie jestem pewna czy to była akurat Katarzyna Zwierzchowska, ale Pani która nami się zajęła sprawiała wrażenie bardzo dobrze zorientowanej w kwestii świnek.
Diagnoza: stan zapalny warg. Przepisała maść przeciwbakteryjną i przeciwgrzybiczą (po wykonaniu badania pod mikroskopem). Podała witaminę C (zastrzyk) oraz przekazała dokładne zalecenia jak oczyszczać i smarować ranę. Trochę też nam opowiadała o syntezowaniu witaminki C i jak karmić świnki.

A za wszystko zapłaciliśmy 16zl + potem wizyta kontrolna (bezpłatna).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”