[WARSZAWA] lek. wet. Anna Kryspin-Zybert, "A-VET"

Moderator: pastuszek

ruby

[WARSZAWA] lek. wet. Anna Kryspin-Zybert, "A-VET"

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet. Anny Kryspin- Zybert.

Obecnie przyjmuje (aktual. 4.12.16):
Lecznica A-VET
ul. Umińskiego 1 (Gocław) Warszawa
tel. 022 671 61 78
http://www.a-vet.strefa.pl/
e-mail do lecznicy: avet@vp.pl

Kontakt:
tel.kom. 694 723 113

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.



OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
Giovanka pisze:31 maja 2010, 20:29
Dr Anna Kryspin - lecznica Avet na Gocławiu, ul. Umińskiego 1. Leczy moje świnki od 5 lat i zna się na rzeczy. Rekomendację sponsorują serduszko i ząbki świnki Mitzinki i świnki Oliwki...
A propos, teraz to nie jest lecznica całodobowa, ale otwarte mają codziennie: pn: 10-22, wt-pt: 12-22, sob: 10-15, niedz: 10-13. W ważnych sprawach można dzwonić na telefon komórkowy, przyjeżdża również na wizyty domowe.
Zmienniczka pani doktor ma nieco mniejsze doświadczenie ze świnkami, więc w poważnych sprawach lepiej pytać o dr Kryspin. Ale Mitzinie zęby ciachała.
Mają również przechowalnię dla zwierząt: 10 zł za klatkę za dobę, bez względu na liczbę mieszkańców. Nieraz korzystałam i bardzo sobie chwalę.
pietkiesia pisze:28 wrz 2010, 12:51
Podpisuje się pod pochwała dr.Anny Kryspin (ul.Umińskiego 1, Warszawa-Gocław). Od roku wyciąga z różnych dolegliwości moja Broneczkę i czasami resztę stadka, teraz szykujemy się do usunięcia cyst na jajnikach. Widać, ze jest zaangażowana w leczenie prosiaczków i ciągle stara się poszerzać swoją wiedzę.
Przy okazji badania często robi wykład ze zdrowego żywienia świnek. Ostatnio dowiedziałam się, ze według niej lepiej karmić świnki minimalna ilością ziarenek niż tymi różnymi granulatami, które często mają fałszowany skład, zwierają głównie tuczącą lucernę i kupę konserwantów. Przytaczała wyniki badań nad karmami z USA. A warzywka poleca z własnej uprawy na oborniku, ewentualnie ze sklepu ze zdrowa żywnością:)
Wizyta ok 15zl, zastrzyki po 6 zl, wiec ma bardzo przystępne ceny.
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Anna Kryspin-Zybert, A-VET

Post autor: sosnowa »

Czy ktoś ostatnio leczył prosiaka u tej wet? Mam bardzo blisko i chętnie tam bym zaczęła chodzić ze swoją, a tu posty sprzed 3 lat, może już sprawa nieaktualna? :?: :help:
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13489
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Anna Kryspin-Zybert, A-VET

Post autor: pucka69 »

Ja byłam tam ostatnio z 1,5 roku temu z koszakiem. Nic się nie zmieniło. Klinika wtedy nadal nie była szczytem nowoczesności, ale dr Kryspin jak zawsze życzliwa, uśmiechnięta i kompetentna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Chrumka
Moderator globalny
Posty: 2036
Rejestracja: 10 lip 2013, 7:56
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Praga Południe
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Anna Kryspin-Zybert, A-VET

Post autor: Chrumka »

Ja też chodzę tam ze swoimi świnkami i zgadzam się z Pucką :-)
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Anna Kryspin-Zybert, A-VET

Post autor: sosnowa »

Też zaczęłam tam leczyć swoje świństwo i jestem baaardzo zadowolona. Podoba mi się kompetencja i zdrowy rozsądek pani doktor i wielka życzliwość bez irytujacej maniery. Ceny bardzo przystępne. Polecam.
Kos

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Anna Kryspin-Zybert, A-VET

Post autor: Kos »

Warto zaznaczyć, że w niedziele nie przyjmuje dr Zybert, a dr Joanna Kela-Adamczyk. Być może w poniedziałki pracuje jeszcze inny lekarz, ale nie dopytywałam.
ishaa

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Anna Kryspin-Zybert, A-VET

Post autor: ishaa »

A jaka jest cena za wizytę?
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Anna Kryspin-Zybert, A-VET

Post autor: sosnowa »

Za "przegląd" i obcięcie pazurków chyba 15zł sama porada 10zł zza zastrzyk nigdy nie zapłaciłam więcej niż 20. Czasem wynikają pewne sprzeczności z np opiniami medicavetu w sprawie dawania prośkom papryki. Pani dr jest przeciw i podaje długie słowo jako dowód.Uważa też że kaszaki należy bezwzgle wycinać. Wyciągnęła moją świnkę spod łopaty, drugiej pomogła.
Awatar użytkownika
zoira
Posty: 388
Rejestracja: 28 cze 2014, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Gocław
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Anna Kryspin-Zybert, "A-VET"

Post autor: zoira »

Hmm, był ktoś tam ostatnio? Mamy blisko bardzo, więc to kusząca opcja (zwłaszcza w sprawach niegardłowych), ale tutejsze posty sprzed lat, a opinie na forum króliczym delikatnie mówiąc niepochlebne...
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23052
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Anna Kryspin-Zybert, "A-VET"

Post autor: porcella »

Raczej nie jest to klinika, ale przychodnia. Proste sprawy - jak najbardziej. Zresztą - najlepiej sprawdzić. ;-)
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”