[WARSZAWA] lek.wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska, "Medicavet"

Moderator: pastuszek

ilona__wwy

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska, Medica

Post autor: ilona__wwy »

Interesuje mnie pierwsza wizyta, taka z wywiadem. Zastanawiam się co wet powie na wyłupiaste oko (podejrzany stan zapalny bez ropnia), cysty (nieduże), kaszaka (mały), rozwarstwionego zęba (bez mozliwości usunięcia), przerośnięte korzenie, dużą ilość wapna w moczu (aktualne leczenie ze względu na piasek w pęcherzu, ból przy sikaniu). Jak tam jest z terminami wizyt na zapisy ? W sobotę tez mozna się zapisać na wizytę? Ile dni wczesniej najlepiej sę dowiedzieć o wolne terminy? Cena takiej postawowej wizyty kontrolnej bez leków i jakis specjalistycznych badań (krew, usg, rtg) wynosi 30-50 zł ? Ile kosztuje korekcja zębów?
Awatar użytkownika
joanna ch
Posty: 5254
Rejestracja: 24 cze 2014, 16:55
Miejscowość: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska, Medica

Post autor: joanna ch »

dr Kasia nie przyjmuje codziennie w takich samych godzinach, ostatnio jak byłam u niej to było pon-do 15, wt-od 15, itd. W weekendy jej raczej nie ma. Kilka dni przedtem trzeba się zapisać.
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23053
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska, Medica

Post autor: porcella »

Myślę, że wlaściwym adresatem tych pytań jest recepcja lecznicy ;-) a i tak cena konkretnych zabiegów zalezy od zastosowanej techniki i zużytych środków - zwłaszcza narkozy.
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
ilona__wwy

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska, Medica

Post autor: ilona__wwy »

Troche kiepsko że mam tam daleko z wileńskiego, jakąś godz jazdy a pracuje do 17 zanim do warszawy dojade to jest godzina z kawałkiem Licząc dojazd to 2,5 godz w najlepszym czasie w 1 stronę a jak będa korki to więcej ostatni autobus 22.30. Kurde :glowawmur: uroki mieszkania w małym mieście 60 km od warszawy każdą wizyte u weta musze dokładnie zaplanować całe szczęscie że mam siostrę w warszawie to mnie przenocuje w razie awarii
Marzena

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska, Medica

Post autor: Marzena »

Ja jestem zadowolona z pomocy dr Kasi. Wreszcie wyleczyła moje rudaski z roztoczy. A walczyłam z tym choróbskiem od lipca. Inny weterynarz, który jest bliżej nie rozpoznał prawidłowo objawów tej choroby. Biednej Tani musiała szyć pysio i wszystko super się zagoiło. Sama pani doktor była zaskoczona. Zdjęcie szwów było w cenie.
Bardzo dobry człowiek i lekarz. Kiedy byłam zapisana ze świnką na badanie serca u specjalisty dr Kasia obejrzała ją dodatkowo i nie wzięła za usługę. Poświęciła swój czas. Widać, że kocha zwierzęta. Polecam ją. Sama jeżdżę z Bielan co nie jest za przyjemne ani dla mnie ani dla maluchów, ale jak mam problem to tam pomogą. :)
Pati od Mili

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska, Medica

Post autor: Pati od Mili »

a ja od czasu do czasu(teraz co 3 mies., wcześniej nawet co miesiąc) jeżdżę do dr Kasi spod Szczecina. Dlaczego? Bo warto. Zajmuje nam to cały dzień i kupę kasy (sam dojazd do Warszawy), ale świnka zawsze fachowo opatrzona, zdiagnozowana, leczona. Co ja bym dała, żeby mieć do dr Kasi blisko, albo chociaż do 100 km w jedną stronę. Za to mam 500 km i...nie narzekam. Taki lekarz to skarb
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska, Medica

Post autor: martuś »

Również dołączam się do pochwał nam profesjonalizmem dr Kasi! :ok: Moja świnka miała robioną operację i wszystko poszło super. W dniu zabiegu była delikatnie zmulona ale apetyt i bobki były. Na drugi dzień świneczka zachowywała się tak samo jak przed operacją. Gdyby nie odległość to pewnie byłybyśmy tam częstszym gościem ;)
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Marzena

Re: [WARSZAWA] lek.wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska, "Medica

Post autor: Marzena »

Doktor Kasia to przede wszystkim wyjątkowo dobry człowiek z fantastycznym podejściem do naszych milusińskich. Ma ogromne serce. Ratuje moją Tasieńkę już który raz z rzędu. To się czuję, że ona lubi nasze zwierzaki. Świetny chirurg. Przeprowadziła kilka koniecznych zabiegów na moich świnkach i wszystkie z pozytywnym skutkiem. Jestem jej ogromnie wdzięczna za podejście i chęć pomocy. Ufam jej całkowicie i polecam.
Ollinek

Re: [WARSZAWA] lek.wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska, "Medica

Post autor: Ollinek »

Wyjątkowo dobry chirurg. Znakomicie przeprowadziła operację naszego prosiaka. Pomimo tego już nigdy nie udało nam się umówić do dr Kasi na wizytę internistyczną. Myślałam, ze skoro operowała świnkę, to będzie też lekarzem prowadzącym. Niestety przy każdym telefonie do MV i podczas każdej kolejnej wizyty, gdzie osobiście błagałam Panią z recepcji, nie było nam dane dostać się do dr. Kamińskiej. A szkoda, bo wydaje mi się, że to świetny i bardzo kompetentny lekarz. Ale nawet najlepszy lekarz, do którego nie można się dostać, nie pomoże nic pacjentowi.
Awatar użytkownika
jolka
Wiceprezes ds. adopcyjnych
Posty: 7719
Rejestracja: 27 sie 2014, 20:57
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek.wet. Katarzyna Kacprzak-Kamińska, "Medica

Post autor: jolka »

Marzena pisze:Doktor Kasia to przede wszystkim wyjątkowo dobry człowiek z fantastycznym podejściem do naszych milusińskich. Ma ogromne serce. Ratuje moją Tasieńkę już który raz z rzędu. To się czuję, że ona lubi nasze zwierzaki. Świetny chirurg. Przeprowadziła kilka koniecznych zabiegów na moich świnkach i wszystkie z pozytywnym skutkiem. Jestem jej ogromnie wdzięczna za podejście i chęć pomocy. Ufam jej całkowicie i polecam.
Podpisuję się pod tą recenzją .
Super profesjonalna, wspaniały człowiek, świetny chirurg .
Chantal Jaśminka TM /16.11.2014
Kafelek TM 04.06.2018-
Zuzia TM 21.06.2018
Myszka TM 26.12.2018
Grusia TM 15.11.2019
Patryczek TM-21.12.2020
Olala TM-2.04.2021
Agatka TM-8.07.2021
Blusia TM-6.08.2021
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”