[WARSZAWA] lek. wet. Jakub Kliszcz, "Pulsvet"

Moderator: pastuszek

ruby

[WARSZAWA] lek. wet. Jakub Kliszcz, "Pulsvet"

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat lek. wet. Jakuba Kliszcza.

Obecnie przyjmuje (aktual. 4.12.16):
Pulsvet
ul. Alternatywy 7 (lokal U8).
02-811 Warszawa

kontakt do lecznicy:
tel. 22 649 31 17
tel. kom. 793 442 204
e-mail: vet@pulsvet.pl
http://www.pulsvet.pl

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Awatar użytkownika
effcien
Posty: 753
Rejestracja: 17 sty 2014, 2:15
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Mokotów
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Jakub Kliszcz, Pulsvet

Post autor: effcien »

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Jakuba Kliszcza. Człowiek z wielkim sercem, duża wiedzą i pełnym oddaniem zwierzakom. Robi wszystko, by uratować i wyleczyć świnkę. Jak sam nam powiedział, jego celem jest doprowadzić prośka do stanu samowystarczalności. :) U mnie ten lekarz ma 10/10 punktów. ;)
Jaguś

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Jakub Kliszcz, Pulsvet

Post autor: Jaguś »

Super weterynarz - świetny specjalista i dobry człowiek. Moje świnie leczą się tylko u niego. Polecam !
Omera

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Jakub Kliszcz, Pulsvet

Post autor: Omera »

Niestety Pan Doktor pomimo dużego doświadczenia z gryzoniami nie poznał się na moim chorym zwierzątku,co finalnie doprowadziło do jego śmierci.
Cała klinika Puls Vet trochę obrosła w piórka jadąc na swojej renomie.
Wielka szkoda,że naszych domowych pupili traktuje się jak masówkę i przelicza na ilość zarobionych pieniędzy.
Narkoza świnki bez potrzeby,leki niedostosowane do stanu zdrowia świnki...
Są dużo lepsi weterynarze i bardziej zaangażowani a przecież przy długotrwałej chorobie chodzi również o takie ludzkie podejście do zwierzaka i właściciela.
Sambojka

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Jakub Kliszcz, Pulsvet

Post autor: Sambojka »

Nie wrzucałabym całej lecznicy do jednego wora.

Dr Kliszcz jest dla mnie mistrzem jeżeli chodzi o sprawy "zębowe-paszczowe". Prowadził mi wiele gryzoni z takimi problemami i wiele mi uratował. (Nawet leczył szczura wędrownego 100% dzikiego z problemów z siekaczami).

Jeżeli chodzi o ogólną interne jest słabszy ale proste rzeczy na pewno zdiagnozuje
Ollinek

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Jakub Kliszcz, "Pulsvet"

Post autor: Ollinek »

Gdyby nie doktor Kliszcz naszej Pyzuni nie byłoby już z nami. Taki lekarz to fenomen! Wyjątkowy fachowiec. W trzech specjalistycznych klinikach (bardzo chwalonych na forum) nikt nie umiał nam pomóc. Zostawiano nas całkowicie bez pomocy. Doktor Kliszcz przyjął nas dzień przed Świętami Bożego Narodzenia, jako nagły przypadek. Zajmował się uzębieniem Pyzy tak długo i dokładnie, że dzięki niemu przeżyła Święta, Sylwestra i jest z nami do dnia dzisiejszego. Regularnie jeździmy do niego na korekcje, które pozwalają śwince żyć bez bólu. Jest również wybitnym specjalistą w kwestii żywienia świnek morskich (pomaga nam też w prowadzeniu drugiej świnki chorej na cukrzycę). Jest bardzo miły, empatyczny, delikatny, ale zarazem stanowczy i pewny tego co robi. Nie zgodzę się z opiniami o cenach w Pulsvecie. Za korekcję z uśpieniem i leki płacę mniej niż w Medicavecie za zwykłe wizyty (podczas których ani razu nie została postawiona właściwa diagnoza i w konsekwencji nie została udzielona świnkom pomoc). Ten lekarz zasługuje na tym forum na specjalne miejsce! To wybitny specjalista w dziedzinie stomatologii.
Awatar użytkownika
Lidka1
Posty: 238
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:04
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Jakub Kliszcz, "Pulsvet"

Post autor: Lidka1 »

Dr Kuby nie ma już w Pulsvecie - wyemigrował do Trójmiasta :(
yennefer105
Posty: 104
Rejestracja: 07 kwie 2017, 23:47
Miejscowość: Łomża
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Jakub Kliszcz, "Pulsvet"

Post autor: yennefer105 »

Czy mogę wiedzieć, gdzie w Warszawie najlepiej udać się ze świnką która ma problem z ząbkami, chciałam do dr. Kliszcza ale skoro go nie ma to do kogo najlepiej ? Bardzo proszę o pomoc !
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13491
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Jakub Kliszcz, "Pulsvet"

Post autor: pucka69 »

dr Kuba Sadłowski, również w Pulswecie a raczej w tzw. Pulsvet 2 który mieści się dwa kroki, za rogiem od Pulsvetu
Obrazek
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23055
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Jakub Kliszcz, "Pulsvet"

Post autor: porcella »

Potwierdzam, jest świetny.
Może należałby mu się osobny watek w tym dziale.
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”