[WARSZAWA] lek. wet. Monika Toborek, "Kajman"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
ruby

[WARSZAWA] lek. wet. Monika Toborek, "Kajman"

Post autor: ruby »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet. Moniki Toborek.


Obecnie przyjmuje (aktualizacja 4.12.16)
:
Gabinet Weterynaryjny Kajman
Monika Toborek
Al. Prymasa Tysiąclecia 76 g
01-424 Warszawa

tel. stacjonarny: 22 877 75 76
tel. komórkowy: 608 44 77 04
e-mail: kajman@vet-kajman.pl

mail: kajman@vet-kajman.pl
http://www.vet-kajman.pl
(jest jeszcze strona na facebooku, gdzie mają informacje o grafiku)

Uwagi:
Poza tymi godzinami doktor odbiera telefon komórkowy i jak jest emergency, to nawet przyjeżdża specjalnie do lecznicy, żeby pomóc.

OPINIE FORUMOWICZÓW:
lucky_me pisze:Bardzo dobrze zajmuje się naszą Lilith, która miała od zawsze okropne problemy z zębami a pani doktor ją teraz prowadzi i jesteśmy bardzo zadowoleni. myślę, że jest godna polecenia. jest bardzo dokładna, rzeczowa, cierpliwa i z dużą wiedzą. chodzimy do niej na wizyty z całą rodziną i nigdy nie spojrzała krzywo na to, że przychodzimy z małymi dziećmi. ;)
Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
zagli

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Monika Toborek, Kajman

Post autor: zagli »

Moja ulubiona wetka :jupi:
Bardzo ją lubię i szanuję, poza tym mogę u niej kupić dobrej jakości sianko, witaminkę C i inne takie ;)
W Kajmanie można też modnie ostrzyc świnkę :love:
sempreverde

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Monika Toborek, Kajman

Post autor: sempreverde »

Od dwóch lat leczę u dr Toborek swoje świnki, a od niedawna również moje tymczasy. Uwielbiam dr za podejście do pacjenta, bardzo indywidualne i opiekuńcze, ale też oczywiście za wiedzę, umiejętności i doskonałą medyczną intuicję.

Wyciągnęła moją tymczaskę Nutkę, która stała jedną stopą za TM, niestety Dianie się to nie udało mimo tego, że wspólnie zrobiłyśmy dla niej wszystko. Po śmierci Diany dostałam dużo wsparcia i zrozumienia od całego personelu Kajmana... Poza tym była jeszcze Fio, za młoda na ciążę (odchowała 3 piękne maluszki), Szyszka (sterylizacja), Broszka (świerzb)... No i moje prywatne świnki, jedna z problemem zębowym, druga z torbielami na jajnikach (problem rozwiązany).

Polecam :)
koni

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Monika Toborek, Kajman

Post autor: koni »

Czy może ktoś jeszcze (poza sempre i beatrycze) chodzi do tej pani ze swoimi świnkami?. Tyle o niej w necie pozytywnych jak i negatywnych opinii.
Byłam u niej dzisiaj, poświęciła świnkom bardzo dużo czasu, odpowiadała na wszystkie moje pytania, dokładnie sprawdziła stan świnek i zajęła się ich leczeniem. Może ktoś ma jeszcze jakieś opinie, chciałabym tylko utwierdzić się w przekonaniu, że ta pani może być naszą panią doktor na stałe.
zagli

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Monika Toborek, Kajman

Post autor: zagli »

Może być stałą wetką na 100% :ok:
Świetny lekarz!
melania1

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Monika Toborek, Kajman

Post autor: melania1 »

Potwierdzam :) Może być stałą wetką.
Pani Doktor ma pod opieką mój chlewik już dwa lata i zawsze mogę na Nią liczyć. Nie bagatelizuje problemów i stara się pomóc. Wielokrotnie zostawała po godzinach pracy lecznicy, ponieważ tego wymagała dana chwila. Jej staraniom i pomocy kilka moich świnek zawdzięcza życie.
Bardzo cenię sobie szczerość Pani Doktor i fakt, iż zawsze realnie ocenia sytuację.
Awatar użytkownika
Chryzantem
Posty: 952
Rejestracja: 05 sie 2013, 14:37
Miejscowość: Katowice
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Monika Toborek, Kajman

Post autor: Chryzantem »

wczoraj byliśmy pierwszy raz i wrażenie na duży plus.
zainteresowała się świnkami, spytała o karmę i sposób mycia, suszenia, dawki witaminy C. jako pierwszy wet u którego byliśmy (!) sama zwróciła uwagę na Andzi oko. poprzedni weterynarze nawet nie zauważyli że oczko jest nieco inne.
gdy okazało się że musimy zrobić RTG, zadzwoniła do Ogonka i umówiła nas na zdjęcie jeszcze tego samego dnia, za co jestem jej bardzo wdzięczna.
odpowiedziała na wszystkie moje pytania, fachowo i spokojnie wytłumaczyła wszystko.
gdyby tylko nie było tak daleko do tej Warszawy..
Andzia [*], Klara [*], Zosia [*], Stefanka [*], Nunci [*], Fifka[/url]
RitaVonLehm

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Monika Toborek, Kajman

Post autor: RitaVonLehm »

Aktualnie nasze adoptowane świnki są zapisane w Kajmanie :) Dzięki Pani Doktor udało nam się opanować ostry niedobór witaminy C (niestety były to pozostałości po pobycie w mini zoo przed interwencją stowarzyszenia jak i ogólne osłabienie, ponadto albinizm).

Ostatnio byliśmy z okazji Dnia Świnki Morskiej i w bardzo niskiej cenie mieliśmy "przegląd" obu panienek. Tak więc Pani doktor to nasza Pani Doktor :)
Awatar użytkownika
lunorek
Posty: 1273
Rejestracja: 04 sie 2016, 19:58
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Monika Toborek, "Kajman"

Post autor: lunorek »

Super, p. dr kastrowała nam już 2giego chłopaka, gruby wrócił do domu dosłownie w takim samym stanie w jakim z niego wyjechał, tego samego dnia po zabiegu. Chyba nie zauważył nawet, że mu w między czasie jajka ukradli... Nacięcia mikroskopijne z precyzją noża laserowego. Szewki trudne wręcz do znalezienia po obu stronach. Bez najmniejszych powikłań. Polecam z czystym sumieniem nie tylko jako zwykłego weta, ale również jako chirurga.
Awatar użytkownika
Gorgofone
Posty: 504
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:33
Miejscowość: Pruszków
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] lek. wet. Monika Toborek, "Kajman"

Post autor: Gorgofone »

Uwielbiam cały personel Kajmana, a dr Toborek w szczególności :D
To już nasza 4 świnka prowadzona przez Panią Doktor. Atmosfera rodzinna, zabiegi cud miód! Nawet kiedy coś zrobię nie tak, to nie ma opiep... w kosmos, tylko spokojnie tłumaczy wszystko.
Kiedy adoptowaliśmy Zyzię, wiedzieliśmy, że trzeba będzie przycinać jej zęby. Chciałam robić to w jednym z gabinetów u mnie, ale dowiedziałam się, że konieczne będzie usypianie małej do zabiegu. Super, co miesiąc? Dr Toborek robi to "na żywca" i trwa to może 2 minuty?
Pani Doktor ma też poczucie humoru. Na jedną z wizyt przyjechałam ze stadem i pluszową świnką morską. Pani Doktor zważyła ją, zajrzała do oczu i obejrzała zęby ;).
<3 Teddy Noora i Kari Black <3 Za TM: Susan Sto Helit, Kapitan Morgan, Sułtanka Churrem, Hollywood Hootspig, Ser Pigletius, Zyzia Tłuścioszek, Pisia Gągolina
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”