[KRAKÓW] lek. wet. Krzysztof Klimas

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[KRAKÓW] lek. wet. Krzysztof Klimas

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana lek. wet. Krzysztofa Klimasa.

Obecnie przyjmuje (aktualizacja 23.11.16):
ul. Szybka 29/6, Kraków
tel.: 012 642 08 49
tel. kom.: 0601 47 70 50

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.


OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
agusia26 pisze:11 lut 2009, 19:04
Doktor Krzysztof Klimas...http://www.ozon-weterynarz.pl/weterynarz.html Kraków...rewelacyjny w sprawie świnek.
klimejszyn

Re: [KRAKÓW] lek. wet. Krzysztof Klimas

Post autor: klimejszyn »

jestem ciekawa Waszych opinii dot. tego weta.
świnkę miałam dobrych kilka lat temu, pewnego dnia mi osłabła, był niemrawy, nie jadl, nie ruszał się.
trafiłam tam, bo to mój najbliższy wet - stwierdził, że stan poważny i poda witaminki.. zamiast np sterydu, konkretnego leczenia lub eutanazji - świnka zmarła mi na rękach w drodze do domu.
wcześniej byłam ze świnką, bo zrobiły mu się odciski na łapkach od żwirku, przepisał płyn, który w ogóle nie przynosił efektów, pojechaliśmy gdzie indziej i za pierwszym razem dobrali leczenie tak, że łapki wróciły do zdrowia.

próbowalam chodzić tam ze szczurkami - nie umiał nawet przytrzymać ich do zastrzyku, odmówił eutanazji kiedy przybiegłam z umierającym szczurkiem, bo brakło mi 5zł, a znał mnie i moich rodziców doskonale i mówiłam, że doniosę jak mama wróci z pracy.
zawsze bardzo arogancki, niemiły i sprawiający wrażenie, że nienawidzi zwierząt a robi to, bo mu każą.

doświadczenia więc mam bardzo niemiłe (również z psem babci, od której ciągnął kilkaset złotych za wlewanie witamin umierającemu psu i za eutanazję i zostawienie ciała krzyknął 380zł, w innych lecznicach max 60..)
ale tak jak piszę, to było kilka lat temu. może już nabrał doświadczenia, jakie macie opinie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”