[KRAKÓW] lek. wet. Lidia Lewandowska, Oaza

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[KRAKÓW] lek. wet. Lidia Lewandowska, Oaza

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet. Lidii Lewandowskiej.

Obecnie przyjmuje w (aktualizacja 22.11.16):
GABINET WETERYNARYJNY OAZA
Kraków - Ul.Zamoyskiego 86
30-523 Kraków
(dzielnica Podgórze -
okolice ronda Matecznego)


Kontakt:

e-mail: lidialew@poczta.fm
Tel.: 507 791 189
12 296 31 33

http://lecznica-oaza.pl/index.php5

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
gh22

Re: [KRAKÓW] lek. wet. Lidia Lewandowska, Oaza

Post autor: gh22 »

Gorąco polecam, dr Lewandowską!!! Byłam już u kilku weterynarzy w Krakowie i dopiero dr Lewandowska tak dokładnie przeprowadziła zarówno wywiad jak i badanie :świnka1: a do tego jest mega sympatyczna :102:
Ljus

Re: [KRAKÓW] lek. wet. Lidia Lewandowska, Oaza

Post autor: Ljus »

Polecam! Pojechałam z urazem nóżki u mojej świnki, pani weterynarz zrobiła rentgen, przepisała lekarstwo i noga wyzdrowiała w parę dni :)
Bardzo miła atmosfera, dobra opieka dla świnek :like:
astaldi

Re: [KRAKÓW] lek. wet. Lidia Lewandowska, Oaza

Post autor: astaldi »

Polecam Panią Doktor serdecznie ;)
Dr. Lidia przeprowadziła w maju zabieg wyciągnięcia zaklinowanego kamienia nerkowego(5 mm) z cewki moczowej mojej Miki. Obyło się bez nacinania, świnka bardzo szybko wróciła do zdrowia. W trakcie kilku wizyt zostały wykonane badania RTG oraz krwi- wyniki były niemal natychmiast, wszystkie dostałam w wersji papierowej lub na płycie. Moim zdaniem wszystkie Panie z Oazy są godnymi polecenia profesjonalistkami, co widać podczas trwania wizyty i nie tylko- do domu za każdym razem dostajemy wydrukowany"wypis" zwierzaka ze szczegółowymi informacjami jakie były objawy, badania, diagnoza i podane leki(z dokładnymi dawkami).
Ponadto, nie sposób nie wspomnieć o na prawdę wspaniałym podejściu Pań do zwierząt- ostatniego dnia, po nawadnianiu wręcz nie mogłam zabrać smroda do domu, bo na mnie burczał a pchał się na ręce do wypisującej nas Dr.(mały zdrajca :) )
Podsumowując- polecam, zarówno dr. Lidię, jak i pozostałe Panie z Oazy. :love:
Starbucks

Re: [KRAKÓW] lek. wet. Lidia Lewandowska, Oaza

Post autor: Starbucks »

Również polecam!

Do Oazy moje braciszki trafiły z objawami świerzbowca, świeżo po kupieniu w sklepie zoologicznym. Panie lekarki dokładnie przeprowadziły wywiad i bardzo dobrze zajęły się moimi prosiaczkami. Atmosfera w przychodni jest bardzo sympatyczna :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”