Nowy regulamin działu Sprzedam/Oddam, Kupię i Bazarek

Wątki dotyczące funkcjonowania forum

Moderator: pastuszek

twojawiernafanka

Re: Nowy regulamin działu Sprzedam/Oddam, Kupię i Bazarek

Post autor: twojawiernafanka »

Zapewniam, że wykazuje inicjatywę ;)
A teraz zachęcam, żeby nie rozpoczynać OT na temat administracji, bo czemu innemu służy ten temat.
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Nowy regulamin działu Sprzedam/Oddam, Kupię i Bazarek

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Bunia pisze:
Panna Fiu Fiu pisze:Ale jeszcze nie ma regulaminu dotyczącego rezerwacji, Buniu. Więc nie wiem czemu narzekasz na administrację :)
Wiem,że jeszcze nie ma bo jak widac jest to forum jeszcze niedopracowane. :) Nie narzekam na administracje tylko mobilizuje ja do działania a nie do obijania.Proszę wykazywac wiecej inicjatywy a nie tylko przegladac posty.
Nie potrzeba nam (tzn. administracji) takiej mobilizacji, ale dziękujemy za troskę ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Nowy regulamin działu Sprzedam/Oddam, Kupię i Bazarek

Post autor: pastuszek »

Ja to widzę tak - dam zakaz rezerwacji to kupujący będą pisać, że kupują i dopiero przy przekazywaniu danych będzie wychodzić, że ktoś zapłaci za tydzień, dwa, miesiąc.
W tej sytuacji sprzedając może się nie zgodzić i przywrócić rzecz do sprzedania, ale jeśli się na to zgodzi to co ja mam mu zakazać czekania, jeśli mu to pasuje ?

Oświećcie mnie, bo czarno to widzę.
Bunia pisze: Racja. To troche nieładnie tak rezerwowac a potem się z tego wycofywac.Osoba sprzedająca lub prowadząca bazarek wtedy niewie co ma robic,a i tez są inne osoby przyblokowane bo by tez chętnie cos kupily.Istnieje forum czy są bazarki ale jak widac admini wcale nie czuwaja nad tym co sie dzieje czy jest przestegany regulamin.
Może zawsze się nie zgodzić na rezerwacje albo z góry określić takiej osobie, że czeka np. tydzień i ani dnia dużej. Sprzedający swój rozum mają i sami godzą się na to na co chcą.
ruby

Re: Nowy regulamin działu Sprzedam/Oddam, Kupię i Bazarek

Post autor: ruby »

Bunia pisze:
Panna Fiu Fiu pisze:Ale jeszcze nie ma regulaminu dotyczącego rezerwacji, Buniu. Więc nie wiem czemu narzekasz na administrację :)
Wiem,że jeszcze nie ma bo jak widac jest to forum jeszcze niedopracowane. :) Nie narzekam na administracje tylko mobilizuje ja do działania a nie do obijania.Proszę wykazywac wiecej inicjatywy a nie tylko przegladac posty.
Bunia jak dobrze,ze Ciebie mamy inaczej by forum padlo,gdzie bylas jak Cie nie bylo?
Bunia
Posty: 228
Rejestracja: 21 lip 2013, 22:27
Miejscowość: Łowicz
Kontakt:

Re: Nowy regulamin działu Sprzedam/Oddam, Kupię i Bazarek

Post autor: Bunia »

ruby pisze:
Bunia pisze:
Panna Fiu Fiu pisze:Ale jeszcze nie ma regulaminu dotyczącego rezerwacji, Buniu. Więc nie wiem czemu narzekasz na administrację :)
Wiem,że jeszcze nie ma bo jak widac jest to forum jeszcze niedopracowane. :) Nie narzekam na administracje tylko mobilizuje ja do działania a nie do obijania.Proszę wykazywac wiecej inicjatywy a nie tylko przegladac posty.
Bunia jak dobrze,ze Ciebie mamy inaczej by forum padlo,gdzie bylas jak Cie nie bylo?
Widzisz ruby jedynie ty mnie doceniasz dziękuję bardzo,widac ty mnie rozumiesz bo inni by tylko dawali ostrzeżenia.Ale to nic bo jak widać niektórych prawda kole.Napisałabym więcej ale zaraz zrobi się dym.
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Nowy regulamin działu Sprzedam/Oddam, Kupię i Bazarek

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Proszę skończyć tę dyskusję niepasującą do tematu przewodniego wątku.
Obrazek
Bunia
Posty: 228
Rejestracja: 21 lip 2013, 22:27
Miejscowość: Łowicz
Kontakt:

Re: Nowy regulamin działu Sprzedam/Oddam, Kupię i Bazarek

Post autor: Bunia »

Interesuje mnie 10 punkt regulaminu.jeśli ja np. nie potrafię wkleić potwierdzenia wpłaty pieniędzy na podane konto i nie ma mi kto pomóc to co mam zrobić? Przepraszam nie wszyscy są doskonali w tej dziedzinie.
Awatar użytkownika
Panna Fiu Fiu
Administrator
Posty: 7609
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:15
Miejscowość: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Nowy regulamin działu Sprzedam/Oddam, Kupię i Bazarek

Post autor: Panna Fiu Fiu »

Można wysłać któremuś z adminów taki obraz lub potwierdzenie i po zamazaniu danych osobowych admin wklei zdjęcie ;-)
Obrazek
Bunia
Posty: 228
Rejestracja: 21 lip 2013, 22:27
Miejscowość: Łowicz
Kontakt:

Re: Nowy regulamin działu Sprzedam/Oddam, Kupię i Bazarek

Post autor: Bunia »

Panna Fiu Fiu pisze:Można wysłać któremuś z adminów taki obraz lub potwierdzenie i po zamazaniu danych osobowych admin wklei zdjęcie ;-)
Aha to dziękuję za wyjaśnienie. :)
Awatar użytkownika
pastuszek
Posty: 3344
Rejestracja: 07 lip 2013, 21:26
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: Nowy regulamin działu Sprzedam/Oddam, Kupię i Bazarek

Post autor: pastuszek »

Powstanie wątek o tym jak wstawiać zdjęcia, jak zrobić print screen i jak zamazać dane może też pokaże dla jasności, jeśli ktoś miałby mieć z tym problem.
W marcu się jakoś za to zabiorę, a póki co zawsze można poprosić o pomoc :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum”