Wszystko o klatkach

Czyli jak powinna mieszkać świnka

Moderator: Pulpecja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Wszystko o klatkach

Post autor: Dzima »

Ale ta klatka z twojego linku totalnie nie nadaje się dla świnek, prędzej dla koszatniczek czy innych skaczących :|
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13489
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Wszystko o klatkach

Post autor: pucka69 »

Mogłaby być dla koszy ale nie dla bardzo młodych ( rozstaw prętów) no i trzeba by zrobić pełne półki. Ta to dla szynszyli chyba byłaby dobra
poza tym ona ma dł. 70 cm, jest bardzo mała
Obrazek
limonkowy
Posty: 20
Rejestracja: 10 lis 2020, 14:22
Miejscowość: Kraków

Re: Wszystko o klatkach

Post autor: limonkowy »

Też mi się wydaje, ze ta klatka nie nada się dla świnek... :(
mnow84

Re: Wszystko o klatkach

Post autor: mnow84 »

Witam,
Potrzebuję klatki dla dwóch świnek, które delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą.
Tolerują się tylko na wybiegu, w klatce doszło do rozlewu krwi.
Aktualnie siedzą w klatce przedzielonej na pól, więc mają naprawdę mało miejsca.
Pomyślałam że dobrym pomysłem byłoby kupno np setki - piętrowej, ale bez opcji wejścia na pięterko, tzn na górze podobnie jak na dole musiałaby być pełna kuweta... w ten sposób każda mogłaby mieć własne mieszkanko a przy tym naprawdę sporo miejsca dla siebie.
Niestety nie mogę znaleźć niczego pdobnego w sprzedaży, wszystko co zdołałam wyszukać to typowe klatki z opcją przejścia z parteru na piętro i odwrotnie. Może źle googluję.
Czy takie klatki w ogóle istnieją? Może ktoś ma podobne rozwiązanie i mógłby podpowiedzieć gdzie szukać :(
Awatar użytkownika
zwierzur
Posty: 3799
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:59
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Wszystko o klatkach

Post autor: zwierzur »

mnow84 pisze:Witam,
Potrzebuję klatki dla dwóch świnek, które delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą.
Tolerują się tylko na wybiegu, w klatce doszło do rozlewu krwi.
Aktualnie siedzą w klatce przedzielonej na pól, więc mają naprawdę mało miejsca.
Pomyślałam że dobrym pomysłem byłoby kupno np setki - piętrowej, ale bez opcji wejścia na pięterko, tzn na górze podobnie jak na dole musiałaby być pełna kuweta... w ten sposób każda mogłaby mieć własne mieszkanko a przy tym naprawdę sporo miejsca dla siebie.
Niestety nie mogę znaleźć niczego pdobnego w sprzedaży, wszystko co zdołałam wyszukać to typowe klatki z opcją przejścia z parteru na piętro i odwrotnie. Może źle googluję.
Czy takie klatki w ogóle istnieją? Może ktoś ma podobne rozwiązanie i mógłby podpowiedzieć gdzie szukać :(
Samce? Samice? Takich klatek nie spotkałam. Możesz postawić dwie klasyczne - jedna na drugiej - im większe, tym lepiej, zwłaszcza w przypadku chłopaków. U dziewczyn powodem awantur mogą być hormony. Zabrałabym na wizytę do specjalisty od gryzoni.
Dobre chwile są jak wisienki na torcie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świnkowe mieszkanie”