[ŁÓDŹ] lek. wet. Małgorzata Jóźwik, "Zwierzętarnia"

Moderator: pastuszek

Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[ŁÓDŹ] lek. wet. Małgorzata Jóźwik, "Zwierzętarnia"

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet. Małgorzaty Jóźwik.

Obecnie przyjmuje (aktualizacja 23.11.16):
Przychodnia weterynaryjna "Zwierzętarnia"
Al. Włókniarzy 234 A
90-556 Łódź

Kontakt:
tel 660 95 05 75
info@zwierzetarnia.pl
http://www.zwierzetarnia.pl


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
EwelinaAnna

Re: [ŁÓDŹ] lek. wet. Małgorzata Jóźwik, "Zwierzętarnia"

Post autor: EwelinaAnna »

Pani Małgorzata to lekarz, którego mogę polecić z czystym sumieniem innym. Wyczerpująco wyjaśniła mi co dolegało mojej Lusi oraz co najważniejsze przepisała skuteczne leki. Na wizycie kontrolnej byłam u jej męża, który również jest bardzo dobrym weterynarzem.
Tosia x

Re: [ŁÓDŹ] lek. wet. Małgorzata Jóźwik, "Zwierzętarnia"

Post autor: Tosia x »

Co prawda u p. Małgosi byłam jedynie ze szczurkami, ale również mogę ją szczerze polecić. Mówi co robi, jaki lek podaje, dlaczego akurat to, i przede wszystkim mówi mi prawdę, czyli nie owija w bawełnę ale wprost mówi mi w jakim stanie jest zwierzak, i czy warto podejmować leczenie, czy lepiej go uśpić. (a wierzcie mi, że na różnych trafiałam i mało kto był ze mną szczery, zapewne ze względu na mój młody wiek)
jackie.justine

Re: [ŁÓDŹ] lek. wet. Małgorzata Jóźwik, "Zwierzętarnia"

Post autor: jackie.justine »

Nigdy nie spotkałam takiego weterynarza jak dr Małgorzata Jóźwik
Moj Prosiaczek nigdy nie został potraktowany w tak fachowy a zarazem przyjazny sposob
Pani Doktor bardzo dokładnie obejrzała swinke(przyszłam z problemami skórnymi- dodam ze wczesniej byłam u dwoch weterynarzy, którzy próbowali mi wmówić ze swinka ma uczulenie,jednak żaden z nich nie zrobił badania zeskrobin, co na samym poczatku zrobiła Pani Małgorzata i okazało sie ze swibka ma grzybice :/) następnie podała stosowne leki opisując ich działanie
Na drugiej wizycie trwającej ponad godzine badany był brzuszek i robione usg, podczas którego Pani Małgosia pokazywała mi gdzie sa nerki, jajniki, etc. Okazało sie ze swinka ma cysty na jajnikach. Zrobilysmy dodatkowo badania krwi- morfologia, nerkowe, watrobowe- wszystko na miejscu - do ewentualnej operacji. Jednak najpierw spróbujemy terapią hormonalną ze względu na wielkość cyst. Swinka zawsze się bała kontaktu z weterynarzem, a teraz wycalowana po brzuszku przez dr Jozwik traktuje ją zupełnie inaczej. Kto to słyszał zeby ktokolwiek spoza domowników , a tym bardziej weterynarz dotknął jej hrabianskiego brzuszka :102: Dlatego naprawde wszystkim z czystym sumieniem polecam. Pani Doktor dysponuje ogromna wiedzą, doświadczeniem i świetnym podejściem do naszych małych pociech :)
naturalbornleniwiec

Re: [ŁÓDŹ] lek. wet. Małgorzata Jóźwik, "Zwierzętarnia"

Post autor: naturalbornleniwiec »

Tylko chcę zwrócić uwagę, że w tygodniu pracujemy od 10. ;) W soboty bez zmian. :)
ewagi

Re: [ŁÓDŹ] lek. wet. Małgorzata Jóźwik, "Zwierzętarnia"

Post autor: ewagi »

najlepsi i niezastąpieni!!! lecze tam moje świnki i nigdzie w Łodzi nie spotkałam lekarza weterynarii z tak ogromną wiedzą o świnkach i z takim zaangażowaniem.
Awatar użytkownika
Darjar
Posty: 27
Rejestracja: 24 paź 2015, 7:53
Miejscowość: Ozorków
Kontakt:

Re: [ŁÓDŹ] lek. wet. Małgorzata Jóźwik, "Zwierzętarnia"

Post autor: Darjar »

Byliśmy wczoraj, Akurat nie było Szefowej czyli Pani Małgosi ale Panie dr, które zastałem w gabinecie okazały się miłe i kompetentne. Panie dr znają się na świnkach i daje się zauważyć, że robią to z sercem. Za usługę weterynaryjną tj. przypiłowanie ząbków, wyczyszczenie i wypłukanie pyszczka, trzy zastrzyki oraz leki do aplikowania doustnie w domu zapłaciłem 65zł. Nie wiem czy to drogo czy tanio, ponieważ dawno nie mieliśmy świnek ale moim zdaniem warto. Z rozmów z ludźmi z poczekalni jak również z odbytej wizyty wynika, że warto leczyć tam swoje prosiaki. Na chwilę obecną świnka czuje się lepiej. U nas w Łasku nie ma niestety lekarzy znających się na świnkach, w każdym bądź razie my nie znamy takich. Polecam "Zwierzętarnię" :).
NECIA1978

Re: [ŁÓDŹ] lek. wet. Małgorzata Jóźwik, "Zwierzętarnia"

Post autor: NECIA1978 »

Darjar pisze:Byliśmy wczoraj, Akurat nie było Szefowej czyli Pani Małgosi ale Panie dr, które zastałem w gabinecie okazały się miłe i kompetentne. Panie dr znają się na świnkach i daje się zauważyć, że robią to z sercem. Za usługę weterynaryjną tj. przypiłowanie ząbków, wyczyszczenie i wypłukanie pyszczka, trzy zastrzyki oraz leki do aplikowania doustnie w domu zapłaciłem 65zł. Nie wiem czy to drogo czy tanio, ponieważ dawno nie mieliśmy świnek ale moim zdaniem warto. Z rozmów z ludźmi z poczekalni jak również z odbytej wizyty wynika, że warto leczyć tam swoje prosiaki. Na chwilę obecną świnka czuje się lepiej. U nas w Łasku nie ma niestety lekarzy znających się na świnkach, w każdym bądź razie my nie znamy takich. Polecam "Zwierzętarnię" :).
Mnie tam ostatnio przyjmowała pani Aleksandra Bobińska super kobieta, weterynarz z pasją, jestem bardzo zadowolona
Awatar użytkownika
Darjar
Posty: 27
Rejestracja: 24 paź 2015, 7:53
Miejscowość: Ozorków
Kontakt:

Re: [ŁÓDŹ] lek. wet. Małgorzata Jóźwik, "Zwierzętarnia"

Post autor: Darjar »

Była dr Ola ale my trafiliśmy do dr Ani. Mają dziewczyny wielkie serce i miłość do zwierzaków :).
prosiakowamama

Re: [ŁÓDŹ] lek. wet. Małgorzata Jóźwik, "Zwierzętarnia"

Post autor: prosiakowamama »

Pani doktor Jóźwik nie znam osobiście, ale dr Ania i dr Ola są naprawdę godne polecenia! W "Zwierzętarni" panuje wspaniała atmosfera, jest miło, zwierzaki zostają utulone przez lekarza, wszyscy krzątają się żeby jak najlepiej pomóc małemu pacjentowi. Po tych lekarzach widać, że zawód wybrali z czystej pasji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łódzkie”