[LUBLIN] lek.wet. Robert Paluch, "Eurovet"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[LUBLIN] lek.wet. Robert Paluch, "Eurovet"

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana lek. wet. Roberta Palucha.

Obecnie przyjmuje (aktualizacja 23.11.16):
Gabinet Weterynaryjny Eurovet prowadzony jest w Lublinie przy ul. Henryka Halickiego 3
Gabinet Weterynaryjny EUROVET
Lek. wet. Robert Paluch
20-874 Lublin, ul. H. Halickiego 3
kontakt telefoniczny: 605 666 101
e-mail: eurovet@eurovet.lublin.pl


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.


OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
AnakeSybler pisze:22 lip 2010, 13:39
Miałam bardzo chorego psa bez szansy na wyleczenie. Nie mogąc patrzeć na jej (suczka Nora) cierpienie postanowiliśmy wraz z najbliższymi ją uśpić. Mieliśmy to zrobić na drugi dzień rano (czyli dzisiaj). Jednak choroba nie sługa i jej stan około godziny 21:30 znacznie się pogorszył. Pies ledwo oddychał i męczył się niesamowicie-postanowiliśmy zrobić to natychmiast. Ze względu na późną porę odszukałam w internecie Gabinet Weterynaryjny Eurovet Roberta Palucha,który miał napisane na stronie że w nagłych przypadkach interweniuje całodobowo. Wykonałam telefon. Pan weterynarz odmówił wykonania swojego obowiązku tłumacząc, że to "przykry zabieg". Zostałam ochrzaniona mówiąc delikatnie że w ogóle do niego zadzwoniłam. Pretensjom nie było końca. Ostatecznie dostałam informację "jedźcie se na Stefczyka-może tam coś zrobią".
I faktycznie-tam pełen profesjonalizm...
Wiem że Robert Paluch jest polecany tu na Caviarni i innych forach. Proszę aby Lublinianie zastanowili się wielokrotnie zanim skorzystają z jego usług. Bo czy on nadal może nazywać siebie weterynarzem? Według mnie nie... Odmówił pomocy w tak krytycznym momencie...
Proszę o wklejenie tego tekstu na inne fora aby ostrzec maxymalną ilość ludzi przed "doktorem".
AnakeSylber
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lubelskie”