[LUBLIN] Dr n. wet. Dorota Różańska, REX/ UP Lublin

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[LUBLIN] Dr n. wet. Dorota Różańska, REX/ UP Lublin

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani dr n. wet. Doroty Różańskiej.

Obecnie przyjmuje (aktualizacja 23.11.16):
PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA "REX" S.C.
20-625 LUBLIN
UL. LEONARDA 3A (LSM)
Telefon: 81 443 03 13
Telefon komórkowy: 506 143 930

oraz

Katedra i Klinika Chirurgii Zwierząt
20-612 Lublin, ul. Głęboka 30;
sekretariat tel: 81 445-65-20, 81 445 61 93, fax: 81 524 38 08
LEKARZ DYŻURNY tel: 81 445 61 93
dr wet. Dorota Różańska
tel: 81 445 62 07, 81 445 61 93
dorota.rozanska@up.lublin.pl



Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Shira

Re: [LUBLIN] Dr n. wet. Dorota Różańska, REX/ UP Lublin

Post autor: Shira »

Doktor najlepsza !! polecam chodzę do REXA z królikiem a odkąd mam świnkę to i z nią tam chodzę..
W przychodni przyjmuje młoda dr. Agnieszka Markowska też z czystym sercem mogę polecić jest wspaniała !! zawsze powie dokładnie co zwierzęciu dolega nie ciągnie się jej za język :) Polecam REXA
LidkaK

Re: [LUBLIN] Dr n. wet. Dorota Różańska, REX/ UP Lublin

Post autor: LidkaK »

Wspaniała lekarka. Polecam z całego serca. Prawdziwa profesjonalistka i do tego bardzo sympatyczna. Podobno jest też świetnym chirurgiem.
Madeline

Re: [LUBLIN] Dr n. wet. Dorota Różańska, REX/ UP Lublin

Post autor: Madeline »

Gabinet REX został przeniesiony na ul. Leonarda (pawilony zaraz jak się idzie od Leclerca).
Madeline

Re: [LUBLIN] Dr n. wet. Dorota Różańska, REX/ UP Lublin

Post autor: Madeline »

Polecam! Pani doktor ma ogromne serca dla zwierząt! Dokładna w tym co robi, miła dla właścicieli pacjentów. Super.
Lalu

Re: [LUBLIN] Dr n. wet. Dorota Różańska, REX/ UP Lublin

Post autor: Lalu »

Ja również polecam pani Dr Różańską, w ogóle te "klinikę dla małych". Ludzie tam mają podejście zarówno do zwierząt jak i do ludzi :)
Miałam okazję przekonać się, że dr Różańska jest świetnym chirurgiem, operowała moją szczurcię. Dzięki niej jeszcze trochę pożyła mimo swego długiego wieku.
Dodam, że specjalnie ze swej miejscowości jechałam do niej na konsultację i zabieg.
Będę wdzięczna Pani Doktor już zawsze^^
chrumek
Posty: 13
Rejestracja: 22 lip 2014, 12:22
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: [LUBLIN] Dr n. wet. Dorota Różańska, REX/ UP Lublin

Post autor: chrumek »

Dr Różańska to znakomity specjalista- chirurg. Nie tylko świński. Już od ponad roku jeździmy do niej na korekty zębów. Polecam z całego serca, jest świetna.
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 2855
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:10
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: [LUBLIN] Dr n. wet. Dorota Różańska, REX/ UP Lublin

Post autor: Beatrice »

Świetny chirurg!( I to niezależnie od gabarytów delikwenta..... :D ).Do tego bez tendencji wielkosciowych,co nie takie częste w tym zawodzie...Szczerze polecam!
Moje świnki - Belinda i Pernilla :
Obrazek
oraz mopsik Bella
Pamięci ukochanego Icunia i poprzedzającej go Wielkiej Czwórki...
agatauk02

Re: [LUBLIN] Dr n. wet. Dorota Różańska, REX/ UP Lublin

Post autor: agatauk02 »

Popieram co do profesjonalizmu Pani dr ale niestety jest to klinika dla ludzi o bardzo grubym portfelu a ze nie ma konkurencji w Lublinie jeżeli chodzi o gryzonie to Pani dr dyktuje ceny i winduje jak jej się podoba . Nie jest dla mnie normalne ze za korektę zębów u świnki płaci się ok 200 zł a gdzie inne rzeczy do tego jak karma ratunkowa lekarstwa i inne prześwietlenia ? Jak nie masz człowieku pieniędzy to myśle ze nie ma co tam się pokazywać . Smutne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lubelskie”