[LUBLIN] dr n. wet. Jerzy Ziętek, UP Lublin

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[LUBLIN] dr n. wet. Jerzy Ziętek, UP Lublin

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana dr-a Jerzego Ziętka.

Kontakt do pana dr (aktualizacja 25.11.16):
Mail: achantina@op.pl
Telefony: 535321417.

Obecnie przyjmuje:
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Wydział Medycyny Weterynaryjnej Katedra Epizootiologii
i Klinika Chorób Zakaźnych
Mała podpowiedź- to żółtawy budynek z ciemnozielonym paskiem wzdłuż dachu, jedyny taki na klinikach. Będzie Wam łatwiej trafić. ;)
Doktor zwykle przyjmuje od 9.00 do 14.00, w poniedziałki i czwartki dodatkowo dyżur 18.00-20.00.
ul. Głęboka 30, 20-033 Lublin
tel. +48 81 445 69 12, 445 67 94
http://www.weterynaria.up.lublin.pl/epizootiologia


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.


OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
parva pisze:27 mar 2011, 02:08
W Lublinie polecam dr Ziętka, zajmuje się właśnie gryzoniami, przyjmuje w budynku chorób zakaźnych klinik UP na Głębokiej (jedyny nowy budynek na klinikach, taki żółto-zielony). W razie konieczności wykonania jakiegoś zabiegu/operacji odeśle Was na pewno do również jak najbardziej polecanej dr Różańskiej, zajmującej się chirurgią gryzoni, zwierząt egzotycznych, ptaków dzikich i udomowionych, itp.
kapuszek

Re: [LUBLIN] dr n. wet. Jerzy Ziętek, Piowet/ UP Lublin

Post autor: kapuszek »

byłam u Pana doktora w wakacje, bo akurat miałam nagłą potrzebę - świnka zaczęła krwawić mi z odbytu. Po pierwsze jest z nim kontakt telefoniczny - non stop prawie że. Mimo że mnie nie znał, udzielał profesjonalnych porad. Za wizytę, leki wziął 20 zł - jak dla mnie taniocha. Bardzo profesjonalny, z dużą wiedzą na temat gryzoni.
LidkaK

Re: [LUBLIN] dr n. wet. Jerzy Ziętek, Piowet/ UP Lublin

Post autor: LidkaK »

Ja również bardzo polecam dr Ziętka. Leczył moją chomiczkę. Co prawda nie udało się jej uratować ale dr Ziętek walczył o nią do końca. W ogóle ma niesamowite podejście do gryzoni. Nie traktuje ich jako zwierzęta drugiej kategorii co zauważyłam u innych weterynarzy :x Zetknęłam się z lekarzem, który wręcz nie lubi gryzoni a leczenie chomików to dla niego strata czasu. Nie powiedział mi tego wprost ale po jego zachowaniu i podejściu można było to wywnioskować :x Powiedział mi np, że trzeba było sobie kota kupić skoro przez większość dnia nie ma nas w domu i z tego powodu psa mieć nie możemy. A dr Ziętek nie tylko jest profesjonalistą w tej dziedzinie ale także robi to z pasją :) Poza tym faktycznie bardzo mało bierze za leczenie.
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

Re: [LUBLIN] dr n. wet. Jerzy Ziętek, Piowet/ UP Lublin/ REX

Post autor: Meg »

Wiele prosiaków już leczyłam, z wieloma lekarzami współpracowałam, ale dr Ziętek to osoba naprawdę wyjątkowa.
Niesamowicie angażuje się w leczenie zwierzaka, co więcej- ma ogromną wiedzę na temat naszych podopiecznych, wieloletnie doświadczenie. Nigdy się nie poddaje, zawsze walczy do samego końca. Szuka nowych dróg leczenia, jeśli stare metody zawodzą. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę na temat gryzoni :-) .
Na miejscu (UP Lublin) istnieje od razu mozliwość wykonania pełnej diagnostyki- RTG, EKG, USG, morfologia.

I faktycznie, ceny są niskie, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, jak wiele czasu i energii dr poświęca na leczenie naszego zwierzaka. :like:
Dr współpracuje także z SPK.
Przypadki chirurgiczne (po zdiagnozowaniu) dr Ziętek przekazuje dr Różańskiej, pracującej również na UP i także świetnej specjalistce.


Generalnie- naprawdę bardzo, bardzo mocno polecam.
Madeline

Re: [LUBLIN] dr n. wet. Jerzy Ziętek, Piowet/ UP Lublin/ REX

Post autor: Madeline »

Jeśli wygram w totka postawię panu doktorowi pomnik. Cudowny człowiek. Skromny. Z ogromną wiedzą. Dotknął pyszczka świnki i już wiedział po żuchwie, że jest albo korzeń przerośnięty albo ropień. Wymacał, wybadał, wypisał skierowanie na rtg i leczymy dalej. Stefczyka odradzam, trzymać zwierzęta z daleka, osobny post.

Strony z udziałem dr Ziętka
https://www.facebook.com/Ambulatorium-D ... 4/?fref=ts
http://ambdrobnychssakow.pl/
ptysia136

Re: [LUBLIN] dr n. wet. Jerzy Ziętek, Piowet/ UP Lublin/ REX

Post autor: ptysia136 »

Po wizytach w dwóch przychodniach weterynaryjnych i po odejściu jednej świnki zaczęłam leczenie drugiego prosiaka ze świerzbu u Pana doktora. Polecam bardzo, stan świnki od razu się poprawił. Poza tym wszystkie wizyty kosztowały mnie tyle co jedna w przychodni a efekt był sto razy lepszy. Załączam zdjęcia prosiaka przed:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

i po leczeniu:
Obrazek
Pulpet

Re: [LUBLIN] dr n. wet. Jerzy Ziętek, Piowet/ UP Lublin/ REX

Post autor: Pulpet »

Dr Ziętek to dla mnie guru weterynarii. Co miesiąc jeżdżę 70 km do Pana Doktora z moim świnkiem sercowcem. To cudowny człowiek- dla każdego ma czas i każdego pacjenta traktuje jak kogoś wyjątkowego. Nawet pobieranie krwi u małej świneczki, to bezstresowe ukłucie. Jest dostępny non stop telefonicznie i mailowo. Pani Doktorowi życzę dużo zdrówka, a Pani Doktorowej cierpliwości do nas pacjentów.
Awatar użytkownika
Beatrice
Posty: 2855
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:10
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: [LUBLIN] dr n. wet. Jerzy Ziętek, UP Lublin

Post autor: Beatrice »

Nie wierzę,że nikt tu nie pisał przez tak długo...Wszak Doktor to geniusz, gryzoniowy dr Judym i proludzki aniol w jednym!Za dużo by pisać,brak słów! Z całego serca polecam ja i całe moje "świńskie otoczenie"! :!:
Moje świnki - Belinda i Pernilla :
Obrazek
oraz mopsik Bella
Pamięci ukochanego Icunia i poprzedzającej go Wielkiej Czwórki...
Awatar użytkownika
Klaudia_1396
Posty: 237
Rejestracja: 26 wrz 2016, 12:56
Miejscowość: Lublin
Kontakt:

Re: [LUBLIN] dr n. wet. Jerzy Ziętek, UP Lublin

Post autor: Klaudia_1396 »

My również polecamy, pan dr. z wielkim sercem do zwierząt. Moje dzieciaki leczy już od ponad 3 lat, wyciągnął nas z niejednej nieciekawej sytuacji, walczył razem z nami do końca z moją pierwszą świnką. Jak trzeba coś na cito obdzwoni wszystkie budynki byle tylko nas szybko przyjęli.
Obrazek
Kazik : -.12.2012 - 07.02.2018 :candle:
Puszek : 01.11.2016 :świnka1:
Helios Cavior : 10.04.2018 :świnka2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lubelskie”