Wyposażenie klatki czyli akcesoria i zabawki

Czyli jak powinna mieszkać świnka

Moderator: Pulpecja

Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wyposażenie klatki czyli akcesoria i zabawki

Post autor: Bulletproof »

Ja mam zwykłe z Pepco, są chyba z dodatkiem mikrofibry, bo wchłaniają jak naprawdę długo na nich coś stoi :lol: Mi się przydają do części klatki, w której wiem, że nie nasikają, a jak nasikają to łatwo posprzątać, kładę na to ręcznik papierowy i się samo sprząta. Plus taki, że są duże, ładne, milusie i kosztują jakieś śmieszne pieniądze
Żaneta84

Re: Wyposażenie klatki czyli akcesoria i zabawki

Post autor: Żaneta84 »

Aha czyli te kocyki nie wsiąkają siuśków. Można je za to szybko osuszyć. A pod spód coś dajecie? I jak grubo to się składa?
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wyposażenie klatki czyli akcesoria i zabawki

Post autor: Bulletproof »

Pod spodem nie mam nic, bo kuweta z pp, kocyk składam na pół. Wiem, że niektórzy robią takie kocyki wypchane watolina i one już chlona wszystko, ja tam nie za bardzo chcę prac w mojej w pralce siuskow swinek. -.
Chocolate Monster

Re: Wyposażenie klatki czyli akcesoria i zabawki

Post autor: Chocolate Monster »

Myślicie,że dla 2 dorodnych samców wystarczy domek (z siana) o wielkości 37x25x24cm?
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wyposażenie klatki czyli akcesoria i zabawki

Post autor: Bulletproof »

Podobno dla samców potrzeba 2 osobnych domków.. ja nie wiem, mam dobrze zgrane 3 dziewczynki ale takie pogłoski chodzą :(
Chocolate Monster

Re: Wyposażenie klatki czyli akcesoria i zabawki

Post autor: Chocolate Monster »

No nie wiem właśnie...Chłopcy mają mostek z gałęzi,gdzie sobie grzecznie siedzą a u poprzedniej właścicielki w klatce mieli 1 domek :idontknow:
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wyposażenie klatki czyli akcesoria i zabawki

Post autor: Bulletproof »

Ja też jestem zdania że to zależy od ich charakterów i zżycia ze sobą, ale na facebooku już mnie Borys ostatnio pojechał za to :szczerbaty:
Żaneta84

Re: Wyposażenie klatki czyli akcesoria i zabawki

Post autor: Żaneta84 »

Moje bardzo za sobą są. Ale leżeć ze sobą, absolutnie nie maja zamiaru. Im dalej tym zgodniej.
majam

Re: Wyposażenie klatki czyli akcesoria i zabawki

Post autor: majam »

Chciałam zrobić moim chłopakom półkę, kiedyś w klatce 100cm mieli ale wtedy kupiłam razem z klatką, nie mogę dostać do klatki 120 takiej półki w sklepach zoologicznych na allegro. Czy takie deski z Obi - drewno sosnowe lub świerkowe są bezpieczne? ponoć są z naturalnego surowego drewna, mogą je przyciąć na miejscu. Tylko czy drewno sosnowe i świerkowe nie zaszkodzi jakby świnie podgryzały?
Bitterend666

Re: Wyposażenie klatki czyli akcesoria i zabawki

Post autor: Bitterend666 »

Hej używa ktoś takiego placu dla prosiaków? http://allegro.pl/trixie-plac-zabaw-bos ... 57547.html
Warto? Jest dość drogie, ale całkiem fajny wybieg z tego jest, więc może warto urozmaicić świniakom życie :p
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świnkowe mieszkanie”