Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Kos

Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Post autor: Kos »

Dwie cudowne iskierki, Róża i Brzoskwinka, urodziły się odpowiednio 17.03.12 i 07.04.12 . Mają wspaniałe charaktery, są ciekawskie, skłonne do zabawy, przyjaźnie nastawione do człowieka. W stadku żyją zgodnie, zachwycając nas całą gamą skoczych zachowań takich jak iskanie czy przytulanie. Wygląd księżniczek także jest sympatyczny, Róża to biszkopcik z ciemnoczerwonymi oczkami, czyli saffron, natomiast Kinia to znacznie rozjaśniony przez recesywy nutmeg. Jak na prawdziwe damy przystało, myszopanny są dość szczupłe i w pełni zdrowe.

Myszoskoczki szukają nowego domu z mnóstwem miłości na zasadach adopcyjnych. Przebywają obecnie w Warszawie, ale transport nawet do najbardziej odległych zakątków Polski nie stanowi problemu!

Kontakt przez pw.


Obrazek


Kinia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Róża

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
balbinkowo

Re: Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Post autor: balbinkowo »

Ślicznotki, oby szybko znalazły dobry domek :)
Kos

Re: Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Post autor: Kos »

Dziękuję za życzenia :) W ramach podpowiedzi powiem, że nie, skoczki nie mogą mieszkać w jednej klatce ze szczurami nawet, jeśli te szczury to samiczki dumbo :P
Świniomaniaczka

Re: Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Post autor: Świniomaniaczka »

Piękności :love: Ja też trzymam kciuki za szczęśliwy domek dla panienek :fingerscrossed:
Kos

Re: Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Post autor: Kos »

Dziękuję prześlicznie. Mam jeszcze kilka zdjęć panienek :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wiktoria

Re: Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Post autor: Wiktoria »

Ojeeeja :love: Cudowne są :love:
Kos, jutro będe miała dostęp do internetu to napiszę do Ciebie pw, bo jestem zainteresowana adopcją panienek :D , tylko mam kilka pytań ;)
Kos

Re: Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Post autor: Kos »

Super, będę czekać :)
Świniomaniaczka

Re: Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Post autor: Świniomaniaczka »

Wiktoria pisze:Ojeeeja :love: Cudowne są :love:
Kos, jutro będe miała dostęp do internetu to napiszę do Ciebie pw, bo jestem zainteresowana adopcją panienek :D , tylko mam kilka pytań ;)
ALE SUPER!!! :yahoo: Oby wszystko się powiodło :fingerscrossed: :fingerscrossed: :fingerscrossed: :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Wiktoria

Re: Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Post autor: Wiktoria »

Już piszę pw :buzki:
Awatar użytkownika
dr_granda
Posty: 247
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:09
Miejscowość: Toruń
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Post autor: dr_granda »

:fingerscrossed: :fingerscrossed:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zarezerwowane”