Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Kos

Re: Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Post autor: Kos »

Po wstępnej rozmowie z Wiktorią uznałam, że lepsze dla niej będą skoczkowe maluszki, dałam też kontakt do mojej koleżanki, której tymczaski urodziły niedawno gromadkę dzieciaków. Ostatecznie Róża i Brzoskwinka nadal szukają domku :)
Kos

Re: Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Post autor: Kos »

Na zachętę, kwiatuszkowa królewna :)

Obrazek

Obrazek
axxk

Re: Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Post autor: axxk »

śliczności. A może napisz coś o myszoskoczkach bo wiele osób nie wie nic o nich, jakie sa wymagania, co jedzą, jaka klatka, wyposażenie itp
Kos

Re: Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Post autor: Kos »

Sądzę, że osoba wyrażająca chęć adopcji powinna mieć przynajmniej podstawową wiedzę o gatunku, więc będzie króciutko :)

Myszoskoczki mongolskie są gatunkiem stadnym, żyją 2,5-3,5 lat. To zwierzaki bardzo ciekawskie, energiczne, wszędzie ich pełno. Jednocześnie są ciche, czyste i niemal bezzapachowe. Powinny mieszkać w akwariach albo terrariach z przerobioną w celu poprawienia wentylacji górą, dla tej konkretnej dwójki nadają się wymiary od 60x40x40 cm. Jako ściółka trociny, co najmniej 20 cm, ponieważ skoczki żyją kopaniem tuneli. Na wyposażenie składają się drewniane konstrukcje, kokosy, duże słoiki, doniczki i tym podobne kryjówki. Ze sklepowych karm najlepszymi opiniami cieszą się vl i beaphar, do tego świeże i suszone owoce, warzywa, zioła.

Róża i Brzoskwinka są naprawdę przesłodkie. Tymczasują się u mnie zaledwie dwa tygodnie, ale już je kocham :love: Zwłaszcza Kinię, poszłyśmy na pakt 'karm mnie słonecznikiem, to będę siedzieć w gnieździe i dawać się miziać ile chcesz'. Misie w ogóle bardzo lubią ludzi, warto poznać je bliżej :)
Kos

Re: Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Post autor: Kos »

Znalazłam jeszcze jedno zdjęcie kwiatkowego aniołka :)

Obrazek
Kos

Re: Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Post autor: Kos »

Temat to zamknięcia, jutro zawożę dziewczynki do wspaniałego ds! :102: :102: :102:
Świniomaniaczka

Re: Różowe Brzoskwinki szukają domu!

Post autor: Świniomaniaczka »

To super :jupi: !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zarezerwowane”