[KATOWICE] lek. wet.Emilia Wiśniowska, "Smartvet"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[KATOWICE] lek. wet.Emilia Wiśniowska, "Smartvet"

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet. Emilii Wiśniowskiej.

Obecnie przyjmuje (aktual. 17.11.16):
Przychodnia weterynaryjna Smartvet
Centrum Handlowe Silesia
ul. Chorzowska 107 (osobne wejście od strony parkingu B7)
40-101 Katowice
czynne od 9-21 niedziela 10-18

Kontakt:
E-Mail: katowice@smartvet.pl
http://www.smartvet.pl
Telefon: 32 760 56 18


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
MonikaB

Re: [KATOWICE] lek. wet.Emilia Wiśniowska; Przychodnia Smart

Post autor: MonikaB »

Na pewno każdy będzie miał własne spostrzeżenia, jednak uważam, że jest to lecznica godna wymienienia.
Jedna z osób zajmuje się z zamiłowania gryzoniami, jest to lek. wet. Emilia Wiśniowska.
Cały Zespół jest mocno zaangażowany w swoją pracę, podchodzi bardzo indywidualnie i z empatią do każdego pacjenta, poświęca każdemu zwierzęciu dużo czasu i wysłucha uważnie każdego opiekuna. Lekarze systematycznie podnoszą swoje kompetencje poprzez szkolenia w Niemczech. Na miejscu od ręki jest zawsze dostępny Herbal Care Plus i Bio-Lapis; każdy może je kupić także nawet bez wizyty ze zwierzątkiem. Obecnie trwają starania o możliwość sprowadzania na stałe zagranicznych leków przeznaczonych dla świnek, które na polskim rynku nie są jeszcze dostępne; część z nich już została przywieziona w pojedynczych opakowaniach. Lecznica ma własny ,,szpitalik", sprzęt RTG i inne. Pomimo, że lecznia znajduje się na terenie Silesii, ceny są przystępne.
Assia_B

Re: [KATOWICE] lek. wet.Emilia Wiśniowska; Przychodnia Smart

Post autor: Assia_B »

Chciałabym zapytać co znaczy, że ceny są przystępne :)? Ile może kosztować zwyczajna kontrolna wizyta? Czytałam o tej lecznicy, ale bałam się właśnie ceny.

Pozdrawiam
Mywuso87

Re: [KATOWICE] lek. wet.Emilia Wiśniowska, "Smartvet"

Post autor: Mywuso87 »

ja byłam i bardzo miła i profesjonalna
ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”