[TORUŃ] lek. wet. Jarosław Manikowski, "Canmed"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[TORUŃ] lek. wet. Jarosław Manikowski, "Canmed"

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat lek. wet. Jarosława Manikowskiego.

Obecnie przyjmuje (akt. 5.03.17):
Przychodnia Weterynaryjna Canmed
ul. Podgórna 13 B-C,
87-100 Toruń
tel. 56 652 07 44
canmed@wp.pl

Specjalista chorób psów i kotów -leczenie/psy,koty,gryzonie,zajęczaki,niektóre zwierzęta egzotyczne/-profilaktyka-chirurgia-usg doppler kolor-echo serca-stomatologia-ultradźwięki-badania laboratoryjne i diagnostyczne na miejscu-implantacja mikro-czipów -paszporty-diety lecznicze-sklep z artykułami preparatami akcesoriami i karmami dla zwierząt.



Opinie użytkowników:
Magdalena Wesołowska pisze: Pan doktor dziś zadziałał błyskawicznie i dał śwince znieczulenie i wykrył ropnia. Teraz będziemy jeździć codziennie na kontrole i po leki, ale już teraz widać poprawę. Świnka pije ze strzykawki i zaraz będziemy przygotowywać karmę w formie papki.Mam nadzieje ze wyjdzie z tego i po dzisiejszym dniu jestem pełna nadziei.
Magdalena Wesołowska. Informacja z poczty Caviarni.

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Joanka
Moderator globalny
Posty: 3547
Rejestracja: 25 kwie 2014, 21:21
Miejscowość: okolice Torunia
Kontakt:

Re: [TORUŃ] lek. wet. Jarosław Manikowski, Canmed

Post autor: Joanka »

Trafiłam do dr Manikowskiego kiedyś ze świnką i wydawało mi się oki, ale... jak kotkę mojej siostry ok.4 m-czną rozpoznał jako KOTA, no cóż... Czy oby na pewno poprawnie potrafiłby określić płeć świnki? o leczeniu nie wspomnę...
DS:Dora i Biolchem oraz Bezimienny[*]Tedi,Abi,Stefan,Filemon,Bonifacy,Tofik,Prosiaczek,Rabarbar[/color]
DT: Fryderyk, Winicjusz, Kordian, Alvin, Ara
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kujawsko-Pomorskie”