[POZNAŃ] lek. wet. Agnieszka Tomaszewska

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[POZNAŃ] lek. wet. Agnieszka Tomaszewska

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet. Agnieszki Tomaszewskiej.

Obecnie przyjmuje (27.07.16):
Centrum Zdrowia Małych Zwierząt
M. Majka, R. Starczewski s.c.
Os. Władysława Jagiełły 33
(przy wieży telewizyjnej - wjazd od ulicy Stróżyńskiego)
60-694 Poznań-Piątkowo

Kontakt:
tel.: (61) 824 31 78
fax: (061) 824 31 69
mob.: +48 603 191 663



Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Nashi

Re: [POZNAŃ] lek. wet. Agnieszka Tomaszewska

Post autor: Nashi »

Polecam lek.wet. Agnieszkę Tomaszewską
Jest to osoba, która interesuje się gryzoniami, również zawodowo. Leczyłam u niej moje szczury i nie miałam zastrzeżeń. W lecznicy wykonuje się zabiegi pod narkozą wziewną, co moim zdaniem jest dużym plusem. Sama operowałam tam moją dość starą szczurzycę, dzięki dobrej opiece wszystko poszło dobrze, choć podczas wybudzania serce zatrzymało się. Za wizytę płaciłam 20-45 zł, koszt zabiegu pod narkozą wziewną to ok 200 zł, ale warto pytać na bieżąco. Warto umawiać się z wyprzedzeniem, ale zdarza się, że szybko można dostać termin. Na miejscu RTG i USG.


Post poprawiony; w tym dziale nowe wątki mogą zakładać wyłącznie członkowie stowarzyszenia!! Proszę zapoznać się z regulaminem.
Mod. Meg
aneta.li

Re: [POZNAŃ] lek. wet. Agnieszka Tomaszewska

Post autor: aneta.li »

Z czystym sumieniem polecam lek. wet. Agnieszkę Tomaszewską z Centrum zdrowia Małych Zwierząt w Poznaniu.

Pani Tomaszewska wykazuje się niezwykle profesjonalnym podejście do gryzoni – ja leczyłam u niej świnkę morską. Weterynarka wymieniła kilka możliwych przyczyn gorszego samopoczucia mojego zwierzątka, ale ani nie faworyzowała ani nie wykluczała żadnej z nich. Konkretną, jednoznaczną i szybką diagnozę postawiła dopiero po dokonaniu profesjonalnych badań i upewnieniu się w swoich przypuszczeniach. Wszystko dokładnie wyjaśniła mi i cierpliwie odpowiadała na pytania wykazując się przy tym OGROMNĄ wiedzą na temat gryzoni.

Prawdę mówiąc, gdyby nie pani Tomaszewska moja świnka konałaby w męczarniach tylko dlatego, że trzej inni weterynarze zalecali mi cierpliwość i dokarmianie. Lek. wet. Tomaszewska skróciła cierpienia mojemu świnkowi będąc przy tym wyrozumiałą dla mnie i delikatną wobec mojego kochanego zwierzątka.

Klinika wydaje się być dobrze wyposażona i dobrze zorganizowana. Personel jest pełen empatii dla zwierzaków i właścicieli. Trzeba też przyznać, że w klinice spotkałam wiele świnek morskich i innych gryzoni, co było rzadkim widokiem u innych weterynarzy. Mojemu świnkowi nie dało się pomóc, ale jestem pewna wiele innych zostanie tu wyleczonych, a ich właściciele będą mieli poczucie, że znajdują się w miejscu gdzie na zdrowiu gryzoni komuś zależy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”