[Poznań] lek.wet. Hanna Lisiecka-Kozieł, Gabinet "Kobra"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[Poznań] lek.wet. Hanna Lisiecka-Kozieł, Gabinet "Kobra"

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pani lek. wet. Hanny Lisieckiej- Kozieł.

Obecnie przyjmuje (28.07.16):
Gabinet Weterynaryjny Kobra
ul. Międzyborska 67
60-162 Poznań
tel. (61) 6629845
http://www.kobrawet.pl/


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Nashi

Re: [Poznań] lek.wet. Hanna Lisiecka-Kozieł, Gabinet Kobra

Post autor: Nashi »

Szczerze mogę polecić Panią Doktor jako lekarza gryzoni i zwierząt egzotycznych. Jest to osoba o dużej wiedzy i doświadczeniu, która delikatnie i z wyczuciem zajmuje się swoimi pacjentami. niewątpliwym plusem u tego specjalisty są ciągłe wyjazdy na szkolenia i rozwój wiedzy w kierunku gryzoniowym. Leczyłam tam wcześniej moja szczury, teraz uczęszczam ze świnkami i na podstawie własnych doświadczeń obdarzyłam ją zaufaniem. Ceny moim zdaniem niewygórowane, ale trzeba umawiać się z wyprzedzeniem, bo cały czas są kolejki. Na miejscu można zrobić USG, nie ma RTG. Z tego, co wiem, w gabinecie znajduje się też aparat do inhalacji. Pani doktor przeprowadza tez zabiegi pod narkozą - sama operowałam u niej szczura, z pełnym powodzeniem (narkoza iniekcyjna). Przy gabinecie znajduje się mały sklep zoologiczny.




Zmieniłam pierwszy post. W tym dziale nowe wątki zakładać mogą wyłącznie członkowie stowarzyszenia!! Proszę zapoznać się z regulaminem.
Mod. Meg
NSO

Re: [Poznań] lek.wet. Hanna Lisiecka-Kozieł, Gabinet Kobra

Post autor: NSO »

Ja chodze do tej babki z psem i kotami, ale ona rzeczywiscie jest godna polecenia jesli chodzi o gryzonie. Szynszyli kolezanki pekla kiedys miednica podczas zabawy i pani doktor wyprowadzila ja z tego stanu, szynszyla juz zdrowa. Z kolei inna znajoma co ma kroliki w razie problemow idzie tylko do niej, nie ufa innym lekarzom. W dodatku jak na ceny u weterynarz, to jest tam dosc tanio, ale wielki minus jest taki ze na wizyte mozna sie umowic tylko z kilkudniowym wyprzedzeniem. W razie naglego wypadku nie idzie sie tam szybko dostac po pomoc. Ale i tak polecam, bardzo uczciwa pani doktor :)
atka1966

Re: [Poznań] lek.wet. Hanna Lisiecka-Kozieł, Gabinet Kobra

Post autor: atka1966 »

a ja i polecam i nie... raczej NIE !
diagnoza i leczenie OK, ale z wizytami i podejściem już gorzej :sadness: kiedy mój pies miał "zapaść" (tak określiła to sama Pani dr) ledwo oddychał, nie ruszał się, ja ryczałam, a pani dr udzieliła tylko instrukcji przez telefon, jak nad nim czuwać, uspokajać itp., ale przyjąć nie chciała, bo cytuję: "na dziś już wszystkie godziny mam zajęte" :angry:
zraziłam się okrutnie (taka sytuacja była 2 razy) za drugim razem chciałam przyjechać jako ostatnia i poczekać, bo piesek miał kryzys po nowych tabletkach i chciałam uprosić żeby mu jakoś pomóc, cały się trząsł i wymiotował ! ale oczywiście NIE... może za dwa dni... :angry:
więcej już tam nie pojadę, skoro terminy na szczepienia zdrowych zwierząt, "przegląd okresowy" itp. są ważniejsze od ratowania przypadku zagrożenia życia... tym bardziej, że znała mnie i mojego psa, poważnie chorego na serce... :glowawmur: pojechałam do AKW i tam go postawili na nogi, od razu seria zastrzyków, kroplówka itp. ! gdybym czekała na termin, to pies by nie przeżył ... w AKW (u dr Asi) pacjentów się przyjmuje wszystkich, nawet jak trzeba to do 2 w nocy, choć godziny przyjęć są do 22 :meeting:
szczerze polecam klinikę dr. Joanny na ul. Dojazd 30 w Poznaniu, a nie Panią Lisiecką, dla której są ważne godziny przyjęć i obcinanie pazurków a nie ratowanie życia (zero empatii !)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”