[LEGNICA] lek. wet. Joanna Waldeck, "Vet-Medicus"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[LEGNICA] lek. wet. Joanna Waldeck, "Vet-Medicus"

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat lek. wet. Joanny Waldeck .

Obecnie przyjmuje (aktualizacja 5.03.17):
Vet-Medicus
ul. Merkurego 10
59-220 Legnica
Telefon : 661 568 296
(w godzinach pracy gabinetu)
Email : joanna.waldeck@gmail.com


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
magdalena s.

Re: [LEGNICA] lek. wet. Joanna Waldeck, Vet-Medicus

Post autor: magdalena s. »

Nie znam. Ale chętnie poczytałabym opinie.... Ja z moimi świnkami chodzę do DO-WET w Legnicy przy ul. Gojawiczyńskiej 1. I jak na razie nigdzie indziej nie pójdę. Bo choć nie mogą się pochwalić takim standardem jak Warszawa to jednak wiem, że się starają, kochają zwierzęta i naprawdę chcą im pomóc....
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

Re: [LEGNICA] lek. wet. Joanna Waldeck, Vet-Medicus

Post autor: Meg »

Halo halo, czy ktoś wie gdzie w chwili obecnej przyjmuje dr Joanna?
Strona Vet- Medicusu nie działa.

Mod. Meg
Dropsio

Re: [LEGNICA] lek. wet. Joanna Waldeck, Vet-Medicus

Post autor: Dropsio »

Coś wiadomo? Od tygodnia próbuję się, p. Joanną skontaktować, niestety, bez skutku...
Hanusia

Re: [LEGNICA] lek. wet. Joanna Waldeck, Vet-Medicus

Post autor: Hanusia »

Dla wszystkich zainteresowanych, Pani doktor przyjmuje nadal na Merkurego :) Niestety z co doświadczyłam, telefonów nie odbiera, więc trzeba po prostu się udać i czekać na swoją kolej.
Dzisiaj byłam pierwszy raz z moimi małymi Marudami na wizycie i muszę przyznać, że Pani doktor ma ogromne serce do zwierząt.
Sama mi powiedziała, że wychowała się "na świnkach morskich", więc byłam tym bardziej zadowolona:)
Polecam ją ogromnie, bardzo sympatyczna Pani doktor:) :102:
Dropsio

Re: [LEGNICA] lek. wet. Joanna Waldeck, Vet-Medicus

Post autor: Dropsio »

Potwierdzam, że nie da się z panią weterynarz skontaktować nijak... Ale przyjmuje nadal :)
Kobieta przesympatyczna, ze świetnym podejściem do zwierzaków. Polecała mi stronę SPŚM i tak dalej. :)
Akurat w przypadku naszego lecącego z wagi prośka wystarczyło odrobaczenie i odkłaczenie. Oczywiście gdyby nie było poprawy, po tygodniu mieliśmy się zgłosić na szczegółowe badania, ale nie było to konieczne.
Nie mam pojęcia jak z trudniejszymi przypadkami, ale kiedy sprawa nie jest pilna, można spokojnie do pani Waldeck pojechać, może pomoże a na pewno nie zaszkodzi (z tego co mi mówiła, to jeśli nie wie co się dzieje z prośkiem - wysyła do dr-a Piaseckiego, więc nie eksperymentuje - zdecydowanie na plus) ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”