[WROCŁAW] dr n. wet. Tomasz Piasecki, "Zwierzyniec"

Moderator: pastuszek

Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[WROCŁAW] dr n. wet. Tomasz Piasecki, "Zwierzyniec"

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana dr-a Tomasza Piaseckiego.

Kontakt do Pana dr-a:
tel.kom. 0 600 158 822

Obecnie przyjmuje (aktualizacja 5.03.17):
PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA ZWIERZYNIEC
Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Zwierząt Egzotycznych
ul. Bulwar Ikara 31 B , Wrocław
tel. 71 756 80 40

Wjazd od strony ul.Drzewieckiego pomiędzy miejską biblioteką publiczną filia23 a sklepem Żabka .
Dojazd tramwajami : 10,20,33 plus,31 plus. 3 przystanek Park Zachodni na ul.Lotniczej i kierujemy się obok sklepu Pepco w ul.Drzewieckiego .

Godziny przyjęć:
Pon. 16.00 – 20.00
Czw. 16.00 – 20.00
Pt. 16.00 – 20.00

http://www.wet.wroclaw.pl/kontakt-1/godziny-przyjec-1
http://www.wet.wroclaw.pl/



Darwinek Nadii79 podczas badania ciśnienia :love:

Obrazek
Obrazek


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.



OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
Solange; 19 sie 2008, 16:52 pisze: Bardzo goraco polecam dr n wet Tomasza Piaseckiego z Wroclawia. Pol roku temu operowal moja 5 letnia swinke samiczke. Operacja trwala bardzo dlugo i byla powazna, a mimo tego, prosiak bardzo szybko doszedl do siebie. Polecam tego lekarza ze wzgledu na jego profesjonalizm, zawsze wyczerpujaco odpowie na wszystkie pytania, zawsze odbiera telefony. Co najwazniejsze - sam hoduje swinki morskie :)
Solange; 19 sie 2008, 22:45 pisze: Po raz kolejny moj swiniak dzisiaj przeszedl operacje. Ponownie operowana u dr Piaseckiego, bardzo dobrze przeprowadzona operacja usuniecia tluszczaka.Swiniak tuz po operacji zachowuje sie jak nowonarodzony:)]Po raz kolejny moj swiniak dzisiaj przeszedl operacje. Ponownie operowana u dr Piaseckiego, bardzo dobrze przeprowadzona operacja usuniecia tluszczaka.Swiniak tuz po operacji zachowuje sie jak nowonarodzony:)
Korenia 30.01.08r. pisze:Ja polecam doktora Tomasza Piaseckiego :)
Przychodnia Weterynaryjna "Zwierzyniec"
przy ulicy Głogowskiej 2-4 we Wrocławiu
tel.: 0 600 158 822
Pon. – Pt. 16.00 – 19.00
http://www.wet.wroclaw.pl/
podrik

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: podrik »

Od 1 lipca dr Piasecki przyjmuje w nowej przychodni przy ul. Bulwar Ikara 31b
dyżury bez zmian.
Pon. 16.00 – 20.00
Czw. 16.00 – 20.00
Pt. 16.00 – 20.00

Przychodnia na Głogowskiej dalej działa, ale lekarze są porozdzielani: http://www.wet.wroclaw.pl/index.php?m=185
Awatar użytkownika
jadziulka
Posty: 400
Rejestracja: 09 lip 2013, 7:35
Miejscowość: Lubin
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: jadziulka »

O, nie wiedziałam,że Piasecki gdzie indziej przyjmuje. Ja go polecam oczywiście! Jest prawdziwym fachowcem.
Corina

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: Corina »

lek. wet. Agnieszka Zalesińska jak i Piasecki przyjmują teraz tutaj.
Można tu znaleźć cały grafik :)
http://www.wet.wroclaw.pl/kontakt-1/godziny-przyjec-1
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: Iza »

Tego weterynarza nie znam osobiście, natomiast natknęłam się na informację, że dziewczyna podawała swojej śwince razem z karmą ratunkową (po usunięciu ropnia w pyszczku) moczony chleb i tymbarka! Podobno zalecał to właśnie Pan Piasecki. Z resztą tak jak i pure z ziemniaków. Szok!
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
twojawiernafanka

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: twojawiernafanka »

Ja wzięłabym na to poprawkę - napisać może każdy, a trochę nie chce mi się wierzyć, aby lekarz weterynarii, posiadający tytuł doktora nauk wet. zalecał podawanie tymbarka. Nie trzeba się specjalizować w gryzoniach, żeby wiedzieć, że się takimi rzeczami nie karmi.
Może dziewczyna pomyliła z gerberem?
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: Iza »

Nawet gdyby pomyliła, to nie jest to jedna rzecz. W przypadku.ziemniaków i chleba z wodą też miala się pomylić?
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
twojawiernafanka

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: twojawiernafanka »

Nie wiem. Tylko mówię, że wydaje mi się to dziwne :idontknow:
lubię

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: lubię »

:think:
A ja znam człowieka i go polecam. Chce mu się czytać i douczać oraz uczyć innych. Nie mogę też zarzucić działania "na kasę", bo wiem, ile robi po kosztach, albo licząc tylko leki, więc byłoby to bardzo nie fair. Zapytałabym przy okazji o te dziwne ploty, gdyby nie wstyd, że się o takie pierdoły pytam...
ISaStarwalker

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: ISaStarwalker »

Absolutny specjalista. Leczy moje Prosiaki od 4 lat. Obecnie Prosiaczka ma zapalenie stawu - paskudna sprawa, ale prawdopodobnie nie będzie wymagała amputacji łapki bo trafiła (jak zawsze) do dr Piaseckiego. Pana Doktora mogę tylko polecić - mądry facet, wie co robi i ma świetny kontakt ze zwierzakami! ps. pomagał też moim Prosiakom jak chorowały na zapalenie płuc - Prosiak 1 raz, Prosiaczka 3 razy - wyszły z tego tylko dzięki doskonałej opiece weterynaryjnej dr Piaseckiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”