[WROCŁAW] dr n. wet. Tomasz Piasecki, "Zwierzyniec"

Moderator: pastuszek

sarastro
Posty: 42
Rejestracja: 07 lip 2013, 19:57
Miejscowość: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: sarastro »

Moje prosiaki leczę w Zwierzyńcu m.in. u dr Piaseckiego i uważam, że jest naprawdę dobrym specjalistą. Wyciągnął kilka moich maluchów z naprawdę ciężkich tarapatów, włącznie z zapaleniem płuc i bakteryjnymi zakazeniami prowadzącymi do ropni, które musiał operować. Dobrze zna się też na szczurach :)
balbinkowo

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: balbinkowo »

Ja również polecam Pana Doktora. Moją prosinkę wyleczył z nadżerki w jamie ustnej, zrobił zabieg, wyczyścił pole nadżerki, założył opatrunek, wszystko wytłumaczył, podał leki do domu... po 3 tyg Balbi je sama, nadżerka prawie całkowicie zagojona, leczenie zakończone :D
Farizah

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: Farizah »

Mam pytanie, bo chcę jechać z Lubina do doktora a jadę busem i nie wiem czy 2 godzinna a nawet może dłuższa podróż w jedną stronę nie będzie dla świnki zbyt dużym stresem. Chcę u doktora wykonać kastrację samca i nie wiem czy to odbywa się w jeden dzień czy będę musiała jeździc kilka dni do Wrocławia? Czy lepiej poszukać kogoś na miejscu?
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7489
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: dortezka »

Farizah, najlepiej zadzwoń do Zwierzyńca (na bulwarze Ikara bo tam Piasecki przyjmuje) i podpytaj jego, jak on to widzi. Na pewno nie będzie to tak, że pojedziesz i on od razu go weźmie na zabieg jeśli nie ma wskazań. Zabiegi robi raczej w dni, w które nie przyjmuje w lecznicy (widziałam go parę razy w środę jak brał zwierzaki na zabieg)
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
Farizah

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: Farizah »

Dzwoniłam i będę tam wykonywać zabieg ponieważ jest możliwość zabrania zwierzaka do domy tego samego dnia po wybudzeniu :D Już myślałam że będe musiała sobie gdzieś nockę załatwić :D
Zuzia

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: Zuzia »

Też bardzo polecam dr Piaseckiego, uratował życie Hipci. Poszłam z małą białą plamką na oku. Stan oka bardzo szybko się pogarszał, w ciągu dosłownie 3 dni zrobił się wrzód na oku. Doktor odbierał ode mnie telefony o różnych godzinach i przyjął poza godzinami przyjęć, parę razy nie wziął też od nas pieniędzy. Wykonał szczegółowe badania aby określić czy nie ma np. ropnia, grasiczaka etc. Okazało się, że problemy są z ciśnieniem ogólnoustrojowym. Skierował nas na konsultacje do pani kardiolog Patrycji Bednarz-Hebel, którą też bardzo polecam. Na echo serca wyszło, że Hipcia ma wodosierdzie i bez leków prawdopodobnie jej stan bardzo szybko by się pogorszył..

Gingę właśnie teraz leczę u Pana doktora z powodu nadżerki w pyszczku. Ginga nie jadła i inny weterynarz nie znalazł problemów z zębami. Doktor zbadał małą bardziej szczegółowo, okazało się, nadżerka była ukryta głęboko za ostatnimi ząbkami i już pojawiła się ropa. Dr wykonał korektę ząbków, wyczyścił rankę i zalecił kontynuację karmy ratunkowej Herbi Care, dopóki nie zacznie sama jeść, płukanie pyszczka szałwią oraz leki przeciwbólowe. Teraz z małą jest już dużo lepiej, zaczęła jeść warzywa i owoce. W poniedziałek wybieramy się na kontrolę.
Padulka

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: Padulka »

Witam. Wie ktoś, jaka jest cena wizyty? Takiej zwykłej, żeby zbadać świnkę czy wszystko z nią okej. :)
lubię

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: lubię »

45 zł? Coś mi się koło tego kołacze, ale może być nieaktualna (czyli że minimum tyle :szczerbaty: ).
Awatar użytkownika
dortezka
Posty: 7489
Rejestracja: 07 lip 2013, 20:28
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] lek.wet. Tomasz Piasecki, Zwierzyniec

Post autor: dortezka »

lubię pisze: czyli że minimum tyle :szczerbaty: .
Nie ma zasady ;) mi się zdarza płacić od 20 do 40 chyba ;)
Wątek moich Pipulek: :love:
http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... f=55&t=658

Halinko, Pigulku, Balbisiu, Fifi&Rifi, Freciu.. tęsknimy :cry: http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =71&t=4215
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”