[WROCŁAW] lek. wet. Dorota Strugała, "Fizjo-Wet"

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[WROCŁAW] lek. wet. Dorota Strugała, "Fizjo-Wet"

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami o lek. wet. Dorocie Strugała.

Obecnie przyjmuje (aktualizacja 3.03.17):
Gabinet weterynaryjny Fizjo-Wet
ul. Borowska 256, Wrocław

Godziny przyjęć:
http://fizjowet.pl/godziny-przyjec/
http://www.fizjowet.pl/

Kontakt:
tel. kom. 661-244-194
tel. stacjonarny w gabinecie 71 72785 53

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.



OPINIE FORUMOWICZÓW (przeniesione z tematu "Polecani weterynarze"):
francisse pisze:27 wrz 2009, 21:17
A ja polecam: Dorota Strugała ul. Borowska 256 Wrocław tel. 661 244 194, wyleczyła moją poprzednią świnkę z niejedzenia (ropień w pyszczku), miłe fachowe podejście, nie śpieszy się, nie ma długich kolejek, godziny przyjęć 10-14 16-20, nie jest droga i można płacić kartą (tego mi u dr. Piaseckiego brakuje) :) A w rogu gabinetu ma klatkę a niej słodkie szczurki :)
Corina

Re: [WROCŁAW] lek. wet. Dorota Strugała, Fizjo-Wet

Post autor: Corina »

Cudowna kobieta, uczciwa, nie bierze za byle co. Zna się na rzeczy i ma świetne podejście.
Leczyła zarówno moje świnki, kota jak i psa.
W 100% polecam!!!
kasiula2612

Re: [WROCŁAW] lek. wet. Dorota Strugała, Fizjo-Wet

Post autor: kasiula2612 »

Corina pisze:Cudowna kobieta, uczciwa, nie bierze za byle co. Zna się na rzeczy i ma świetne podejście.
Leczyła zarówno moje świnki, kota jak i psa.
W 100% polecam!!!

Też tak do tej pory myślałam. Od dobrych paru lat mój zwierzyniec był pod jej wyłączną opieką. Nie wiem co się stało, ale bardzo, bardzo zawiodła...
Być może ma za dużo na głowie i nie radzi sobie. Być może pasję zastąpiła rutyną. Nie wiem.

Fakt jest taki, że za brak pomocy ze strony mojej ukochanej do tej pory pani weterynarz mój prosiak przepłacił życiem :(

Nigdy więcej, zbyt duży żal...
kajarek94

Re: [WROCŁAW] lek. wet. Dorota Strugała, Fizjo-Wet

Post autor: kajarek94 »

A ja bardzo polecam dr Strugałę. Chodzę do niej ze świnkami od kilku lat i widać, że ma bardzo dobre podejście do zwierząt, zawsze wiedziała jak się zająć moimi świnkami i widać, że nie robi tego za pieniądze- raz byłam u niej ze świnką godzinę, w tym czasie zrobiła usg, dała jej jakieś zastrzyki i coś jeszcze (dokładnie nie pamiętam) i policzyła sobie tylko 40 zł.
Kilka razy akurat nie było dr Strugały i świnki przyjęła inna pani dr i również świetnie się zajęła świnkami.
Figa

Re: [WROCŁAW] lek. wet. Dorota Strugała, Fizjo-Wet

Post autor: Figa »

Nie oceniam Pani Doktor w kwestii leczenia świnek, byłam u niej jakiś czas temu (z polecenia innego lekarza jako u osoby, która zna się na jeżowych dolegliwościach) z jeżynką afrykańską. Jeżynce zrobiła się narośl za uchem, która przez kilka tygodni nie znikała. Pani doktor bez żadnych dodatkowych badań stwierdziła, że to tylko kolec źle rośnie i podrażnia skórę, więc wystarczy Octenisept i dezynfekcja. Nie ma się czym przejmować, zwierzak jest całkowicie zdrowy. Po kilku kolejnych tygodniach stan zwierzaka bardzo się pogorszył, a narośl powiększała. Po badaniach próbek z tej zmiany, zleconych już przez innego lekarza, okazało się, że to dwa rodzaje groźnego gronkowca, którym mogły się też w między czasie w kontakcie zarazić dwa nasze pozostałe jeże. Niestety w tym wypadku kilkumiesięczne leczenie, już w innej przychodni, nie uratowało zwierzaka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”