[WROCŁAW] lek. wet. Grzegorz Dziwak, "Vets&pets"

Moderator: pastuszek

Awatar użytkownika
Meg
Moderator globalny
Posty: 569
Rejestracja: 18 lip 2013, 9:43
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

[WROCŁAW] lek. wet. Grzegorz Dziwak, "Vets&pets"

Post autor: Meg »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat lek. wet. Grzegorza Dziwaka.

Obecnie przyjmuje (aktualizacja 5.03.17r):
Vets and Pets – Gabinet Weterynaryjny
ul. Zakładowa 11 N
50-231 Wrocław
Tel.: +48 794-778-744
Mail: kontakt(malpa)vetsandpets.pl


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
kasiula2612

Re: [WROCŁAW] lek. wet. Grzegorz Dziwak

Post autor: kasiula2612 »

Byłam raz z królicą z SPK na sterylizację. Wydaje się ok. A czy ktoś wie jaki jest do prosiaczków i jak wygląda cenowo?
ulaWroc

Re: [WROCŁAW] lek. wet. Grzegorz Dziwak

Post autor: ulaWroc »

W porządku. Jeżdżę do niego ze swoimi potworami. Zawsze ma czas. W zeszlym roku bylam u niego z prosiakiem ktory co prawda zszedl z tego swiata... ale moze gdyby w najslawniejszej przychodni we wrocku cos wiecej zrobili to by sie to tak nie skonczylo... ale jak widac to co chwalone nie zawsze musi byc dobre. W kazdym razie Dziwak owym prosieciem zajal sie dobrze ale z gory zalozyl ze moze bedzie trzeba uśpić... zeby sie nie meczyl... ale podjal leczenie...
Cenowo OK. Chyba...przeglad prosiaka, skory pod wzgledem robali itp plus pazury, plus wyglaskanie... 30 zł
ISaStarwalker

Re: [WROCŁAW] lek. wet. Grzegorz Dziwak

Post autor: ISaStarwalker »

Mogę tylko polecić :) Naprawdę świetnie się zajmuje Prosiakami!
lubię

Re: [WROCŁAW] lek. wet. Grzegorz Dziwak

Post autor: lubię »

Meg pisze:Tutaj dzielimy się opiniami na temat Pana dr-a Grzegorza Dziwak.

Obecnie przyjmuje (aktualizacja 13.02.14r):
Uniwersytet Przyrodniczy
Pl. Grunwaldzki 47
50-366 Wrocław

Przychodnia czynna:
pon.-pt.: godz. 8.30–14.00 oraz pon. śr. i pt. 15.00 - 18.00
sob.-niedz. i święta: nieczynna

Kontakt:
tel: 71 320-53-33
mail: grzegorz.dziwak@up.wroc.pl

Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
Sprostowanie: Klinika Ptaków i Zwierząt Egzotycznych (w skrócie Ambulatorium ;) ), znajduje się w Katedrze Epizootiologii, przy pl. Grunwaldzkim 45 (47 to następny budynek z Kliniką Psów i Kotów). Aktualnie jest czynna od 8:00, z tym że sam dr Dziwak przyjmuje pn.-pt. 8:00-14:00, po południu jest dr Anna Woźniak-Biel.
Dziwaka można też spotkać we wtorki i czwartki od 16:00 do 20:00 w gabinecie Vets&Pets przy ul. Zakładowej 11N http://vetsandpets.pl/kontakt/
Zdecydowanie mój ulubiony weterynarz - z ogromna wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, a jednocześnie zaangażowaniem i sercem do pacjentów. Być może to zestawienie powoduje, że jest weterynarzem maniakalnym: odpowiada na telefony i smsy o najdziwniejszych porach. Zapewne bywa zmęczony, ale w praktyce nie widziałam takiego zjawiska - ani na widok kolejki ludzi koło 15, ani na mój widok o 7 rano. Załatwia dodatkowe badania, bierze niejasne przypadki na obserwację, przekazuje prosiaki, leki i co tam jeszcze trzeba. I wykazuje szereg innych zachowań wskazujących na uprawianie weterynarii obsesyjno - kompulsywnej :)
Ogólnie - nie wiem kiedy ten człowiek jada (w sumie, to nie wygląda...), ale wetem jest znakomitym. Sprawdziłam na wielu różnych przypadkach i z Grześkiem współpracuje mi się najlepiej. Zdecydowanie polecam :ok:
Wyrażona opinia jest prywatną opinią domu tymczasowego i reprezentuje stanowisko wolontariuszki Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim ;)
ulaWroc

Re: [WROCŁAW] lek. wet. Grzegorz Dziwak

Post autor: ulaWroc »

Potwierdzam słowa lubię, maniak nie weterynarz:)
Crim

Re: [WROCŁAW] lek. wet. Grzegorz Dziwak

Post autor: Crim »

Najlepszy wet jakiego do tej pory spotkałam, zajmuje się wszystkimi moimi zwierzakami,(opos, 2 szczurki, 3 koty) a wcześniej zajmował się całą moją raterią. Zabierałam kiedyś szczurki ze złych miejsc, juz się tym nie zajmuję. Mam nadzieję że jak zaadoptuję swoje prosiaczki to i nimi zajmie sie dobrze. Ale z tego co mi wiadomo wśród znajomych robi to bardzo dobrze. NIgdy nie spotkałam sie u niego ze złym leczeniem. Jako, ze już jest to bardziej znajomy niż obcy wet, zawsze znajdzie czas, nawet po godzinach jeśli jest to w miarę jego mozliwości, ale i poradzi co robić do czasu otwarcia lecznicy. BARDZOOO GORĄCO POLECAM!!!
Chmurek
Posty: 291
Rejestracja: 02 sty 2015, 19:11
Miejscowość: Wrocław
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] lek. wet. Grzegorz Dziwak

Post autor: Chmurek »

lubię pisze:
Dziwaka można też spotkać we wtorki i czwartki od 16:00 do 20:00 w gabinecie Vets&Pets przy ul. Zakładowej 11N http://vetsandpets.pl/kontakt/
Zdecydowanie mój ulubiony weterynarz - z ogromna wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, a jednocześnie zaangażowaniem i sercem do pacjentów. Być może to zestawienie powoduje, że jest weterynarzem maniakalnym: odpowiada na telefony i smsy o najdziwniejszych porach. Zapewne bywa zmęczony, ale w praktyce nie widziałam takiego zjawiska - ani na widok kolejki ludzi koło 15, ani na mój widok o 7 rano. Załatwia dodatkowe badania, bierze niejasne przypadki na obserwację, przekazuje prosiaki, leki i co tam jeszcze trzeba. I wykazuje szereg innych zachowań wskazujących na uprawianie weterynarii obsesyjno - kompulsywnej :)
Ogólnie - nie wiem kiedy ten człowiek jada (w sumie, to nie wygląda...), ale wetem jest znakomitym. Sprawdziłam na wielu różnych przypadkach i z Grześkiem współpracuje mi się najlepiej. Zdecydowanie polecam :ok:
Chciałam coś napisać o dr Dziwaku oczywiście pozytywnego, ale przeczytałam Twoją opinię i nie mam nic do dodania. Ze wszystkim się zgadzam. I podpisuje się obiema rękami. Polecam! :D
Dr Dziwak wykazał ogromne zaangażowanie w leczeniu mojej Abby, jakiego nie uzyskałam np. w klinice dr Piaseckiego (co nie oznacza że są oni źli, również uzyskałam tam pomoc ale zawsze miałam wrażenie bycia kolejnym pacjentem, a dr Dziwaka czujemy się zdecydowanie bardziej indywidualnie - i sam fakt że dzieli się mailem - zawsze w razie wątpliwości można do niego napisać ;))
Psotka i Chomiś - moje prośki --> http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =55&t=4674 : )
lubię

Re: [WROCŁAW] lek. wet. Grzegorz Dziwak

Post autor: lubię »

Na UP już go nie ma, na razie nie znam nowego adresu i godzin przyjmowania. Na Zakładowej jest, ale chyba tylko jednego dnia.
Zuzia

Re: [WROCŁAW] lek. wet. Grzegorz Dziwak, "Vets&pets"

Post autor: Zuzia »

Tez bardzo polecam doktora. Obecnie przyjmuje w SKVet: https://www.wettermin.pl/lecznice/wroclaw/3867
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”