Wydzielina z nosa, wymioty i chudnięcie

Zapalenie górnych dróg oddechowych, zapalenie płuc, astma, katar, przeziębienie;

Moderator: Dzima

Lonely_Ann

Wydzielina z nosa, wymioty i chudnięcie

Post autor: Lonely_Ann »

Mojemu samczykowi cieknie ciemna wydzielina z nosa i chyba wymiotował czy coś takiego, nie wiem jak jest u świnek. Stracił też na wadze ostatnio. Co zrobić? Nie mam możliwości pójścia do weta dziś, dopiero jutro. Oczy mu trochę ropieją, często słychać odgłos jakby się dławił
Asia909

Re: Wydzielina z nosa, wymioty i chudnięcie

Post autor: Asia909 »

Szybko do weta, jak widać stan jest b. ciężki. Świnki morskie nie wymiotują... Moze mu coś utknęła w gardle?
Lonely_Ann

Re: Wydzielina z nosa, wymioty i chudnięcie

Post autor: Lonely_Ann »

Nie mam pojęcia. Jak pisałam wyżej nie jestem pewna czy to na pewno wymioty a do weta nie mam jak jechać. Futerko pod pyszczkiem ma całe pozlepiane.
Asia909

Re: Wydzielina z nosa, wymioty i chudnięcie

Post autor: Asia909 »

Kurcze... A od kiedy tak sie zachowuje? Je coś? Pije?
Lonely_Ann

Re: Wydzielina z nosa, wymioty i chudnięcie

Post autor: Lonely_Ann »

Jadł niedawno, pił chyba też. Od 15 minut tak się zachowuje ale tak nagle wydzielina z nosa mu poleciala a potem te odgłosy dławienia sie
Asia909

Re: Wydzielina z nosa, wymioty i chudnięcie

Post autor: Asia909 »

Mi to wygląda jakby coś mu utknęło lub wbiło się w gardle lub przełyku czego skutkiem może być dławienie się i ciemna (ropna?) wydzielina z nosa. To według mnie jest tak. A ta wydzielina to jest ropna?
Lonely_Ann

Re: Wydzielina z nosa, wymioty i chudnięcie

Post autor: Lonely_Ann »

Chyba nie, taka ciemnobrązowa była, nie mogę zobaczyć bo sie myl przed chwila i łapką starł
Asia909

Re: Wydzielina z nosa, wymioty i chudnięcie

Post autor: Asia909 »

W każdym bądź razie jutro szybko do weta znającego sie na gryzoniach (patrz polecani weterynarze :) )
Lonely_Ann

Re: Wydzielina z nosa, wymioty i chudnięcie

Post autor: Lonely_Ann »

ok, dziękuje :)
Lonely_Ann

Re: Wydzielina z nosa, wymioty i chudnięcie

Post autor: Lonely_Ann »

Jednak to było coś mocno poważnego chyba.
Prosiak odszedł 2 godziny po napisaniu tego pytania
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ oddechowy”