Ara rozkrzyczana panna [T-ń]

W tym dziale znajdziesz samiczki, parki samiczek oraz wykastrowanych samców do adopcji.

Moderator: silje

ODPOWIEDZ
Joanka
Moderator globalny
Posty: 3547
Rejestracja: 25 kwie 2014, 21:21
Miejscowość: okolice Torunia
Kontakt:

Ara rozkrzyczana panna [T-ń]

Post autor: Joanka »

ARA
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
w takiej, swojej klatce, została oddana
Obrazek

- adopcyjny numerek: 6131
- wiek: ok. 9 m-cy na 01.2024
- stan adopcyjny: WOLNA do adopcji do innych samiczek lub samicy/ kastrata

- historia zwierzęcia, przebyte choroby:
Ara została oddana do lecznicy wraz z innymi zwierzętami po śmierci właścicielki. Świnka mieszkała w malutkiej, ptasiej klatce. Malutka była zaniedbana - brud na pazurach, ciemne od niedoborów zęby. Na początku trudno było oszacować wiek - czy jest to już stara świnka, czy młoda ale tak zaniedbana. Wydaje się, że jednak to drugie. Mała jak do nie trafiła ważyła 390 g, obecnie 580.
Ara jest nieufna i bardzo szybka, więc nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.

# miejsce, w którym przebywa świnka oraz u kogo: Joanka, okolice Torunia
# informacje dotyczące diety: VL CC, sianko, zioła wszelkie, pije z poidła, warzywa.
# kontakt do osoby decyzyjnej e-mail: joankadt@gmail.com lub https://www.facebook.com/KujawskoPoMorskieSwinkiSPSM
# informację o tym, kto wydał zgodę na założenie wątku - sama sobie wydałam ;)


Adopcja oczywiście na zasadach Stowarzyszenia- obowiązuje wizyta przed adopcyjna i podpisanie Umowy Adopcyjnej.
Dla świnek staram się wybierać jak najlepsze domki- spokojne, odpowiedzialne, zapewniające przestronną klatkę (co najmniej 120cm długości dla 2 świnek), bezpieczne wybiegi, karmę wysokiej jakości oraz odpowiednią opiekę weterynaryjną.
Ważne jest dla mnie, aby osoby chętne na przygarnięcie świnek wykazywały szczere nimi zainteresowanie- to nowi domownicy i decyzja o ich przygarnięciu musi być przemyślana. Osoby chętne do adopcji świnki, proszone są o współpracę, a nie tylko stawianie wymogów
DS:Dora i Biolchem oraz Bezimienny[*]Tedi,Abi,Stefan,Filemon,Bonifacy,Tofik,Prosiaczek,Rabarbar[/color]
DT: Fryderyk, Winicjusz, Kordian, Alvin, Ara
Elwira T.
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2024, 14:36
Miejscowość: Skórzewo
Kontakt:

Re: Ara rozkrzyczana panna [T-ń]

Post autor: Elwira T. »

Dzień dobry,

Napisał email - Uprzejma prośba o odpowiedź 😊
Nicky1986
Posty: 15
Rejestracja: 24 sie 2018, 13:07
Miejscowość: Jarocin
Kontakt:

Re: Ara rozkrzyczana panna [T-ń]

Post autor: Nicky1986 »

Dobry wieczór, ja już ok 2-3 tygodnie temu napisałam maila, pisałam też pod postem na fb o adopcji, również proszę o kontakt.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Samiczki”