[BYDGOSZCZ] lek. wet. Bartłomiej Babiński, "Przy Kładce"

Moderator: pastuszek

Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

[BYDGOSZCZ] lek. wet. Bartłomiej Babiński, "Przy Kładce"

Post autor: Iza »

Tutaj dzielimy się opiniami na temat weterynarza, Pana Bartłomieja Babińskiego.

Obecnie przyjmuje (akt. 05.01.2017):
ul.Adama Grzymały-Siedleckiego 10
(między sklepem BSS a Apteką)


Kontakt:
Tel: 52 371-30-68
609-431-873 (całodobowo)

http://www.weterynarz-przykladce.bydgoszcz.pl/


Opinie wyrażane na forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników i nie reprezentują stanowiska członków Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim.
odeta89

Re: [BYDGOSZCZ] lek. wet. Bartłomiej Babiński, "Przy Kładce"

Post autor: odeta89 »

Generalnie, gdyby nie faux pas z odwszawianiem Fiprex Spray, to mogę się opowiadać w samych superlatywach.
Lecznica oferuje szeroki zakres metod diagnostycznych. Nie ma specjalistów w zakresie zwierząt egzotycznych.
Zniżki dla tymczasów z SPŚM, lekarz chętnie wywiesił nasz plakat.
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2014, 12:51 przez odeta89, łącznie zmieniany 1 raz.
Skarpetka

Re: [BYDGOSZCZ] lek. wet. Bartłomiej Babiński, "Przy Kładce"

Post autor: Skarpetka »

Niestety poszłam z moją świnką do Dr Babińskiego, ponieważ znalazłam w internecie że jest bardzo kompetentnym lekarzem. Nie poradził sobie ze zwykłym obcinaniem zębów. Przed wizytą moja świnka była normalna, jadła i piła! Po zabiegu Paszczak przestał jeść :cry: Dwa dni później pojechaliśmy do innej kliniki, tam Pani Dr zrobiła Paszczakowi zdjęcie rentgenowskie i okazało się że dr ZŁAMAŁ MU ŻUCHWĘ OBCINAJĄC ZĘBY! :o Zdecydowanie nie polecam tego weterynarza ! Chwycił moją świnkę tak, jakby chciał jej urwać głowę, a mi się wydawało, że lekarz wie co robi. :sadness:

Niestety Paszczaka nie ma już z nami. Złamanie było bardzo poważne, a Paszczak słabł coraz bardziej. :cry: Chciałam wszystkich przestrzec przed tym weterynarzem! Opinie w internecie to nie wszystko!
Karenik

Re: [BYDGOSZCZ] lek. wet. Bartłomiej Babiński, "Przy Kładce"

Post autor: Karenik »

Jestem w szoku :shock: ...
odeta89

Re: [BYDGOSZCZ] lek. wet. Bartłomiej Babiński, "Przy Kładce"

Post autor: odeta89 »

ja też jestem w szoku.
fakt, my chodzimy teraz do dr Ani "Na Wyżynach" bo okazało się, że mimo iż nie ma papierów specjalisty to jest naprawdę dobra, chyba najlepsza w Bydgoszczy, ale wcześniej, kiedy chodziłam do dr Babińskiego nie mogła powiedzieć złego słowa, zważywszy, że wiem, że inni też tam chodzą/chodzili z prosiakami.

Strasznie mi przykro z powodu Paszczaka :candle:
Skarpetka

Re: [BYDGOSZCZ] lek. wet. Bartłomiej Babiński, "Przy Kładce"

Post autor: Skarpetka »

Ja też pojechałam do kliniki na wyżynach. Przyjmowała mnie doktor Marta. Mają drogie ceny, ale bardzo mi pomogli.
Nigdy nie zapomnę o Paszczaku, nigdy nie wybaczę sobie że tam poszłam!

Jest jakiś specjalista od zwierząt egzotycznych z Bydgoszczy ? Bo mam jeszcze królika. Nie chce aby nic złego go spotkało.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 4442
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:43
Miejscowość: Bydgoszcz
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: [BYDGOSZCZ] lek. wet. Bartłomiej Babiński, "Przy Kładce"

Post autor: Iza »

Jedynie dr Marta w klinice Wyżyny ma spec. z małych zwierząt, ale nigdy u niej nie byłam, więc się nie wypowiem. Z tej samej kliniki bardzo chwalę sobie dr Anię http://www.forum.swinkimorskie.eu/viewt ... =33&t=1306
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ewaunia

Re: [BYDGOSZCZ] lek. wet. Bartłomiej Babiński, "Przy Kładce"

Post autor: Ewaunia »

Z JOGURTEM????? :glowawmur: Szooook!

Jeśli chodzi o Paszczaka to bardzo mi przykro. Nie możesz się obwiniać. Chciałaś pomóc śwince, żenujące jest to, że lekarz okazał się takim partaczem...
cocacola

Re: [BYDGOSZCZ] lek. wet. Bartłomiej Babiński, "Przy Kładce"

Post autor: cocacola »

Przykro mi z powodu świnki. ja tam się nie znam, ale złamanie kości przy obcinaniu zębów wydaje mi się mało prawdopodobne.
może skądś spadała i sobie ją złamała, albo miała kruche kości. a ile lat miała?
Skarpetka

Re: [BYDGOSZCZ] lek. wet. Bartłomiej Babiński, "Przy Kładce"

Post autor: Skarpetka »

Myślę że lekarz który wykonywał zdjęcie rengenowskie się nie pomylił zwłaszcza, że potem konieczna była operacja. :cry: Nie wydaje mi się aby mogła być to kruchość kości. Przed wizytą Paszczak jadł i pił, zachowywał się normalnie. Po wizycie leżał, był smutny i przestał jeść. Nie miał skąd spaść. :sadness:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kujawsko-Pomorskie”