Mała czarna kulka

ODPOWIEDZ
_Soul_

Mała czarna kulka

Post autor: _Soul_ »

Czy jest ktoś kto jest w stanie pomóc małemu kotku? Kociak ma mniej niż 2 msc. Przybłąkał się do mojej koleżanki ale ona ma juz jednego kota i raczej tego malca nie chce. Ja też nie mogę go wziąć (tata, dziadkowie) . Nie mogę Go nawet wziąć do weta bo 1 nie mam kasy 2 nie dadza mi kasy. Mieszkam na wsi. Wiecie jak ludzie na wsi podchodzą do zwierząt prawda? Mały ma zaropiałe paczałki i coś w stylu łupieżu czy coś... Jest ktoś kto mógłby pomóc..? Chcę coś zrobić dla tego biedaka ale nawet nie mam jak co mnie wprost dobija.. :idontknow: Pisałam do jakiejś fundacji ale mi nie odpisują...
PALATINA

Re: Mała czarna kulka

Post autor: PALATINA »

Zadzwoń do fundacji, nie pisz. ;)
Albo napisz o nim na miau.pl, tam poproś o rady, o pomoc, o namiary na fundacje itd.
shoti1910

Re: Mała czarna kulka

Post autor: shoti1910 »

I zrób wydarzenie na Fb :-)
_Soul_

Re: Mała czarna kulka

Post autor: _Soul_ »

Właśnie sobie uświadomiłam, że przecież wujostwo przyjeżdża. jeśli wpadnie troszkę kaski to może uda mi sie zaciągnąć malca do weta. :D zdrowemu szybciej znajde domek :)
Bagienka

Re: Mała czarna kulka

Post autor: Bagienka »

Hej,
i jak tam u malucha?
Wet zaliczony?
_Soul_

Re: Mała czarna kulka

Post autor: _Soul_ »

Wet Jeszcze nie ale kombinuję kombinuję... a maluch z tego co wiem ma się nieźle. :)
_Soul_

Re: Mała czarna kulka

Post autor: _Soul_ »

Malca raczej nie uda mi się przemycić do weta ;( mój kotek odszedł za TM więc proszę rodzicow żeby pozwolili mi tego wziąć bo ja chcę mu dać dom skoro nie było mi dane ocalić Batmana[*] ... a gdzież tam. za chiny ludowe. ale może to i lepiej bo stosunek co niektórych do kotów zwłaszcza mnie przeraża. jestem że tak powiem w ciemnej ....
axxk

Re: Mała czarna kulka

Post autor: axxk »

Proszę o aktualizację tematu.
Brak informacji w ciągu 7 dni spowoduje zamknięcie i usunięcie wątku w dniu 11.12.2013

_Soul_

Re: Mała czarna kulka

Post autor: _Soul_ »

Mały nadal jest u znajomej ale teraz myślę, że może niech już tam zostanie. co prawda nie była ona zadowolona z faktu przybłąkania się malca ale cóż. czarnuch zaprzyjaźnił się ze starszym kotem i chyba mu dobrze. jedzenie wszak ma i z tego co wiem piwnicę do dyspozycji więc nie będę tu zabierać miejsca bardziej potrzebującym biedakom.temat można zamknąć. :)
Burakura

Re: Mała czarna kulka

Post autor: Burakura »

śliczny! :buzki:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zarezerwowane”