Problemy z oczami, chore oczy, urazy

Problemy z zębami, problemy z jedzeniem, problemy okulistyczne, problemy z uszami, problemy z nosem;

Moderator: Dzima

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Problemy z oczami, chore oczy, urazy

Post autor: Bulletproof »

Na Feniksa właśnie przyjmuje dr. Gursztyn.
Miałaś wczoraj cały dzień żeby do niej pojechać...
W Gdańsku innemu nie ufam, w takim razie radziłabym się przejechać do Morskavet w Gdyni
FiloZofia

Re: Problemy z oczami, chore oczy, urazy

Post autor: FiloZofia »

Ech... Cały czas wychodzą nieporozumienia. Nie miałam całego dnia, bo cały dzień jechalam do Gdańska, wyjechałam od dziadków o 12, a w Gdańsku byłam ok 22. Na prawdę robiłam wszystko co mogłam. Ten weterynarz z miasteczka moich dziadków dobrze ją leczył tylko za małe dawki jak się okazało. Pojechalam do kliniki morskiej w Gdyni. Tam pani weterynarz robiła co tylko mogła, ale niestety moja najukochańsza świnka zmarła dzisiaj. Gdyby moja sytuacja była inna już dawno bym ją zabrała do specjalistycznej kliniki, ale nie wiem czy i to by coś dało. Mimo wszystko dziękuję za odpowiedzi i przepraszam, że tu opisywałam to wszystko, ale na prawdę byłam i jestem zrozpaczona.
Awatar użytkownika
martuś
Posty: 10180
Rejestracja: 08 lip 2013, 12:25
Miejscowość: Złocieniec
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Problemy z oczami, chore oczy, urazy

Post autor: martuś »

Przykro mi z powodu śmierci Twojej świnki :(
Po objawach jakie opisywałaś bałam się, że tak to się niestety skończy :sadness: Nie wiadomo czy specjalista by pomógł ale teraz rozumiesz dlaczego tak ważny jest odpowiedni weterynarz z wiedzą i doświadczeniem? :(

Dla świneczki :swieca:
Zuzia, Suzinek, Nala, Tola, Nutka
Obrazek
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Problemy z oczami, chore oczy, urazy

Post autor: sosnowa »

bardzo wspołczuję
Awatar użytkownika
Zuzia&Władzia
Posty: 136
Rejestracja: 03 wrz 2017, 14:21
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Problemy z oczami, chore oczy, urazy

Post autor: Zuzia&Władzia »

Witam,
Mojej Zuzi wczoraj łzawiło prawe oczko. Przymykała je trochę ale poza tym nie zauważyłam nic niepokojącego. Dziś rano się wystraszyłam bo oko wygląda okropnie. Namierzyłam już okulistkę i jutro rano do niej idę. Może ktoś mi jednak wcześniej podpowie co to może być? Może ją swędziało od czegoś i sobie zadrapała? Nie wiem czy zdjęcie oddaje stan faktyczny ale oko jest całe mętne od czego zrobiło się jakby niebieskie. Na środku jest biała kreska. Trochę ropieje a na dolnej powiece jest trochę krwi.
Dwa tygodnie temu miała sprawdzane oczy u weta. Wszystko było ok.
Obrazek
:świnka1: :świnka1: :świnka1: :świnka1: :świnka1:
Awatar użytkownika
Bulletproof
Posty: 1226
Rejestracja: 02 mar 2014, 20:21
Miejscowość: Gdańsk
Kontakt:

Re: Problemy z oczami, chore oczy, urazy

Post autor: Bulletproof »

Uszkodzenie oka, pewnie kawałek siana wbił jej się w rogówkę :(
Awatar użytkownika
Zuzia&Władzia
Posty: 136
Rejestracja: 03 wrz 2017, 14:21
Miejscowość: Warszawa
Kontakt:

Re: Problemy z oczami, chore oczy, urazy

Post autor: Zuzia&Władzia »

Zadrapane oko. Raczej nie sianem bo za gruba krecha ale kto tam wie. Zuzia milczy, nie chce się przyznać, że sama się podrapała.
Krople i żel 3 razy dziennie. Do tego przeciwbólowy dostała. Za tydzień kontrola.
:świnka1: :świnka1: :świnka1: :świnka1: :świnka1:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twarzoczaszka”