KALENDARZE 2022 + GADŻETY :)

Tutaj sprzedajemy rzeczy z których dochód zostanie przeznaczony na utrzymanie i leczenie świnek które są pod opieką SPŚM.

Moderatorzy: pastuszek, Anula, justynuszek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ewa i Michał
Prezes SPŚM
Posty: 1744
Rejestracja: 23 maja 2016, 20:42
Miejscowość: Gdynia
Kontakt:

KALENDARZE 2022 + GADŻETY :)

Post autor: Ewa i Michał »

Ruszamy z dystrybucją kalendarzy na 2022 rok! :)

Całkowity dochód uzyskany z dystrybucji gadżetów przeznaczony jest na cele statutowe Stowarzyszenia, czyli w głównej mierze na leczenie zwierząt pozostających pod naszą opieką. Ceny kalendarzy to ceny minimalne. Jeśli masz ochotę wpłacić więcej to super, daj nam tylko o tym znać składając zamówienie.

Cena kalendarza ściennego - 35 zł - wyprzedane
Cena kalendarza biurkowego - 20 zł


Wysyłka kalendarzy i gadżetów (cegiełek) rozpocznie się 3 grudnia i będzie odbywać się 1-2 razy w tygodniu zgodnie z kolejnością zamówień.

Koszt wysyłki (kurier) - 17 zł


Procedura zamówień:

1. Wyślij wiadomość na gadzety@forum.swinkimorskie.eu podając:
- co i w jakiej ilości chcesz zamówić
- swoje imię i nazwisko
- dokładny adres do wysyłki (ulica, numer budynku i mieszkania, kod pocztowy, miejscowość)
- numer telefonu !!!

2. Poczekaj na odpowiedź zwrotną z potwierdzeniem, że Twoje zamówienie jest kompletne i możesz je opłacić (z uwagi na dużą ilość @ daj nam chwilę na odpowiedź, maksymalny czas oczekiwania to 5 dni)

3. Po uzyskaniu odpowiedzi zwrotnej opłać swoje zamówienie na poniższe konto, którego numer podany będzie także w mailu, w tytule przelewu wpisując @, z którego wysłałeś zamówienie oraz swoje imię i nazwisko:

Stowarzyszenie Pomocy Świnkom Morskim
ul. św. Andrzeja Boboli 4/6
02-525 Warszawa
mBank
56 1140 2004 0000 3902 7929 5282
Informacje potrzebne do wykonania przelewu zza granicy:
Numer IBAN: PL56 1140 2004 0000 3902 7929 5282
Kod BIC/SWIFT naszego banku to BREXPLPWMBK.
SORT CODE/numer rozliczeniowy – 11402004
mBank - nazwa i adres banku odbiorcy przelewu:
mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING) LODZ,
Skrytka pocztowa 2108
90-959 Łódź 2

4. Cierpliwie poczekaj na swoją przesyłkę, której nadanie nastąpi do 7 dni od potwierdzenia Twojej wpłaty.


Razem z kalendarzem możesz również zamówić nasze gadżety. Zdjęcia oraz ceny znajdziesz poniżej, a za wysyłkę płacisz tylko raz.

Kalendarze oraz gadżety są w ilości limitowanej.

Staramy się realizować zamówienia jak najszybciej się da, jednak robimy to w czasie swoich codziennych zajęć, po pracy i ogarnięciu spraw życia codziennego. Dlatego prosimy o cierpliwość i zrozumienie.
W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, skontaktuj się z nami na adres: gadzety@forum.swinkimorskie.eu.


Kalendarz ścienny - brak, wszystkie egzemplarze wyprzedane :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Kalendarz biurkowy - dostępnych jeszcze kilka sztuk

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Gadżety (cegiełki):

Zestaw 4 podkładek pod kubki: całość: 19 x19 cm - 18 zł

Obrazek
Obrazek



Naklejki: duże – 7 zł / szt.; komplet dwóch małych (zielona i niebieska) – 7 zł / komplet

Świnki są wszędzie: 20,5 x 5,5 cm

Obrazek

Świnki na wybiegu: 20 x 13 cm

Obrazek

Głodna świnka: 20 x 13 cm

Obrazek

Komplet dwóch małych: średnica 5 cm każda

Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 sty 2022, 18:03 przez Ewa i Michał, łącznie zmieniany 5 razy.
Teoś,Rogerek,Jędrzejek,Bobiczko,Toficzek,Kubuś,Batmanek,Klusia,Chojraczek,Leoś,Liluś,Majeczka,Gajuszek,Misia,Batonik, Sherlock, Splinterek, Rodzyś, Fila Pyrka, Klusek, Watson, Kartofel, Ziemniaczek, Piratka - na zawsze w naszych serduszkach :candle:
Bunia
Posty: 228
Rejestracja: 21 lip 2013, 22:27
Miejscowość: Łowicz
Kontakt:

Re: KALENDARZE 2022 + GADŻETY :)

Post autor: Bunia »

Jak dla mnie to jest słaby wybór gadżetów.Jest ich mało.
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9996
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: KALENDARZE 2022 + GADŻETY :)

Post autor: Dzima »

Bunia pisze:Jak dla mnie to jest słaby wybór gadżetów.Jest ich mało.
Bo nie jesteśmy sklepem ;)
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
EWCIA79
Posty: 112
Rejestracja: 23 lis 2015, 10:18
Miejscowość: Lębork
Kontakt:

Re: KALENDARZE 2022 + GADŻETY :)

Post autor: EWCIA79 »

Dzień dobry
Chciałam o coś spytać odnośnie kupna kalendarzy, wysłałam do Was dwa maile jeden 06.12 drugi 15.12 i do tej pory ne dostałam zwrotnej odpowiedzi. Zastanawiam się porostu czy wiadomości doszły. W poście o zakupie kalendarzy jest mowa że odpowiedz powinna być maksymalnie do 5 dni.Nie ukrywam że bardzo zależny mi na kupnie kalendarzy :)
Awatar użytkownika
Ewa i Michał
Prezes SPŚM
Posty: 1744
Rejestracja: 23 maja 2016, 20:42
Miejscowość: Gdynia
Kontakt:

Re: KALENDARZE 2022 + GADŻETY :)

Post autor: Ewa i Michał »

EWCIA79 pisze:Dzień dobry
Chciałam o coś spytać odnośnie kupna kalendarzy, wysłałam do Was dwa maile jeden 06.12 drugi 15.12 i do tej pory ne dostałam zwrotnej odpowiedzi. Zastanawiam się porostu czy wiadomości doszły. W poście o zakupie kalendarzy jest mowa że odpowiedz powinna być maksymalnie do 5 dni.Nie ukrywam że bardzo zależny mi na kupnie kalendarzy :)
Z jakiego maila wysłane było zamówienie?:)

Jeśli dobrze się domyślam w kwestii adresu mailowego, to odpisałam i 06.12 i w ostatni czwartek - sorwdź proszę spam.
Teoś,Rogerek,Jędrzejek,Bobiczko,Toficzek,Kubuś,Batmanek,Klusia,Chojraczek,Leoś,Liluś,Majeczka,Gajuszek,Misia,Batonik, Sherlock, Splinterek, Rodzyś, Fila Pyrka, Klusek, Watson, Kartofel, Ziemniaczek, Piratka - na zawsze w naszych serduszkach :candle:
Awatar użytkownika
EWCIA79
Posty: 112
Rejestracja: 23 lis 2015, 10:18
Miejscowość: Lębork
Kontakt:

Re: KALENDARZE 2022 + GADŻETY :)

Post autor: EWCIA79 »

Miała Pani rację wiadomość była w spamie :) . W takim razie zaraz opłacam zamówieni. dziękuję i czekam z niecierpliwością na kalendarze :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bazarek”