Poszukuję Świnki Morskiej Pilnie Kraków

Jeśli chciałbyś adoptować świnkę, ale nie wiesz jak to zrobić lub masz jakieś wątpliwości - napisz tutaj.

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
Darom
Posty: 15
Rejestracja: 09 paź 2017, 3:17
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

Poszukuję Świnki Morskiej Pilnie Kraków

Post autor: Darom »

Jeśli piszę w złym temacie to przepraszam. Proszę wtedy o przeniesienie tego tematu w poprawne miejsce.

Poszukuję pilnie w pełni zdrowej i młodej świeżo co urodzonej kilka dni świnki morskiej - samczyka rozetki o umaszczeniu tri-colore: czarno-biało-żółta. Najlepiej, żeby wyglądała identycznie jak ta na zdjęciach. Dlatego poszukuję, ponieważ świnka ze zdjęcia była moją świnką morską i wczoraj mi odeszła do tenczowej krainy. Nie mogę żyć bez niej i dlatego chcę mieć taką samą jeszcze raz.

Wiem, że jest taka możliwość i dzięki Waszej pomocy może się to udać. Mogę świnkę adoptować lub kupić w sklepie.
Już mi serce pęka za nim i chciałbym mieć taką samą świnkę lub bardzo bliźniaczo podobną. Czy ktoś może mi pomóc ?
Proszę Was o pomoc w tej sprawie.
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4a54a7b6cb457d44

https://www.fotosik.pl/zdjecie/9d2b2cb2ca106bb9
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Poszukuję Świnki Morskiej Pilnie Kraków

Post autor: Dzima »

Nikt ci nie wyda świeżo urodzonej świnki.
Zaczynasz szukanie od wyglądu, a jakie oferujesz warunki?
Nie popieramy kupna w sklepie, szukasz zdrowej a planujesz wspierać pseudohodowle.... pomyśl.
Dlaczego odeszła świnka? Wyniki sekcji? Chora?
Masz samczyka? Bo nie skazujemy świnek na samotność.
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Darom
Posty: 15
Rejestracja: 09 paź 2017, 3:17
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

Re: Poszukuję Świnki Morskiej Pilnie Kraków

Post autor: Darom »

Dzima pisze: a jakie oferujesz warunki?
Warunki są bardzo dobre dla świnki, mamy dużą klatkę 200 cm , sianko zuzalę, cavie, owoce, warzywa, rużne suszki itd.
Świnka by nie mieszkała sama bo miałaby towarzysza tej samej płci.
Dzima pisze:Nie popieramy kupna w sklepie, szukasz zdrowej a planujesz wspierać pseudohodowle.... pomyśl.
Wiem o tym, ale zależy mi na takiej śwince jak napisałem i jakby taka była tu czy tu to przygarnę.
Dzima pisze:Dlaczego odeszła świnka? Wyniki sekcji? Chora?
Świnka odeszła po 4 latach bycia z nami bo miała problem z zębami i nagle przestała jeść, a w efekcie potem przestała też robić kupki i weterynarz nie umiał jej pomóc.
Świnka Umarła w Szpitalu weterynaryjnym. Nie udało się jej uratować.
Dzima pisze:Masz samczyka? Bo nie skazujemy świnek na samotność.
Tak mam samczyka i świnka nie była by samotna.
Czy ktoś jest mi w stanie pomóc ?
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13490
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Poszukuję Świnki Morskiej Pilnie Kraków

Post autor: pucka69 »

Tak z ciekawości - co to za klatka 200 cm?
Ale Ty chcesz kilkudniową świnkę? Dobrze rozumiem? Taka świnka powinna być z mamą, minimum trzy tygodnie, nikt Ci takiej świnki nie da
Obrazek
Darom
Posty: 15
Rejestracja: 09 paź 2017, 3:17
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

Re: Poszukuję Świnki Morskiej Pilnie Kraków

Post autor: Darom »

pucka69 pisze:Tak z ciekawości - co to za klatka 200 cm?
Ale Ty chcesz kilkudniową świnkę? Dobrze rozumiem? Taka świnka powinna być z mamą, minimum trzy tygodnie, nikt Ci takiej świnki nie da
pucka69 Nie kilkudniową, może być nawet taka miesięczna czy 2 miesięczna świnka czy nawet 3 miesięczna. Żeby tylko była młoda świnka i żebyśmy mogli znowu zakochać - rozkochać świnkę w nas. Żeby była najważniejsza i wyjątkowa.

Mam klatkę z ferplasta. Ale była kupowana jakieś 5 lat temu w sklepie.

Chcę poprostu znowu mieć Tosia Super Ktosia. Bo poprostu dziś cały dzień płaczę za tym Tosiem moim ze zdjęcia :(
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Poszukuję Świnki Morskiej Pilnie Kraków

Post autor: Dzima »

Samczyki są tutaj viewforum.php?f=99
Ale niestety chyba nie jesteśmy w stanie spełnić tylu wymagań co do świnki (wiek, wygląd, umaszczenie)
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Darom
Posty: 15
Rejestracja: 09 paź 2017, 3:17
Miejscowość: Kraków
Kontakt:

Re: Poszukuję Świnki Morskiej Pilnie Kraków

Post autor: Darom »

Dzima Pod tym linkiem co mi dałaś wiele hodowli jest wstrzymana. Pozostałe nawet nie przypominają mojego Tosia. Czy ktoś może mi pomóc ? - Proszę.
Ta świnka, która odeszła była rozetką jak widać na zdjęciu moim.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę adoptować świnkę!”