Poszukiwana świnka do adopcji

Jeśli chciałbyś adoptować świnkę, ale nie wiesz jak to zrobić lub masz jakieś wątpliwości - napisz tutaj.

Moderator: pastuszek

ODPOWIEDZ
tomcio270

Poszukiwana świnka do adopcji

Post autor: tomcio270 »

Witam,

Z racji, że znajoma okazała się alergiczką, ponownie postanowiłem zająć się świnkami i przygarnąłem ją pod swój dach. Z tego co mi przekazała jest to samiczka. Świnka jest u mnie tydzień i jak do tej pory nie jestem w stanie upewnić się co do jej płci bo przy każdej próbie strasznie się wyrywa. Dlatego poszukiwałbym wykastrowanego samca lub wysterylizowanej samiczki, chyba, że uda mi się w końcu upewnić co do jej płci to samiczki.
Problemem jest jednak moje miejsce zamieszkania, bo pochodzę z okolic Rzeszowa. Oczywiście jestem w stanie zapłacić za transport lub pojechać po świnkę, lecz trasy do Warszawy czy Torunia, to jednak ode mnie kawał drogi, ciężki do zrealizowania, ale oczywiście jestem otwarty i zrobię co w mojej mocy jeśli pojawi się jakaś możliwość.
Awatar użytkownika
Ewa i Michał
Prezes SPŚM
Posty: 1744
Rejestracja: 23 maja 2016, 20:42
Miejscowość: Gdynia
Kontakt:

Re: Poszukiwana świnka do adopcji

Post autor: Ewa i Michał »

Jeszcze w Łodzi masz ładnego kastrata: viewtopic.php?f=98&t=10893
Tylko upewnij się, że Twoja świnka to faktycznie samiczka :)
Teoś,Rogerek,Jędrzejek,Bobiczko,Toficzek,Kubuś,Batmanek,Klusia,Chojraczek,Leoś,Liluś,Majeczka,Gajuszek,Misia,Batonik, Sherlock, Splinterek, Rodzyś, Fila Pyrka, Klusek, Watson, Kartofel, Ziemniaczek, Piratka - na zawsze w naszych serduszkach :candle:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę adoptować świnkę!”