Decybel (kastrat, DS) & Oktawa (DS) [Rogoźno]

Świnki, które znalazły swoje domy

Moderator: silje

Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Decybel (kastrat, DS) & Oktawa (DS) [Rogoźno]

Post autor: Dzima »

27.03.2020- zmiana autora wątku z Ewa i Michał na Dzimę

* Imię świnki - DECYBEL
* Wiek świnki - ur. ok 06.2019
* Płeć świnki - samiec kastrat
* Numer adopcyjny – 4991
* Stan adopcji - DS Joanna K. Poznań
* Informacje dot. adopcji zwierzęcia – do adopcji do samiczki lub samiczek lub z
* Miejscowość, w której przebywa zwierzę,oraz u kogo - Rogoźno, Dzima


Obrazek

Obrazek



* Historia zwierzęcia, przebyte choroby – Oddany pod opiekę Stowarzyszenia przez osobę prywatną, która nie mogła już dłużej sprawować nad nim opieki. Troszkę dzikusek, potrzebuje kilka dni, żeby się oswoić i do kogoś przyzwyczaić, ale ma zadatki na miziaka :) Ładnie siedzi na kolankach i daje się głaskać. W stosunku do innych świnek ugodowy.
Decybelek wbrew swemu imieniu jest dość cichym świnkiem :lol: mamy nadzieję, że przyszły kolega go rozkręci i wyzwoli w nim zdolności wokalne 8-)

*Informacje dot. diety - Sianko, ogórek, marchewka, natka pietruszki, koperek, cykoria, bazylia, mięta, sałata rzymska, suszone ziółka, karma Cavia Complete. Pije z poidła.

* Kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę - Dzima pw oraz e-mail: dzimaaga@gmail.com
* informacja o tym kto wydał zgodę na założenie wątku - silje


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


EDIT. 20.8.2023 Decybel wrócił z adopcji...choć trudno to nazwać adopcją. Kobieta, która adoptowała jego i Sensację oddała ich krótko PO adopcji!!!
Przekazała osobie trzeciej. Sensacja umarła. Decybela razem z inną samiczką odebrałam dziś od tej osoby, ponieważ został wystawiony na świnkowej grupie, że szuka domu...ZNOWU! Po raz 4ty będzie szukał domu!!!!
Najpierw w wieku 9 miesięcy został oddany do SPŚM, bo go nie chciano, potem z adopcji oddany do osoby trzeciej, teraz oddawany przez tą osobę i po 3 latach ponownie do mnie trafił.
Wstyd mi za ludzi.
Podobno argumentem do oddania jego i Sensacji była alergia dziecka...dlatego też od dziś ograniczam adopcje do domów z dziećmi, chyba że ktoś ma już świnki lub przedstawi wyniki od alergologa. Totalnie nie mogę zrozumieć dlaczego nie został po prostu oddany do mnie - zgodnie z umową adopcyjną.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


OKTAWA
- wiek: ur.ok. 06.2019
- płeć świnki: samica sterylka
- adopcyjny numerek: 6088
- miejscowość, w której przebywa zwierzę, oraz u kogo: Rogoźno, Dzima
- historia zwierzęcia, przebyte choroby: Nic o niej niewiadomo. Wzięła ją kobieta, która odbiera oddawane świnki i tyle :levitation: tak samo wzięła oddawanego Decybela. Samiczka wg niej ma ok 5 lat, możliwe cysty, więc wstrzymana do czasu badań.
- stan adopcji: DS Julia J.
- wszelkie dodatkowe informacje dot. adopcji zwierzęcia - do adopcji do samiczki lub z Decybelem
- kontakt do osoby, u której przebywa zwierzę pw oraz e-mail: dzimaaga@gmail.com
- informacja o tym kto wydał zgodę na założenie wątku: Ja

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Uwaga! Jako Dom Tymczasowy – czyli osoba najlepiej znająca powyższe świnki, ich charakter, zwyczaje, potrzeby – zastrzegam sobie prawo do wyboru przyszłego domu. Szukają dobrego, odpowiedzialnego domu z klatką (minimum 120cm) + codzienne wybiegi, karmę wysokiej jakości oraz odpowiednią opiekę weterynaryjną.
Adopcja na zasadach Stowarzyszenia - obowiązuje wizyta przedadopcyjna i podpisanie Umowy Adopcyjnej
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2024, 12:42 przez Dzima, łącznie zmieniany 15 razy.
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
sosnowa
Posty: 15286
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:11
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa Saska Kępa
Kontakt:

Re: Decybelek [Gdynia] - do adopcji po 06.03, wstępna rezerw

Post autor: sosnowa »

:love:
margonel
Posty: 624
Rejestracja: 28 lip 2018, 9:15
Miejscowość: Białystok
Kontakt:

Re: Decybelek [Gdynia] - do adopcji po 10.03

Post autor: margonel »

Jak mój książę Dyzio tylko kolorki inne :love:
Piękny misio. :buzki:
Marcelina89

Re: Decybelek [Gdynia] - do adopcji po 10.03

Post autor: Marcelina89 »

Dobry wieczór,

napisałam maila do Pani w sprawie Decybelka.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ewa i Michał
Prezes SPŚM
Posty: 1744
Rejestracja: 23 maja 2016, 20:42
Miejscowość: Gdynia
Kontakt:

Re: Decybelek [Gdynia] - do adopcji po 10.03

Post autor: Ewa i Michał »

Marcelina89 pisze:Dobry wieczór,

napisałam maila do Pani w sprawie Decybelka.

Pozdrawiam.
Jesteśmy w kontakcie :)
Teoś,Rogerek,Jędrzejek,Bobiczko,Toficzek,Kubuś,Batmanek,Klusia,Chojraczek,Leoś,Liluś,Majeczka,Gajuszek,Misia,Batonik, Sherlock, Splinterek, Rodzyś, Fila Pyrka, Klusek, Watson, Kartofel, Ziemniaczek, Piratka - na zawsze w naszych serduszkach :candle:
Awatar użytkownika
Ewa i Michał
Prezes SPŚM
Posty: 1744
Rejestracja: 23 maja 2016, 20:42
Miejscowość: Gdynia
Kontakt:

Re: Decybelek [Gdynia] - do adopcji po 10.03

Post autor: Ewa i Michał »

I mogę ogłosić, że:

Decybelek - rezerwacja dla p. Kariny i Niuńka z Poznania ;)

Anetka zgodziła się iść na wpa (Dziękujemy! :) ), więc czekamy in informacje :) ale młodemu fajny domek się szykuje :)
Teoś,Rogerek,Jędrzejek,Bobiczko,Toficzek,Kubuś,Batmanek,Klusia,Chojraczek,Leoś,Liluś,Majeczka,Gajuszek,Misia,Batonik, Sherlock, Splinterek, Rodzyś, Fila Pyrka, Klusek, Watson, Kartofel, Ziemniaczek, Piratka - na zawsze w naszych serduszkach :candle:
Awatar użytkownika
Ewa i Michał
Prezes SPŚM
Posty: 1744
Rejestracja: 23 maja 2016, 20:42
Miejscowość: Gdynia
Kontakt:

Re: Decybelek - [Rogoźno] wstrzymany, do adopcji po 07.05

Post autor: Ewa i Michał »

Edit: Decybelek niestety nie dogadał się z kolegą Niuńkiem, którego za bardzo męczył.

Także Decybelek wraca do puli adopcyjnej.

Opiekę nad Decybelkiem przejęła Dzima (dziękujemy! :) ), która za ciosem wysłała tego małego wariata na kastrację... ;)
Po przymusowej odsiadce Decybel będzie poszukiwał domu oraz swej żony/żon :)

Dziękujemy również Karinie za chęć dania Decybelkowi super domeku oraz opiekę nad szalonym włochaczem :)
Teoś,Rogerek,Jędrzejek,Bobiczko,Toficzek,Kubuś,Batmanek,Klusia,Chojraczek,Leoś,Liluś,Majeczka,Gajuszek,Misia,Batonik, Sherlock, Splinterek, Rodzyś, Fila Pyrka, Klusek, Watson, Kartofel, Ziemniaczek, Piratka - na zawsze w naszych serduszkach :candle:
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Decybelek - [Rogoźno] wstrzymany, do adopcji po 07.05

Post autor: Dzima »

Na próbne łączenie za decybela pojechała Adrenalina, może taka żona przypasuje Niuńkowi, choć Karina jest spanikowana
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Dzima
Posty: 9995
Rejestracja: 08 lip 2013, 18:30
Miejscowość: Rogoźno
Lokalizacja: Wielkopolskie
Kontakt:

Re: Decybelek - [Rogoźno] wstrzymany, do adopcji po 07.05

Post autor: Dzima »

Decybel ma się dobrze, odkrył hamak i praktycznie z niego nie schodzi. :)
Furia, Pyrka
Za TM :candle: Chelsea, Żyleta, Zula, Szkatuła, Gryf, Koko, Sztanga, Misia, Chimera, Pataszon, Harpia
Awatar użytkownika
Ewa i Michał
Prezes SPŚM
Posty: 1744
Rejestracja: 23 maja 2016, 20:42
Miejscowość: Gdynia
Kontakt:

Re: Decybelek - [Rogoźno] wstrzymany, do adopcji po 07.05

Post autor: Ewa i Michał »

Trzymam kciuki, by Decybel ładnie się goił i szybko znalazł domek po odsiadce :)
Ostatnio zmieniony 29 mar 2020, 19:40 przez Ewa i Michał, łącznie zmieniany 1 raz.
Teoś,Rogerek,Jędrzejek,Bobiczko,Toficzek,Kubuś,Batmanek,Klusia,Chojraczek,Leoś,Liluś,Majeczka,Gajuszek,Misia,Batonik, Sherlock, Splinterek, Rodzyś, Fila Pyrka, Klusek, Watson, Kartofel, Ziemniaczek, Piratka - na zawsze w naszych serduszkach :candle:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uratowane”