Porażenie nerwu na wskutek urazu? Świnka nie mruga

Problemy z zębami, problemy z jedzeniem, problemy okulistyczne, problemy z uszami, problemy z nosem;

Moderator: Dzima

Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23053
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Porażenie nerwu na wskutek urazu? Świnka nie mruga

Post autor: porcella »

Potwierdzam, co mówi Sosnowa. Jest jeszcze Ogonek koło Wola Parku - też dobra chirurgia i usg. Tak, że w sumie doradzałabym wybór ze względu na Waszą wygodę. Ja ze swoimi jeżdżę do Medicavetu (albo chodzę), z jednym pacjentem do Ogonka (zęby/ucho), jak trzeba, to łapię dra Marcińskiego "na mieście", zwykle w Multiwecie na Gagarina. Dobre usg tarczycy w tej chwili robi sporo wetów, zresztą, jeśli będzie zabieg, to chirurg i tak dopiero w trakcie zabiegu decyduje o jego zasięgu.
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13491
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Porażenie nerwu na wskutek urazu? Świnka nie mruga

Post autor: pucka69 »

Dr Wdowiarska niedługo wyjeżdża do Trójmiasta, nie wiem czy nie w marcu już, więc jak masz się umawiać na usg to już. Robi też usg w Medicavecie.
Obrazek
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13491
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Porażenie nerwu na wskutek urazu? Świnka nie mruga

Post autor: pucka69 »

GingerKid pisze: Poleciła mi też kontakt z mgr Janiną Dąbrowską z animal center w sprawie magneto, bo powiedziałam, że jesli aparat moze by ten sam to mogłabym mu robić zabiegi u siebie w przychodni. Kazała się na siebie powołać i podobno Pani mgr Janina powinna udzielić mi informacji co do parametrów zabiegu.
a to pewnie pani Janka o której pisałam :love:
Obrazek
GingerKid

Re: Porażenie nerwu na wskutek urazu? Świnka nie mruga

Post autor: GingerKid »

porcella pisze:Potwierdzam, co mówi Sosnowa. Jest jeszcze Ogonek koło Wola Parku - też dobra chirurgia i usg. Tak, że w sumie doradzałabym wybór ze względu na Waszą wygodę. Ja ze swoimi jeżdżę do Medicavetu (albo chodzę), z jednym pacjentem do Ogonka (zęby/ucho), jak trzeba, to łapię dra Marcińskiego "na mieście", zwykle w Multiwecie na Gagarina. Dobre usg tarczycy w tej chwili robi sporo wetów, zresztą, jeśli będzie zabieg, to chirurg i tak dopiero w trakcie zabiegu decyduje o jego zasięgu.
My na Targówku więc wszędzie raczej daleko :lol: Ale zastanawiam się między multiwet, a puslvet. Jeśli padnie decyzja o zabiegu to w tej samej przychodni chciałabym żeby było zrobione. Cieszę się, że udało się dostać do dr Oliwii, bo to naprawdę świetna specjalistka. Pomimo tego, że specjalizuje się w okulistyce to dała diagnozę odrazu i nie skupiła się tylko na oku. Dała wytyczne co robić dalej, poleciła też zbadać ucho i wgl . U nas było dużo gdybania, nasza wet nie miała pewności czy to tarczyca czy węzły, a może lepiej oko usunąć, a jak to guz tarczycy to odrazu całą usuwać, bo to mała struktura i tak dalej. Trochę straciłam zaufanie :(
GingerKid

Re: Porażenie nerwu na wskutek urazu? Świnka nie mruga

Post autor: GingerKid »

Na pocieszenie podaję zdjęcie obrażonego kuracjusza. Nie dość, że ciągle do oka coś zapodaje to jeszcze gada do mnie głosem wiewiórki przechodzącej mutację (moje zapalenie krtani bardzo rozbawiło dyrekcję mojej przychodni)
https://naforum.zapodaj.net/69ab17365d46.jpg.html
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23053
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Porażenie nerwu na wskutek urazu? Świnka nie mruga

Post autor: porcella »

Może Ogonek? Dr Milena dobrze rozumie komunikację ucho-reszta, a dr Oliwia też tam przyjmuje...
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
GingerKid

Re: Porażenie nerwu na wskutek urazu? Świnka nie mruga

Post autor: GingerKid »

U nas słabo. Lelek dziś dostał problemów z oddychaniem. Przestał jeść i pić. Bardzo walczył przy próbie karmienia. Pojechaliśmy do naszej doktor, która go osłuchała i stwierdziła, że nie jest to przeziębienie, a problem z serduszkiem. Właśnie zostawiłam go w lecznicy gdzie mają podać mu tlen, steryd, kroplówkę i zobaczymy co dalej. Na jutro jesteśmy w pulsvet umówieni na usg tarczycy i konsultację, ale nie wiem czy dziś gdzieś nie wylądujemy. Nasza doktor ma w razie co dzwonić do innej lecznicy gdzie na cito zrobiliby mu badanie usg i krew. Jestem przerażona i załamana :cry:
Awatar użytkownika
porcella
Moderator globalny
Posty: 23053
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:39
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Porażenie nerwu na wskutek urazu? Świnka nie mruga

Post autor: porcella »

Trzymamy kciuki, może to być od tarczycy, może mieć wpływ na serce... :fingerscrossed:
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" A. de St Exupery
kontakt tylko porcella7@gmail.com
GingerKid

Re: Porażenie nerwu na wskutek urazu? Świnka nie mruga

Post autor: GingerKid »

Niestety dziś Lelek odszedł za TM, kiedy byłam w pracy. Serce mi pęka. :cry: A już się poprawiało, zaczął jeść, chodził po klatce i wybiegu. Strzykawkę z karmą ratunkową, aż szarpał mimo, że jedzenie bardzo go to męczyło i robił to pozwoli :cry:
Awatar użytkownika
pucka69
Wiceprezes ds. finansowych
Posty: 13491
Rejestracja: 07 lip 2013, 18:40
Miejscowość: Warszawa - Ursynów
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: Porażenie nerwu na wskutek urazu? Świnka nie mruga

Post autor: pucka69 »

:candle:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twarzoczaszka”